Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik27

Żadna nie chce dać szansy na rozmowę.

Polecane posty

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń.

Z góry zakładasz, że jest tępa plotkara, bo kobieta i ma łatwiej w życiu, bo kobieta. To jednak masz te doświadczenia, jeszcze sekundę temu było, że "żadna" nie chciała Cię poznać... 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Z góry zakładasz, że jest tępa plotkara, bo kobieta

Nie.

Przed chwilą, Electra napisał:

ma łatwiej w życiu, bo kobieta.

To fakt, z wyjątkiem jakichś skrajnych przypadków.

1 minutę temu, Electra napisał:

To jednak masz te doświadczenia, jeszcze sekundę temu było, że "żadna" nie chciała Cię poznać... 

No właśnie nie mam, bo jestem z góry odrzucany.

Z wyjątkiem kobiet z zagranicy oraz tych z pracy (ale różnica wieku + to, że są zajęte powoduje, że związek nie jest możliwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ale kobiety są takie same na portalach randkowych, Kafeterii, czy FB. 😈

Potwierdzasz, że kobiety mają problem w kwiecistym wyrażaniu swoich myśli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

Bzduru chlopie, bzdury takie, ze sie lapie za glowe. Tu maja cierpliwosc do ciebie, ale jak czytam twoje wypowiedzi z dwoch ostatnich stron to sie az zagotowalo we mnie, mozesz sobie tutaj pierdzielic ze ty to szanujesz kazdego, mrowki nie przydepczesz, ale jak przychodzi co do czego to wychodzi natura mizogina, ktory stwierdza ze kobiety to plotki brak poczucia humoru i ambitnych tematow. Ekspert od ambitnych tematów, ktory od 3 tysiecy odpowiedzi pierdzieli o tym, ze go baby nie chca i w ogole to sa glupie i patrza tylko na wyglad. 

Poznaj mnie na żywo, a zobaczysz, jak jest naprawdę 😉

Nie, nie jestem mizoginem. Jakbyś nie była uprzedzona to mnie, to byś się nie zagotowała 🙂

Tak, szanuję każdego, kto szanuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

W żadnym wypadku. Przynajmniej te, z którymi ja gadam. 😈
Edit: Nawet pisarkę poznałem. 😝

Czyli swój do swego ciągnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

masz 22 lata,a w jakim wieku poszukujesz?

Jakbym się zakochał, to nie robiłoby mi to różnicy. Ale ogólnie tak 18-25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Ale oczywiście Ty, podobnie jak Taki Obraz Wasz, takie rzeczy o kobietach głosisz tylko na Kafeterii. W każdym innym miejscu dajesz się poznać od najlepszej strony - jako zajmujący rozmówca, wzór dobrego wychowania, człowiek optymistycznie nastawiony do życia i potrafiący z siebie żartować. 😈

Tylko że to jest prawda... Ludziom się naprawdę w głowach przewraca. Krytyka geja to homofobia, krytyka murzyna to rasizm, a krytyka kobiety to mizoginia. Nikt nie patrzy, czy krytyka jest słuszna, tylko kto kogo krytykuje...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

18-21 sobie daruj ,siostra jest w tym wieku, i mówi że u żadnej nie miałbym szans bo liczy się bans,lans, i hajs do tego musi wyglądać jak koreański chłopczyk.

Myślę, że 22-25 niewiele się różni...

A i wśród 18-21 są normalne, dojrzałe kobiety, z którymi da się pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

dojrzałe kobiety

Chodź do mamusi Elektry😎

Edytowano przez Electra
😂😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

Zeby sie moc czuc jak gowno?

Nie, wręcz przeciwnie.

Przed chwilą, Poetka napisał:

Jesli facet ma opinie o kobietach, ze patrza tylko na wyglad, sa tępe, nie maja nic do powiedzenia, gadaja tylko o paznokciach i plotkuja, nie maja poczucia humoru i to tylko lista tego co wymieniles to nie szanujesz kobiet.

No ale właśnie z tym się spotykam. Gdyby większość kobiet, na które trafiam, nie była taka jak wyżej opisane, to miałbym inne zdanie. To nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku.

Znam parę kobiet, które nie są takie, jak wyżej wymienione. I szanuję je z wzajemnością, jakoś nie uważają, żebym był mizoginem.

2 minuty temu, Poetka napisał:

Jestem piekielnie dumna, ze jestem kobieta i wiem, ze na takie slowa wiele z nich nie zasluguje. 

No więc was to nie dotyczy, dlatego nie rozumiem oburzenia. Jak to mówią, uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Ja sam nie jestem święty, zdarza mi się kogoś skrytykować, o ile mocno mnie zirytuje, ale krytykowanie innych jest po pierwsze niegrzeczne, a po drugie ce...e ludzi z niską samooceną. Poza tym ja staram się krytykować zachowania, a Ty krytykujesz ludzi, pisząc, że kobiety to i to tamto, albo, że ludziom się w głowach przewraca.

Krytykuję zachowania kobiet, nie same kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Poetka napisał:

Zeby sie moc czuc jak gowno? Jesli facet ma opinie o kobietach, ze patrza tylko na wyglad, sa tępe, nie maja nic do powiedzenia, gadaja tylko o paznokciach i plotkuja, nie maja poczucia humoru i to tylko lista tego co wymieniles to nie szanujesz kobiet.

