Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Majalopez

Żyje w trojkącie bo wszyscy się kochamy

Polecane posty

8 minut temu, szu301 napisał:

Zastanów się czy przypadkiem nie łżesz jak pies. Szkoda, że kolejna dusza miałaby spalić się żywcem.  Bowiem napisałaś amerykański żydowski agencie, że popełniasz wiele grzechów śmiertelnych.

Nie każdy musi klęczeć przy ołtarzu w Częstochowie lub przy radyjku maryja tak jak ty pewnie to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Klaudia.K napisał:

Nie każdy musi klęczeć przy ołtarzu w Częstochowie lub przy radyjku maryja tak jak ty pewnie to robisz.

Twoim ołtarzem jest ponis dwóch facetów. Jak można dowiedzieć się od starego drzewa - bo w takie pewnie wierzysz, to jednym z tych ponisów jest ponis szatana. Inaczej być nie może agencie żydowski.

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, że pisząc w ten sposób jesteś żydowskim agentem - to sprawa do spowiedzi, której nie będziesz potrafiła przejść, gdyż nie masz wiedzy chrześcijańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Niech sam szatan obdaruje nas ołtarzem pe’nisow 🤭

Na pewno je dostaniesz, ale w piekle może też tutaj na ziemi. amerykanie będą gwałcić - przyjedzie co najmniej 20 tysięcy. Mam nadzieję, że zadowolona będziesz z szatańskich ponisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

On ma kosmatego jak kot. 

szatan ma na pewno takiego, co doprowadzi cię do śmierci i do totalnego zniewolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Lo Boże to jakiś Grej 

Twoja wypowiedż jest niezrozumiała,  natomiast z wzywania imienia Pana Boga nadaremno musisz się wyspowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Bóg mnie taka stworzył i na chama zesłał wiec niech mnie w dupe teraz cmoknie. W dodatku zrobił to na swoje podobieństwo wiec zajeżdża hipokryta. 

Oczywiście, masz swoje wytłumaaczenie na swoją klęskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, szu301 napisał:

Oczywiście, masz swoje wytłumaaczenie na swoją klęskę.

Co to znaczy , ze jestem żydowskim agentem ? Co bycie żydowskim agentem do miłości dla dwóch mężczyzn i ja ich kocham sercem całym i dusza nie tylko ciałem! A ty kim jesteś by kogoś potępiać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież amerykankę już tu są w Powidzu stacjonują i przeszła ustawa , która daje im tyle swobody , ze mogą zajmować te nieruchomości które chcą i to jest straszne akurat ! Jesteś jasnowidzem jackowskim, ze wiesz ilu ich tu przyjedzie ? Narazie jest ich niecałe 7 tys w Polsce ! Wiem bo lubie sprawy polityczne i trochę się naczytałam ! W Biblii jest „tak jak ty innych potępiasz , tak ciebie Bóg potępi” Wiec uważaj z tym faryzejskim obnoszeniem się cnotami i przestań popadać w pychę osadzania mnie ! Gowno wiesz o duchowości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, BoniBluBuka napisał:

Bóg mnie taka stworzył i na chama zesłał wiec niech mnie w dupe teraz cmoknie. W dodatku zrobił to na swoje podobieństwo wiec zajeżdża hipokryta. 

No ale jak tak bedziesz mowic to do zakonu na pewno cie nie przyjma 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lola14 napisał:

No ale jak tak bedziesz mowic to do zakonu na pewno cie nie przyjma 🤔

O to ta lola, która wszystko tłumaczy uroda ! To ja skoro mam dwóch facetów naraz muszę być najpiękniejsza klaczą w całej wiejskiej zagrodzie prawda ? A bo pisałaś , gdzieś na jakimś wątku , ze jeśli kobieta jest brzydka to bierze byle kogo i jest z byle kim w związku! Co Tk znaczy , ze ktoś jest ładny ! ? Mam dylemat bo mi się podoba mój facet i dla mnie jest ładny , a dla mojej koleżanki jest brzydki i jej się nie podoba ! To jest filozoficzny dylemat ! To on jest ładny czy brzydki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kāspej napisał:

lepiej dwóch jak żadnego jak samotne matki które dają duupy ...om którzy się ulatniają

Mamusi się znudzi i pójdzie siną dal, to zostaną pedały 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Majalopez napisał:

Co to znaczy , ze jestem żydowskim agentem ? Co bycie żydowskim agentem do miłości dla dwóch mężczyzn i ja ich kocham sercem całym i dusza nie tylko ciałem! A ty kim jesteś by kogoś potępiać ? 

Gorszenie ludzi do rozpusty, to grzeszenie przeciwko Panu Bogu. Sercem kochasz i całą duszą dwóch mężczyzn... no co najmniej połową serca i połową duszy. żydowski agent, to każdy ...onsyn i suoka, którzy promują grzech, ponieważ żydzi żyją w grzechu.  najwięcej w grzechu jest żydostanu. poza tym żydzi promują w polsce rozpustę i każdą herezję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że wy się z tym dobrze czujecie, a co inny pomyślą to nie jest wazne. Zawsze możecie między sobą ustalić wersję jaką mówicie innym, tym którzy mniej tolerancyjni, żeby wam się lepiej żyło 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×