Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Piotr*

Maseczki na twarzy

Polecane posty

17 minut temu, Dawny fetyszysta napisał:

Zachowujesz się, jakbyś była foliarą.

Pffd ha ha ja jestem swiadoma osoba a Ty pewnie jesteś typowa covidianka. Ja po prostu przytaczam tu argumenty ale covidianie SA głusi na to, do takich nic nie dotrze 🤦. Lykaja wszystko jak pelikany co im.powiedza w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, KKeira napisał:
2 godziny temu, Malutka92 napisał:

Jest wirus jak miliony innych wirusów, ale pandemii nie ma! Jest tylko pandemia strachu napędzana przez tv 

 

Wiadomo że media lubią sensacje, dra

maty itp. bo to się sprzedaje, bo jest oglądalność przecież o to chodzi. Ale pandemia została ogłoszona przez WHO a nie media. 

WHO to masońska organizacja i na pewno nie ma na celu naszego zdrowia tylko trzepanie kasy. Nagle po dofinansowaniu WHO przez Billa Gatesa zmieniła definicje pandemii, ciekawe...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Kulfon napisał:

A skąd Ty masz taką wiedzę tajemną, z youtuba? 😉

No na pewno na you tube jest wiecej prawdy niż w TV, świadczy o tym choćby sam fakt ze niektore ,,niewygodne" filmiki SA szybko kasowane, np ten filmik w którym Szumowski sam mówił ze jest dużo testów fałszywie pozytywnych. Sama go widziałam i oczywiście filmik szybko został skasowany, ciekaaawe dlaczeeego 😁. A poza tym na fb aż sie roi od artykułów o Nowym Porządku Świata, o szkodliwych szczepionkach depopulatora Billa Gatesa, mnostow takich artykułów jest ale po co to czytać? Przecież prawda objawiona jest w TV! 😂🤦

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Malutka92 napisał:

No na pewno na you tube jest wiecej prawdy niż w TV, świadczy o tym choćby sam fakt ze niektore ,,niewygodne" filmiki SA szybko kasowane, np ten filmik w którym Szumowski sam mówił ze jest dużo testów fałszywie pozytywnych. Sama go widziałam i oczywiście filmik szybko został skasowany, ciekaaawe dlaczeeego 😁. A poza tym na fb aż sie roi od artykułów o Nowym Porządku Świata, o szkodliwych szczepionkach depopulatora Billa Gatesa, mnostow takich artykułów jest ale po co to czytać? Przecież prawda objawiona jest w TV! 😂🤦

TV to nie jedyne źródło informacji. Zresztą to co tam gadają niekoniecznie ma związek z obiektywnym dziennikarstwem.A według Ciebie na YouTube jest prawdziwa prawda? Chyba się za bardzo nakręcasz teoriami spiskowymi. 

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
18 godzin temu, *Piotr* napisał:

Policjanci pilnują na ulicach przestrzegania noszenia maseczek, nakładają mandaty, jak u was jest?

Używam chusty, jest dużo bardziej poręczna🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, użytkownik napisał:

Tylko idioci posłusznie wykonują każde kretyńskie polecenie żałosnej władzy bez żadnej podstawy prawnej. Po tobie się akurat można tego spodziewać, pier/dolnięta zawsze uśmiechnięta : )

To raczej zdrowy rozsądek przy tej ilości zachorowań zwlaszcza będąc w czerwonej strefie zresztą w żółtej też warto o siebie i innych zadbać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marawstala napisał:

To raczej zdrowy rozsądek przy tej ilości zachorowań zwlaszcza będąc w czerwonej strefie zresztą w żółtej też warto o siebie i innych zadbać : )

D.b.

Większy strach tym większe głupoty ludzie robią nieracjonalnie  w Socjologii jest potwierdzone.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

D.b.

Większy strach tym większe głupoty ludzie robią w Socjologii jest potwierdzone.

Traktują to jako walkę z władzą a przecież w tym przypadku to jest akurat najmniej istotne która partia przewodzi : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, *Piotr* napisał:

D.b.

Większy strach tym większe głupoty ludzie robią nieracjonalnie  w Socjologii jest potwierdzone.

