Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Piotr*

Maseczki na twarzy

Polecane posty

Policjanci pilnują na ulicach przestrzegania noszenia maseczek, nakładają mandaty, jak u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *Piotr* napisał:

Policjanci pilnują na ulicach przestrzegania noszenia maseczek, nakładają mandaty, jak u was jest?

U mnie czegoś takiego nie ma. Nie widzialam przynajmniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klaudia* napisał:

Maseczka ma być poprawnie założona, czyli również na nos.

Widziałem chłopak miał maseczkę na brodzie i wzięli go do radiowozu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

Widziałem chłopak miał maseczkę na brodzie i wzięli go do radiowozu.

Obawiam się, że teraz tak będzie. Już nawet alerty wysyłają tak spanikowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka mieszka w mieście (cały nasz powiat jest teraz w czerwonej strefie) a pisała mi rano że była trochę zaskoczona bo mało kto miał maskę na twarzy... głównie starsi ludzie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Koleżanka mieszka w mieście (cały nasz powiat jest teraz w czerwonej strefie) a pisała mi rano że była trochę zaskoczona bo mało kto miał maskę na twarzy... głównie starsi ludzie 

 

Jednej strony jest dziś  5300 zakażeń jak będą pilnować i karać, załatają dziurę budżetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Jednej strony jest dziś  5300 zakażeń jak będą pilnować i karać, załatają dziurę budżetową.

A niech wlepiają wysokie kara... za brak maski 500zl i dodatkowo za pyskówkę jeśli ktoś mało rozumny to będzie chyba kilka tysięcy (?) albo i wiecej : ) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

A niech wlepiają wysokie kara... za brak maski 500zl i dodatkowo za pyskówkę jeśli ktoś mało rozumny to będzie chyba kilka tysięcy (?) albo i wiecej : ) 

Zapisałem się na szczepionkę na grypę, mam za darmo.

  Nie ma i nie będzie, jak gdzieś załatwię to zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Zapisałem się na szczepionkę na grypę, mam za darmo.

  Nie ma i nie będzie, jak gdzieś załatwię to zapłacą.

Było ich bardzo mało... z jednej strony mówią że lepiej byłoby się zaszczepić zwłaszcza jeśli jest się w grupie większego ryzyka... A z drugiej strony pani dr odradziła to mamie tej znajomej o której pisalam (jej mama leczy się onkologicznie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Było ich bardzo mało... z jednej strony mówią że lepiej byłoby się zaszczepić zwłaszcza jeśli jest się w grupie większego ryzyka... A z drugiej strony pani dr odradziła to mamie tej znajomej o której pisalam (jej mama leczy się onkologicznie) 

Zdrowia jej życzę, przez ta pandemię na nic, nie leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Zdrowia jej życzę, przez ta pandemię na nic, nie leczą.

Nie no miała wizyty u specjalistów... póki co ma się dobrze.

Szpitale są teraz trochę sparaliżowane tam nie próżnują... ale ośrodki zdrowia (wiele z nich się pozamykalo) i specjaliści mają teraz labe i niezle żniwa .) dostać się do specjalisty na nfz graniczy z cudem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie większość nosi te maski i to świadczy o odpowiedzialności a nie o byciu słabym czy wierzącym w tego niby wirusa.

Wirus jest i to jest pewne!!

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marawstala napisał:

A niech wlepiają wysokie kara... za brak maski 500zl i dodatkowo za pyskówkę jeśli ktoś mało rozumny to będzie chyba kilka tysięcy (?) albo i wiecej : ) 

Ale głupi jestes, typowo cov...a wierzący w propagandę strachu w TV 🤦. Właśnie madrzy ludzie nie przyjmują mandatów bo wiedzą ze nakaz noszenia maseczek przez ludzi zdrowych jest bezprawny, niezgodny z konstytucja i wiedza ze pandemia to sciema a sady rozstrzygają takie sprawy na korzyść tych osób które nie nosza maseczek, sędziowie wiedza ze to bezprawie a byle zarządzenie (np. To z 7 sierpnia) nie może być niezgodne z Konstytucja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, *Piotr* napisał:

Widziałem chłopak miał maseczkę na brodzie i wzięli go do radiowozu.

I nie zachowali dystansu 2m? Toż to skandal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

U mnie większość nosi te maski i to świadczy o odpowiedzialności a nie o byciu słabym czy wierzącym w tego niby wirusa.

Wirus jest i to jest pewne!!

Wirus jest ale pandemii nie ma, jest tylko sztucznie rozdmuchana w TV pandemia strachu! Na mnostwo innych chorob jest wiecej zgonow. O NWO pewnie tez nie slyszales...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kulfon napisał:

Ja też się interesuję historią i pochłaniam książki historyczne, nawet zrobiłam magistra z historii. Ale wojny uważam za tragedię bez wygranych i nie znoszę jak się temat upraszcza zwłaszcza dla celów ideologicznych czy politycznych.

