Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Impossibly

Pan niezdecydowany

Polecane posty

Co myślicie o sytuacji, w której mężczyzna (młody, niedoświadczony) po blisko rocznej znajomości nie może się zdecydować, czy chce być z tą dziewczyną - mówi, że sam nie wie, czego chce, że musi się zastanowić, że może kiedy będziemy się częściej widywać, ale nie podoba mu się też próba sprowadzenia relacji do poziomu czysto przyjacielskiego? Sama uważałabym, że należy takiemu panu niezdecydowanego po prostu podziękować za znajomość, ale tutaj wchodzi dodatkowa komplikacja, że faktycznie nie mieliśmy okazji dobrze się poznać (wirus skutecznie uniemożliwił podróże i z racji odległości widzieliśmy się sam na sam ledwie kilka razy). On mówi, że "jeszcze się dogadamy", a ja złoszczę się na własną głupotę, ale szkoda mi urywać kontakt. Pierwszym głupim pomysłem z mojej strony był nadmiar szczerości, ale miałam już potężnie dość tych podchodów i chciałam się wreszcie dowiedzieć, co to znaczy, więc nie bijcie 🤪

Edytowano przez Impossibly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Impossibly napisał:

Co myślicie o sytuacji

Myślę, że ma Cię w głębokim poważaniu i tylko nie potrafi tego powiedzieć, więc wymyśla bajeczki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się aby czy nie jesteś kołem ratunkowym. Szkoda życia na nie rozwojowe relacje. Skoro jeszcze macie się dogadać to zapewne tak będzie, więc go po prostu zostaw. Trzymam za ciebie kciuki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Impossibly napisał:

ale nie podoba mu się też próba sprowadzenia relacji do poziomu czysto przyjacielskiego

Czyli sypiacie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bimba napisał:

Czyli sypiacie ze sobą?

Nie, w żadnym razie, kontakt fizyczny ograniczał się do objęcia się na przywitanie XD Chodziło mi o to, że dałam mu do zrozumienia, że będę go wobec tego traktować po prostu jak kolegę, a on na to się z lekka obruszył. Dotąd mieliśmy przyjacielski kontakt i rozmawialiśmy nieraz na dość osobiste czy trudne tematy, więc kiedy byłam już zdecydowana zakończyć znajomość, zrobiło mi się szkoda i postanowiłam jednak nie tracić kolegi - i wtedy "kolega" znowu namieszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jesteś tzw. rezerwą. Raczej rozgląda się za innymi jeśli tak postępuje. Odpuść sobie, jeśli to znajomość na odległość typ na pewno ma jeszcze kilka takich znajomych jak Ty. Nieelegancko ujmując na ten moment napalił się na inną, a ty czekasz na swoją kolej jak z tamtą mu nie wyjdzie. Kawa na ławę, jak się obrazi -  trudno. Po co masz żyć w zawieszeniu? Żeby sprawić mu przyjemność, a ty masz się męczyć? Niech się określi, przecież to nie jest decyzja o ślubie czy posiadaniu dzieci.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Impossibly napisał:

Co myślicie o sytuacji, w której mężczyzna (młody, niedoświadczony) po blisko rocznej znajomości nie może się zdecydować, czy chce być z tą dziewczyną - mówi, że sam nie wie, czego chce, że musi się zastanowić, że może kiedy będziemy się częściej widywać, ale nie podoba mu się też próba sprowadzenia relacji do poziomu czysto przyjacielskiego? Sama uważałabym, że należy takiemu panu niezdecydowanego po prostu podziękować za znajomość, ale tutaj wchodzi dodatkowa komplikacja, że faktycznie nie mieliśmy okazji dobrze się poznać (wirus skutecznie uniemożliwił podróże i z racji odległości widzieliśmy się sam na sam ledwie kilka razy). On mówi, że "jeszcze się dogadamy", a ja złoszczę się na własną głupotę, ale szkoda mi urywać kontakt. Pierwszym głupim pomysłem z mojej strony był nadmiar szczerości, ale miałam już potężnie dość tych podchodów i chciałam się wreszcie dowiedzieć, co to znaczy, więc nie bijcie 🤪

na jakim etapie to jest? czy był seks? 

co z tego układu oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Impossibly napisał:

Nie, w żadnym razie, kontakt fizyczny ograniczał się do objęcia się na przywitanie XD Chodziło mi o to, że dałam mu do zrozumienia, że będę go wobec tego traktować po prostu jak kolegę, a on na to się z lekka obruszył. Dotąd mieliśmy przyjacielski kontakt i rozmawialiśmy nieraz na dość osobiste czy trudne tematy, więc kiedy byłam już zdecydowana zakończyć znajomość, zrobiło mi się szkoda i postanowiłam jednak nie tracić kolegi - i wtedy "kolega" znowu namieszał

jaka jest odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Impossibly napisał:

Co myślicie o sytuacji, w której mężczyzna (młody, niedoświadczony) po blisko rocznej znajomości nie może się zdecydować, czy chce być z tą dziewczyną - mówi, że sam nie wie, czego chce, że musi się zastanowić, że może kiedy będziemy się częściej widywać, ale nie podoba mu się też próba sprowadzenia relacji do poziomu czysto przyjacielskiego? Sama uważałabym, że należy takiemu panu niezdecydowanego po prostu podziękować za znajomość, ale tutaj wchodzi dodatkowa komplikacja, że faktycznie nie mieliśmy okazji dobrze się poznać (wirus skutecznie uniemożliwił podróże i z racji odległości widzieliśmy się sam na sam ledwie kilka razy). On mówi, że "jeszcze się dogadamy", a ja złoszczę się na własną głupotę, ale szkoda mi urywać kontakt. Pierwszym głupim pomysłem z mojej strony był nadmiar szczerości, ale miałam już potężnie dość tych podchodów i chciałam się wreszcie dowiedzieć, co to znaczy, więc nie bijcie 🤪

Ja myślę, że popełniłaś błąd pozwalając na bycie w takiej relacji aż rok! 

W sprawach damsko-meskich jeśli on nie wie, czy chce z Tobą być, tzn. że nie chce. Odetnij się i nie marnuj swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×