Jest wiele takich kobiet. Przykro mi, też tak uważam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

Odprawiacie razem voodoo?

Szpile? Moja specjalność🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

Nie ma wyjatkow, to sie tak ladnie mowi, o matko zle kobiety jakie k)urwy ale nie ty kochanie nie ty.

Nie ma wyjatkow. Jezeli oceniasz zle kobiety jako plec i przytaczasz wszystkie wspomniane przeze mnie epitety to tyczy sie to wszystkich kobiet. To ze sobie wmawiasz, ze tylko 95% to nie czyni, ze jest inaczej, bo wypierasz swoje prawdziwe wzgledem kobiet podejscie. Czlowiek siebie chce oszukiwac, ze jest zaje)bisty, ze to okrutny swiat na nas czyha, pie)przone kobiety, pie)przeni faceci. A to w tobie jest problem, nie w calym swiecie

Czyli Elektra też jest mizoginem, bo zauważa pewne zachowania kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Poetka napisał:

Elektra to jest inna para kaloszy i ona o tym wie

Nie, Elektra to normalna kobieta, która rozumie, że kobiety nie są idealne i też mają swoje wady.

42 minuty temu, agent of Asgard napisał:

To tak à propos braku zainteresowań, bo pozostałe dziewczyny też są ciekawymi osobami.

No i brawo dla nich. Właśnie takiej szukam :) ambitnej, inteligentnej, z pasją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dominik27 napisał:

Przez ten rok poprawiłem wygląd to i mam troszkę większe wymagania. Włożyłem w tą poprawę wyglądu wiele wysiłku, więc chcę taką która mi się spodoba. Każdy myśli że jak facet pisze że chce taką jaka mu się spodoba to że zaraz musi być modelka lub miss.

Nie o to chodzi jak ja piszę że taka która mi się podoba to taka która mi się spodoba i będzie dla mnie atrakcyjna i coś co mnie w jej wyglądzie przyciągnie, to nie musi być miss Polski czy modelka super ciałem. 

A jak poznasz miss, która po  urodzeniu dziecka nie będzie już miss - to pewnie odstawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Poetka napisał:

No to chyba ci znalezienie takiej nie grozi, bo ambitne i inteligetne uciekaja od mizoginow, gdzie pieprz rosnie.

No to bardzo dobrze się składa, bo ja nim nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Ja nie rozmawiam o kompleksach, bo nawet jakbym chciał, to nie mam takiej możliwości, gdyż jestem z góry odrzucany, zanim zdążę cokolwiek powiedzieć.

To może zacznij rozmawiać o kompleksach i Ci minie fobia odrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ale z kim, skoro nikt nie chce rozmawiać?

Sam ze sobą. Normalnie na głos, uczciwie i bez ściemniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AntyBazyl napisał:

w Twojej śmiesznej skali jest 5 na 10 i

Niesamowicie irytujący podział ludzi. Jak to działa w praktyce? Jestem 5/10 i co dalej? 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Vega napisał:

Sam ze sobą. Normalnie na głos, uczciwie i bez ściemniania.

Tylko że w sumie nie mam powodów do kompleksów... sam siebie nie uważam za brzydkiego, a w innych kwestiach tym bardziej nie mam czego się wstydzić...

7 minut temu, Electra napisał:

Niesamowicie irytujący podział ludzi. Jak to działa w praktyce? Jestem 5/10 i co dalej? 

Też tej skali nie lubię, ale tylko ona daje jakiś obraz, o co mniej więcej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Tylko że w sumie nie mam powodów do kompleksów... sam siebie nie uważam za brzydkiego, a w innych kwestiach tym bardziej nie mam czego się wstydzić...

To czego marudzisz na los? 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vega napisał:

To czego marudzisz na los? 😈

Bo to, że ja się sobie podobam, nie zmienia faktu, że kobietom jednak nie i żadna nie chce ze mną nawet rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, taki obraz wasz napisał:

wstydzić

Najwidoczniej kobiety uważają inaczej. 

21 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Też tej skali nie lubię, ale tylko ona daje jakiś obraz, o co mniej więcej chodzi.

Jest cała bez sensu. Wiekszosc facetów jest dla mnie 5/10, co dzieje się z kolejną piątką zależy od charakteru, osobowości. Jesteście dla mnie zwyczajną masą bez charakteru. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Jest cała bez sensu. Wiekszosc facetów jest dla mnie 5/10, co dzieje się z kolejną piątką zależy od charakteru, osobowości. Jesteście dla mnie zwyczajną masą bez charakteru. 

Skala nie służy do oceny charakteru.

4 minuty temu, Electra napisał:

Najwidoczniej kobiety uważają inaczej.

Bo mnie nie znają i nie chcą poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Wiekszosc facetów jest dla mnie 5/10

Jeden ma ciekawy uśmiech, drugi fajne oczy, trzeci fajną posturę, kolejny ciekawy styl bycia, ale to nadal masa. Nigdy nie jarałam się samym wyglądem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Skala nie służy do oceny charakteru.

Nie da się atrakcyjności rozdzielić na wygląd i osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×