Dokladnie,wyegzekwowali  poslusznosc, wiedzieli jak, postraszyc,statystyki przedstawic ktore nijak sie maja do rzeczywistosci, ale ludzie w strachu lykna wszystko. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, użytkownik napisał:

Tylko idioci posłusznie wykonują każde kretyńskie polecenie żałosnej władzy bez żadnej podstawy prawnej. Po tobie się akurat można tego spodziewać, pier/dolnięta zawsze uśmiechnięta : )

Dokladnie a naiwni covidianie jak mantre ciągle te same spiewki o ludziach swiadmomych powtarzaja- foliaaarze, wyznawcy teorii spiskowych, plaskoziemcy 😂. Nie maja argumentów tylko wyzywaja, pojęcia nie maja jakie jest drugie dno ten ,,pandemii" bo słuchają tylko TV. Gdyby nie telewizja to nawet by nie wiedzieli ze jest pandemia, bo GDZIE ta pandemia? Niech się rozejrza dookoła. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tylko w TV takie szoL daja, zaczerpnijcie tez wiedzy medycznej, ogolnoswiatowej ale nie, nie  z TV tam nie dowiecie sie rzeczy istotnych, ale co ja mowie TV dla wiekszosci przeciez w tych czasach to wyrocznia 🤦‍♀️

Covid zabojca gwiazda telewidzow 2020 r

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Malutka92 napisał:

Dokladnie a naiwni covidianie jak mantre ciągle te same spiewki o ludziach swiadmomych powtarzaja- foliaaarze, wyznawcy teorii spiskowych, plaskoziemcy 😂. Nie maja argumentów tylko wyzywaja, pojęcia nie maja jakie jest drugie dno ten ,,pandemii" bo słuchają tylko TV. Gdyby nie telewizja to nawet by nie wiedzieli ze jest pandemia, bo GDZIE ta pandemia? Niech się rozejrza dookoła. 

Mój sąsiad miał covida i jego syn również... daleko nie musiałam szukać. Nie chcesz wierzyć to nie wierz... FB prawdę Ci powie : )

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Jak się rozglądam dookoła, to sporo znajomych mam w kwarantannie.

Noi? Ja właśnie tez jestem na kwarantannie lacznie 5 dni, ja razem z rodzicami musimy siedzieć w domu i zdrowi jesteśmy, żadnych objawów. Chory system. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Mój sąsiad miał covida i jego syn również... daleko nie musiałam szukać. Nie chcesz wierzyć to nie wierz... FB prawdę Ci powie : )

Ale Ty durna jesteś...bo zrobili im Głowno warte testy? Te testy PRC nie służą do diagnostyki chorób, sam twórca tego testu tak mówił! One jedynie służą do badan laboratoryjnych, wykrywają tylko sekwencje RNA która jest wspólna, taka sama dla roznych wirusow i gdy ma sie grype, angine, czy zwykle przeziebienie to wynik testu będzie również pozytywny. Mogli mieć zwykłą grypę, wiec to jasne ze będą mieli pozytywne wyniki. Obudź sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Ale Ty durna jesteś...bo zrobili im Głowno warte testy? Te testy PRC nie służą do diagnostyki chorób, sam twórca tego testu tak mówił! One jedynie służą do badan laboratoryjnych, wykrywają tylko sekwencje RNA która jest wspólna, taka sama dla roznych wirusow i gdy ma sie grype, angine, czy zwykle przeziebienie to wynik testu będzie również pozytywny. Mogli mieć zwykłą grypę, wiec to jasne ze będą mieli pozytywne wyniki. Obudź sie. 

Dokładnie, te testy sa pozytywne dla osob ktore maja jakiegokolwiek wirusa np podczas grypy, nie sa skierowane na wykrycie konkretnie Covida, juz pomijam ta afere z koreańskimi testami ktore byly jak rosyjska ruletka, zrobisz raz pozytywny zrobisz nast negatywny, a ile osob wg tych testow poszlo na przymusowe kwarantanny a no i statystyki wystrzelily oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Ale Ty durna jesteś...bo zrobili im Głowno warte testy? Te testy PRC nie służą do diagnostyki chorób, sam twórca tego testu tak mówił! One jedynie służą do badan laboratoryjnych, wykrywają tylko sekwencje RNA która jest wspólna, taka sama dla roznych wirusow i gdy ma sie grype, angine, czy zwykle przeziebienie to wynik testu będzie również pozytywny. Mogli mieć zwykłą grypę, wiec to jasne ze będą mieli pozytywne wyniki. Obudź sie. 

