Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

od drugiej strony..... nosicie te maseczki?

Polecane posty

Ksiunc powiedział ze dla mnie nie ma już rozgrzeszenia. Dlatego idę do zakonu 🙏🏼 Szczęść Boże kochani. Jezus was kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HumanBeing napisał:

No ale właśnie widać kto wierzy w propagandę TVP. Oszołomy pokroju Boni blu coś tam vel Wieczornej, kobiety ze stwierdzoną schizofrenią. Którą zresztą widać po jej postach. Każdy normalny człowiek który potrafi wejść do bazy artykułów naukowych wyrobi w sobie krytyczne myślenie, no ale do tego właśnie trzeba mieć jakiekolwiek zaplecze intelektualne.

A gdzie żółte papiery? Daj mi je bo chce se rentę z pfronu załatwić. Doktorku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, gość xyz napisał:

taki popis ignorancji, że aż boli 😄  W zakaźnym? W zwykłych szpitalach porobili izolatki dla zarażonych, doinformuj się może najpierw. W zakaźnych nie starczyłoby miejsca dla wszystkich zarażonych. W nie-zakaźnych jest wystarczająco dużo zakażeń (codziennie po kilka nowych), u mnie 2 lekarzy aktualnie zarażonych i znowu 2 oddziały zamknięte. A gdyby maseczki nic nie dawały to cały szpital byłby zarażony, logiczne . Wystarczy przypomnieć sobie co się działo w gęstych skupiskach ludzi bez maseczek: na weselach, czy w domach opieki gdzie przynajmniej jedna osoba miała wirusa - automatycznie każdy przebywający został zarażony i miał pozytywny wynik. Było też głośno swego czasu o jednej mszy we włoszech (bez maseczek oczywiście) gdzie wszyscy uczęszczający zostali zarażeni - a było to chyba 70 czy 100 osób, nie pamiętam. Maski nic nie dają? Palnij się w łeb. 

Mają objawy covid-19 czy bez objawów? Z tego co wiem to picie lukrecji łagodzi skutki covid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HumanBeing napisał:

Nie zgrywaj się. Dobrze wiemy że już ją masz. Papiery spoczywają w (s)pokoju w  szufladzie twojego prawnego opiekuna. Chyba nie sądzisz że ktoś dałby  TOBIE coś takiego do ręki. Nie w tym świecie. Do nastepnego.

Tobie COŚ takiego do ręki dawali i widzisz jakie są skutki gdy jest on malutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak widzę laski na ulicach z uszytymi pod kolor maskami do stroju to juz znak ze swiat zwariowal na maksa. Jeszcze jakie zadowolone i dumne z tym kagancem na mordzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kasabianka1357 napisał:

A jak widzę laski na ulicach z uszytymi pod kolor maskami do stroju to juz znak ze swiat zwariowal na maksa. Jeszcze jakie zadowolone i dumne z tym kagancem na mordzie

Pamiętaj zeby nie błagać o hajs na fejsach i innych się pomaga gdy będziesz potrzebować przeszczepu czy innego gunwa w związku z choroba. Niech cię koronasceptyki leczą. Albo kodziarze i Mateuszek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HumanBeing napisał:

Dokładnie 😀 Co ciekawe to na ogół właśnie te brzydsze czy bardziej zakompleksione kobity tak właśnie robią. Taka maseczka z materiału to już w ogóle bezsens. Te chirurgiczne dają kilka procent skuteczności (co jest prawie zerową korzyścią, a przymus ich noszenia jest chory, tym bardziej że noszenie czegoś takiego non stop powoduje coraz więcej opisanych w piśmiennictwie medycznym skutków ubocznych), ale to zakładanie wielokrotnie tego samego materiału to już piramidalna głupota. Wychodzą niestety z co niektórych eurojepek jakieś muslimskie upodobania. Szkoda, że tacy ogarnięci rozmówcy pojawili się dopiero teraz, gdy muszę już się zbierać. Bywaj 😉

I za nasze podatki takich bezbekistańczykow się kształci. Psu w dupe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBrutal napisał:

Pamiętaj zeby nie błagać o hajs na fejsach i innych się pomaga gdy będziesz potrzebować przeszczepu czy innego gunwa w związku z choroba. Niech cię koronasceptyki leczą. Albo kodziarze i Mateuszek. 

A Ciebie tylko zastrzyk z powietrzem by uleczyl 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasabianka1357 napisał:

A Ciebie tylko zastrzyk z powietrzem by uleczyl 😄

Uh zabłysnęłas jak psu jajca nocą. 

Edytowano przez BoniBluBrutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, HumanBeing napisał:

Jakiego przeszczepu? Co ty wygadujesz histeryczko? Jeszcze hipochondria leci na listę twoich zaburzeń psychicznych. Tragedia.