Wojna zeruje konta,  ktoś jest za bardzo bogaty nie będzie, za dużo ludności będzie mniej.

Robi RESET.

Covid jest nowoczesną bronią, ocalić ziemię?

Zobaczcie dystans, wirus przestanie się rozprzestrzeniać jeżeli w miastach na ulicach tam gdzie pełno ludzi sam to zrobi.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maryla31 napisał:

Każdego durnia wykształconego internetowymi śmieciami powinno się karać 500zł bezwzględnie. Dziś idąć po ulicy w jednym z górskich kurortów dziesiątki szczególnie młodych i niestety głupkowatych mędrków albo nie miało maseczek na twarzy albo mieli pod brodą. Oni wiedzą lepiej, co tam prawo, opinie tego czy innego profesora medycyny w zakresie wirusologii. Oni mają lepsze źródła. I ta głupota się rozlewa szczególnie w przedziale wiekowym 18-30 tych z dyplomami magistrów uzyskanymi w wyższych szkołach gotowania na gazie.

Właśnie nakaz noszenia maseczek przez osoby zdrowe jest bezprawny! Rozporzadzenie z 7.08 jest niezgodne z Konstytucja i świadomi ludzie nie przyjmują mandatów i nie noszą maseczek ktore szkodzą, bo osiada na nich mnóstwo bakterii które spowrotem sie wdycha i wdycha sie szkodliwy dwutlenek wegla. Od tego można dostać zapalenia czy grzybicy płuc albo chorób jamy ustnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Malutka92 napisał:

Wirus jest ale pandemii nie ma, jest tylko sztucznie rozdmuchana w TV pandemia strachu! Na mnostwo innych chorob jest wiecej zgonow. O NWO pewnie tez nie slyszales...

Wyobraź sobie że wczoraj rozmawiałem z kimś kto zna kogoś kto miał chorego na covid i to nie jest wymysł. O tym jak go przejdziemy decyduje nasz organizm na ile jest w stanie walczyć z zarazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Wyobraź sobie że wczoraj rozmawiałem z kimś kto zna kogoś kto miał chorego na covid i to nie jest wymysł. O tym jak go przejdziemy decyduje nasz organizm na ile jest w stanie walczyć z zarazą.

Przeżyją tylko zdrowe osobniki, albo to jest broń, albo natura sama stworzyła ten wirus, broni się zarazę ludzką która rozprzestrzenia gospodarując całe tereny ziemi. Matka natura sama znalazła sposób nazywa ekosystem jakoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek za bardzo integrował w klimat w przyrodę, nie żył zgodnie z  naturą, Ziemia ekosystem umie się bronić, dobrze sobie da radę, bez człowieka, ograniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maryla31 napisał:

I kolejny autorytet puścił smrodliwego bąka wywiedzionego z opinii internetowych głupków których nauczono czytać ale już nie zdążono nauczyć myśleć. Na szczęście wirus dział sprawiedliwe i być może trafi na kogoś bliskiego takiego mędrka i ksiądz zarobi tysiaka z haczykiem za pogrzeb. Już tak jest że ludzie mądrzy zdobywają wiedzę przez głowę a durnie uczą się przez kopa w du/pę.

Kościół płacze przez tą pandemię nie ma kasy,  wirus nie omija księdzy, 

większość  już starsza współistniejące choroby.

Kara Boska za pazerność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kościół miał swoje ziemie i ma sami uprawiali i się żywili, teraz daj daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Kościół nadal ma swoje ziemie. Nawet nie wiesz ile.

Niech uprawiają hodują i się żywią sami, 

no tak pobrudzą sobie rączki, nie przystoi do auta klasy biznesowej,  zamiast roweru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Na Kosciol się zawsze placilo, no chyba że chodzi o pierwszych chrzescijan, Paweł z Tarsu zalecał by kaplani mieli tez normalna pracę, ale to dzieje starozytne.

co łaska mniej nie mniej niż 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w całym kraju były protesty przeciw maskom i covidovi.  Na ulicy też część maski ma,część nie ma. 

Myślę że jak będzie jeszcze więcej chorych i zabraknie respiratorów itd to i tak będą dalej gadać ze wirusa nie ma. Eee.kicha. Ja mam nadzieję że damy radę. Skoro przetrwano hiszpankę i inne zarazy to my też wyjdziemy na prostą i to się skonczy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KKeira napisał:

Dziś w całym kraju były protesty przeciw maskom i covidovi.  Na ulicy też część maski ma,część nie ma. 

Myślę że jak będzie jeszcze więcej chorych i zabraknie respiratorów itd to i tak będą dalej gadać ze wirusa nie ma. Eee.kicha. Ja mam nadzieję że damy radę. Skoro przetrwano hiszpankę i inne zarazy to my też wyjdziemy na prostą i to się skonczy🙂

Jedno jest pewne, czy to będzie bogacz, polityk, ksiądz, wszyscy mają tak samo, mogą kopnąć w kalendarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×