Byl hospitalizowany wynik wyszedł mu pozytywny i tyle mi wystarczy... jego kumpel z pracy też ponoc klepał bajdy że to tylko wymyśl ale po tym jak współpracownicy z dość dużego zakładu pracy zaczęli chorować... słychać tylko że ten ma i tamten też a ten trafił pod respirator teraz już ponoć nie wierzy w teorię spiskowe rodem z FB : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maryla31 napisał:

A wystarczyłoby sprawdzić wiarygodność tutaj bredzących antymaseczkowców itp. nie mandatem, a biorąc za kołnierz jednego czy drugiego i wprowadzić na oddział zakaźny gdzie ludzie zarażeni covid leżą pod respiratorami. I potrzymać z odkrytymi gębami 2h zostawiając otwarte drzwi. IMHO cała ta menażeria wiałaby stamtąd przewracając po drodze pielęgniarki w kombinezonach i staruszki. Żaden warchoł bez maseczki nie jest w stanie swoim Internetowo nafaszerowanym móżdżkiem pojąć, że człowiek obdarzony empatią, będący członkiem społeczeństwa obywatelskiego (w Polsce tego jeszcze nie ma bo 90% ma pochodzenie chłopskie czyli jak się dawniej mówiło z chamów, teraz jedynie czytania się nauczyli i nie wszyscy ze zrozumieniem) nosi maseczkę nie dla siebie, a po to aby chronić innych, obcych sobie często ludzi. To przekracza jednak percepcję głupawych dziuń, które wiedzą lepiej. Los na szczęście tak wybiera, że być może covid zajmie się skutecznie ich rodzicami lub babciami a może mężem lub żoną. Taka lekcja jest jedyną która do tych zaczadzonych łbów po których fruwa youtubowy wiatr dotrze.

A rozumiem ze Ty widzialas tych wszystkich pod respiratorami? I jak respirator to oczywiście Covid bo w innych chorobach się juz nie uzywa respiratora 🤦‍♀️ 

Wiesz ja tez mam znajomych w szpitalach, i to co mi mowia co jest przedstawiane w Tv a rzeczywista sytuacja jest z gola inna, wiec nie piep.rz mi tu kobieto bo glowa boli od tych bredni.🙃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marawstala napisał:

Byl hospitalizowany wynik wyszedł mu pozytywny i tyle mi wystarczy... jego kumpel z pracy też ponoc klepał bajdy że to tylko wymyśl ale po tym jak współpracownicy z dość dużego zakładu pracy zaczęli chorować... słychać tylko że ten ma i tamten też a ten trafił pod respirator teraz już ponoć nie wierzy w teorię spiskowe rodem z FB : )

Powtarzam ze wynik pozytywny wychodzi tez przy zwykłej grypie! A pod respirator można trafić tez z powodu innych chorób, myslisz ze pod respiratorem leżą tylko ci co maja covid? Ludzie maja niektore choroby nawet nie zdiagnozowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryla31 napisał:

Z tobą  Grażyno już dawno zakończyłam klikanie więc nie wcinaj się ze swoim rozumkiem, przypominam ci tylko abyś się podmyła bo minął tydzień i obejrz z Januszem jakiś serial, może nie wszystko ale trochę z jego akcji pojmiesz.

Debi.lka cov...ka w natarciu 😂 udowadnia jaka jest prymitywna, jak argumentów brakuje to zaczyna się atak 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Malutka92 napisał:

Powtarzam ze wynik pozytywny wychodzi tez przy zwykłej grypie! A pod respirator można trafić tez z powodu innych chorób, myslisz ze pod respiratorem leżą tylko ci co maja covid? Ludzie maja niektore choroby nawet nie zdiagnozowane 

Powtarzam, że miał covida jak nie chcesz to nie wierz : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kobiety nosiły maseczki z materiału tylko na południe i na południowy-wschód od Morza Czarnego :classic_ninja:

Gdzie my handlowalismy z kupcami na tych terenach.

