Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hdhfr

Czy powinnam iść z córką do psychiatry?

Polecane posty

Ma 14 lat. Od policji jakieś 2 tygodnie temu dowiedziałam się że pytała się w internecie jak się zabić. Jednak tłumaczyła im i mi że zadała takie pytanie z nudy i ciekawości ale nie będzie tego robić. Prawdopodobnie policja  była też w szkole bo wychowawczni kazała mi przyjść i mówiła że się wystraszyła i kazała z córką porozmawiać.  Poszłam z nią do psychologa i gdy się dowiedział że córka 4 lata temu miała przepisane leki od psychiatry to nawet nie pytając z jakiego powodu je przyjmowała kazał znowu iść z nią do psychiatry. Tylko ja wątpię żeby jej pomoc psychiatry tym razem była potrzebna. Psycholog stwierdził że to nie jest normalne żeby osoba w tym wieku bez powodu w internecie pytała się o takie rzeczy. Moim zdaniem to bardzo normalne że 14 letnie dziecko które ma dużo czasu pyta się o to z nudów  ciekawości i trochę dla zabawy. Po za tym nie wygląda na osobę która by chciała sobie odbierać życie. Zachowuje się cały czas normalnie tak jak zawsze. Psycholog sam nie jest pewien czy córka ma jakiś problem czy nie ale stwierdził że skoro już raz psychiatra przepisał leki to teraz też trzeba sprawdzić czy taka pomoc jest jej potrzebna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Pisać bajki trzeba umieć.

Ale to jest prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slaba prowokacja, ale probuj dalej, moze utoczysz lepsza historyjke, poki co daje naciagane 2/10 dla motywacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vedma napisał:

Slaba prowokacja, ale probuj dalej, moze utoczysz lepsza historyjke, poki co daje naciagane 2/10 dla motywacji.

Dobra. Załóżmy że to prowokacja. Widzę że i tak nikt mi nie uwierzy. Policja prawdopodobnie przyszła do szkoły bo córka logowała się ze szkolnego internetu a po za tym miała w tych godzinach lekcje. Dlaczego trudno w to uwierzyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz dawno o to pytalas. Nawet nie jestes wystarczajaca kreatywna i zakladasz wkolko bardzo podobnw nicki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
4 minuty temu, Hdhfr napisał:

Dobra. Załóżmy że to prowokacja. Widzę że i tak nikt mi nie uwierzy. Policja prawdopodobnie przyszła do szkoły bo córka logowała się ze szkolnego internetu a po za tym miała w tych godzinach lekcje. Dlaczego trudno w to uwierzyć? 

Dlatego że być może jesteś wlaśnie tą samą osobą która ciągle pyta w jaki sposób szybko i beznoleśnie odebrać sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
10 minut temu, Hdhfr napisał:

Dobra. Załóżmy że to prowokacja. Widzę że i tak nikt mi nie uwierzy. Policja prawdopodobnie przyszła do szkoły bo córka logowała się ze szkolnego internetu a po za tym miała w tych godzinach lekcje. Dlaczego trudno w to uwierzyć? 

Idź do psychiatry. Z dobrego serca to piszę. 

 

2 godziny temu, ToBezZnaczenia napisał:

Pisać bajki trzeba umieć.

To jest osobowość która koniecznie chce się dowiedzieć Okłamuje tylko że tego nie chce zrobić Po co jej ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Essence napisał:

Idź do psychiatry. Z dobrego serca to piszę. 

 

To jest osobowość która koniecznie chce się dowiedzieć Okłamuje tylko że tego nie chce zrobić Po co jej ta wiedza?

A powód inwigilacji córkę przez policję w cyberprzestrzeni? Powód to satysfakcja ze zrobienia ludzi w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

A powód inwigilacji córkę przez policję w cyberprzestrzeni? Powód to satysfakcja ze zrobienia ludzi w balona.

 Też z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Chodzi ci o policje, czy autora?

Autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

To się zgadzam.

Wiecie co macie rację chyba jestem już uzależniona. Nawet mi się już nowych kont nie chce zakładać a robię to dalej. 

Edytowano przez Hdhfr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hdhfr napisał:

Wiecie co macie rację chyba jestem już uzależniona. Nawet mi się już nowych kont nie chce zakładać a robię to dalej. 

Oki. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×