Przeszczepu mózgu zajętego rozległa martwica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HumanBeing napisał:

Ty akurat nie płacisz, tylko kosztujesz to państwo. Swoją rentę na którą  zresztą jest proste rozwiązanie w postaci zabiegu chirurgicznego. Przednia kapsulotomia i skończy się obsesja na tle Nimfeczi czy Tygrysa. Świetne rozwiązanie w przypadku OCD. Do tego amygdalotomia ograniczająca agresywność i napady psychotyczne i mamy nową Wieczi jak ta lala 🤗

A co polecisz swojej psiapsi na zezwierzęcenie? Środek na uśpienie kastrację czy krople podniecające zeby w końcu jakiś tygrys na jej feromony poleciał? Jaki kenny the tajgeł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasabianka1357 napisał:

Ludzka glupota nie zna granic, po 1 Wypowiedzi juz wiadomo ze masz do czynienia z nieuleczalnym przypadkiem ...izmu

Dokładnie. Zaprzestan zatem kolejnych wypowiedzi bo widzisz sama ze już wszystko jasne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HumanBeing napisał:

Ostatnie podrygi psychotycznej Wieczi ostrygi.

Zajmij się swoją histeryczna małża jeśli już pozostajemy przy owocach morza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HumanBeing napisał:

No niestety. Najgorsze jest to że takie jednostki, podobnie jak inni psychotycy i paranoicy, są przekonani o swojej nieomylności.

Dokladnie. Pozwolmy im zyc w tym przekonaniu. Z wariatami nie podyskutujesz, beda probowali Cie znizyc do swego poziomu a i tak nic do nich nie trafi, strata czasu😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HumanBeing napisał:

Ironii i rigde'u się nie leczy. Kenny the tajgeł to akurat twoje alter ego. Czemu tak łatwo chcesz go komuś oddać? Kompulsywni zwykle się przywiązują do swoich idei.

Rozumiem ze zajęcia praktyczne w akademii medycznej już miałaś? Bez maseczki pewnie chodzisz z duma. Biedni pacjenci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasabianka1357 napisał:

Dokladnie. Pozwolmy im zyc w tym przekonaniu. Z wariatami nie podyskutujesz, beda probowali Cie znizyc do swego poziomu a i tak nic do nich nie trafi, strata czasu😆

Każdy wariat zawsze mówi te banały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, brokentiger87 napisał:

ale moje pytania były:  czy u Ciebie ludzie nie nosza i czy to się przekłada. z domu też nie wychodzisz? 

Większość nosi w sklepach. Sporadycznie ktoś na zewnątrz. Nie wiem czy się przekłada.

Normalnie żyję jakby nie było żadnej epidemii. Nigdy nic nie zmieniałem w swoim trybie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, HumanBeing napisał:

Znowu coś ci się przywidziało w teście Rorschacha? :classic_sad:

W teście Bezbecha Rubachensa. Oblałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HumanBeing napisał:

Jeśli dla ciebie noszenie na ryjcu nieuzasadnionego ani badaniami klinicznymi, ani Konstytucją kawałka materiału jest powodem do dumy, jego brak zaś do wstydu, to serdecznie mogę ci w tym momencie współczuć. Biedna to jesteś ty, szurze. Twoje podejście do sprawy tylko pokazuje jaki z ciebie ograniczony pieniacz walczący o coś, na czym się nie zna i co jest dla jego histerycznego, lękowego umysłu fałszywym wentylem bezpieczeństwa. Przykre.

Mam nadzieje ze swoje wspaniałe wywody serwujesz także pacjentom na oddziale onkologii. Oczywiście bez maseczki. Żegnam cię szczylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HumanBeing napisał:

Na onkologii raczej zajmuje się trochę innymi rzeczami, ale skąd ktoś taki jak ty miałby to wiedzieć 🤔 Uważaj sobie, bo w życiu różnie bywa. Kiedyś od tego "szczyla" może zależeć twoje życie. Świat jest mały. Żegnam i ja.

A ty uważaj bo możesz trafić na pacjenta takiego jak ja a wtedy biada tobie. Wstyd lekarzom przynosisz. Do nauki bzdzagwo paszła won a nie histeryje kafeteryjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HumanBeing napisał:

Nudzą mnie te twoje żałosne pogróżki. Jedni chwytają materiał w lot, inni ślęczą nad czymś godzinami. Dziwnym trafem wiem do której grupy ty należysz :classic_smile: Nara.

Szklana kula twojego pitbulla ci powiedziała? Czy stawiałas kartę rubachowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HumanBeing napisał:

Smegmiarz mi się zwierzył z głupiej bękarcicy.

Powstałej z twojego rubacha pijackiej chcicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HumanBeing napisał:

Nie trafiłaś z tym alko. Znowu projekcja. Współczuję. Idź się znów pozauraczać jakimś gejem albo innym aseksem (oby był inny od spaczonego Smegniarza i rubasznej Babuszki, c'nie?), przychlasto. Może tym razem się uda 🙃 Nadzieja matką głupich.

Znowu projekcja filmów w twojej glowie o rozdwojenia jaźni chorobie? Ojców sukcesu ktorym jesteś było wielu zapewne. 

Edytowano przez BoniBluBrutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, HumanBeing napisał:

Widzę że na forum rozgorzała po raz kolejny dyskusja w kwestii twojego braku jakiegokolwiek prywatnego życia poza internetami.  Ludzie zaczynają zauważać. Jakie przykre.

I znowu o tej gorzale. Ludzie Bezbekistanu. Dzieci z dworca kafeteria. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×