Edytowano przez Niepokonany Wiking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kontaktów towarzyskich
Brak spotkań
Żadnego tańca
Bez przytulania
Bez bliskosci twarza w twarz
Żadnych drżących rąk
Nie dotykać sie wzajemnie
Brak pracy
Brak gotówki
Brak swobodnego przepływu
Bez zadawania pytań
Bez opinii
Żadnej rodziny odwiedzającej
Żadnych pogrzebów, wesel, urodzin
Żadnych spotkań
Brak szkoły
Żadnej pracy
Brak służby zdrowia
Bez leczenia (leczenie raka wtf)
Brak spotkań
Nie ma zabawy
Żadnych imprez w nocy
Żadnych wakacji
Brak pieniędzy (około 60 miliardów pożyczek BBL)
Zwiększona liczba samobójstw 📈
Zwiększone samobójstwo dzieci 📈
Zwiększona depresja📈
Zwiększony niepokój📈
Zwiększony strach📈
Zwiększone zmartwienie 📈
Zwiększony problem ze zdrowiem psychicznym📈
Zwiększona przemoc domowa 📈
Zwiększone wykorzystywanie dzieci 📈
Zwiększona niezdiagnozowana choroba 📈
Zwiększone zadłużenie 📈
Wzrost bezrobocia 📈
Wzrost bezdomności 📈
Zwiększony podział📈
Zwiększona etykieta📈
Zwiększona liczba eksmisji 📈
Zwiększona liczba rozwodow 📈
Zwiększone tak zwane prawa, które minęły bez naszej zgody 📈
Zwiększona liczba zamykanych firm
Zwiększona utrata praw obywatelskich 📈
Zwiększona kontrola cyfrowa 📈
Zwiększona cenzura 📈
Zwiększona manipulacja 📈
Zwiększona liczba zgonów w domach opieki 📈
Zwiększona liczba zamykanych marek handlowych 📈
Zwiększona upadłość📈
Zwiększone rekordowe zyski dla Amazon, Facebooka, YouTube, Google, by wymienić tylko kilka 📈
Myślę, że powinniśmy podziękować C-19 za:
📉 Spadek terroryzmu?
📉 Spadek liczby zgonów z powodu raka?
📉 Spadek liczby zgonów z powodu chorób serca?
📉 Spadek liczby zgonów z powodu cukrzycy?
📉 Spadek liczby zgonów z powodu choroby Alzheimera?
Obserwuję, co się naprawdę dzieje.
W moim sercu sprawy się nie zgadzają.
Media rażąco manipulują opiniami ludzi za pomocą kłamstw.Dlaczego?
Ci z mocą rażąco nadużywają tego gówna. Dlaczego?
W jakiś sposób ktoś ma prawo decydować, czyja działalność i branże są ważniejsze od innych. Dlaczego?
W jakiś sposób ktoś ma teraz prawo do podejmowania naszych decyzji. Dlaczego?
Pamiętasz, że wszystko zaczęło się od transmisji ludzi ginących w Chinach na ulicach ... Naprawdę?
Teraz są wiarygodne dane pokazujące, że C-19 nie jest tak śmiercionośny, jak myśleli.
Ironia polega na tym, że obecnie samobójstwo zabija więcej ludzi niż wirus !!!!!
Kiedy pandemia zamieniła się w przypadek?
Chodzi mi o to, że ...
Kiedy rozwiązanie stało się większym problemem niż sam problem?
Obudź ludzi i poszukaj dla siebie informacji.
-
Skopiowane i wklejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Malutka, masz rację, ale co z tego? Co jeszcze trzeba by zrobić, żeby wszyscy ludzie zaczęli dostrzegać, że ,,król jest nagi".

Nikt, kto może coś realnie zrobić, nie kiwnie palcem bez przyzwolenia unii lub ,,przyjaciela" za oceanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kulfon napisał:

Przeciez widac, ze Ziemia jest plaska, wystarczy spojrzec pod nogi!

Chyba na jakimś płaskowyżu? 😁

37 minut temu, Kulfon napisał:

zadnego wirusa tez nigdy nie widzialam! 

Ale ja widziałem. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Malutka, masz rację, ale co z tego? Co jeszcze trzeba by zrobić, żeby wszyscy ludzie zaczęli dostrzegać, że ,,król jest nagi".

Nikt, kto może coś realnie zrobić, nie kiwnie palcem bez przyzwolenia unii lub ,,przyjaciela" za oceanu.

Nie wiem co jeszcze, uswiadamianie ich i tłumaczenie nie pomaga, nie przyjmują prawdy do wiadomości, nie chca czytac jak im.sie podsuwa artykuły, to beztony bezmyślne. Covidianie sprowadza nas na samo dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2020 o 14:46, *Piotr* napisał:

Policjanci pilnują na ulicach przestrzegania noszenia maseczek, nakładają mandaty, jak u was jest?

dolnyśląsk 70 km od Wrocławia - ostatnio dostali tylko mandaty ci co strajkowali przeciwko maseczką, poza tym nie słyszałąm nic od znajomych zeby ktoś dostał, a może wszyscy noszą? ale to podobno miec na brodzie wystarczy i dostajesz tylko upomnienie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×