Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Orchidea

Czy jak mąż mnie zdradzil jest szansa że znowu mnie pokocha?

Polecane posty

Gość ---?---
Przed chwilą, Vega napisał:

Nie zapytam o co Ci chodzi. Wyczuję niebawem. 😈 

Proszę,nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Po 60- tce?

Po konkretnym wstrząsie, bez względu na wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Wszystkich. Nawet tych wymyślonych 😎

Wystarczająco wielu. Tych prawdziwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ---?--- napisał:

Proszę,nie.

Nie lubisz gdy ludzie się do Ciebie blisko podsuwają? Smakują i czują? Dobra, nie zdradzę nic gdy wyczuję. 

Przerwę mam krótką i tak sobie łażę po świecie. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
5 minut temu, 6S80ME napisał:

Wystarczająco wielu. Tych prawdziwych.

A ten jest prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
4 minuty temu, Edit666 napisał:

A ten jest prawdziwy?

Zapytaj autorki tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Orchidea napisał:

Mąż miał romans z koleżanką z pracy. Widziałam ich smsy. Była awantura przeprosił pozwoliłam mu wrócić. Później i tak poszedł do niej . Spali ze  sobą  pisał że ja kocha itd. Długo mnie przepraszał.  Wybaczylam. Teraz wiem że jest spokój już ale jedna rzecz mi nie daje spokoju. Moja znajoma z nimi pracuje i mówi że on ciągle zerka na nią. Ciągle patrzy tak czule.  Po co został ze  mną w takim razie? Łudze się że kocha mnie skoro został..  ale jak sobie pomyśle że in ciągle się na nią gapi. On nawet nie chce słyszeć o zmianie pracy... ponad pół roku temu jak mu wybaczylam myślałam że zaczęło nam się układać a moja znajoma mi mówi że on ciągle na nią się gapi.. już mam dosyć . Co byście myślały? Ja już mam dość. Mamy dwoje dzieci nie chciałam odchodzić 

Jesteś zależna od niego finansowo? Jesli tak, to tak zrób, żebyś byla niezalezna. To, że twój mąż na nią patrzy to może znaczyć coś , a może znaczyć nic. Pewnie jest atrakcyjna. Macie 2 dzieci więc może poprosu pogadaj z nim, że nie chcesz go zatrzymywać na siłę przy sobie. Że dasz sobie rady z dziećmi. Tak, żeby dać mu do zrozumienia, że nie bedziesz tolerowala żadnych wyskokow w bok. Zobaczysz jak on na to zareaguje. Osobiscie współczuję ja bym go kopnela w tylek ale macie jeszcze dzieci. Pewnie odwalasz za niego cala robotę w domu i przy dzieciach a on ma czas na romanse. Zaangazuj go do roboty!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 minuty temu, 6S80ME napisał:

Zapytaj autorki tematu.

A ty nie wiesz? Dziwne.

Wygodnickie tchórze bez jaj to są prawdziwi faceci według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
14 minut temu, Edit666 napisał:

A ty nie wiesz? Dziwne.

Wygodnickie tchórze bez jaj to są prawdziwi faceci według Ciebie?

Nie, tacy faceci są zrobieni z gumy 😱. Prawdziwi nawet nie spojrzą na inną kobietę i nawet przez myśl im nie przejdzie, że mogli by zamoczyć u tej innej zamoczyć. A jeśli nawet jakimś niezwykłym przypadkiem to zrobią, to natychmiast popełniają sepuku.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Układało nam się ok

 Do czasu aż ją poznał. Pisał że tęskni że uwielbia z nią czas spędzać. Że czas bez niej to czas stracony. Pojechaliśmy na wczasy tam przeczytałam jego smsy błagał przepraszał wybaczylam . Po pol roku sie xaczelo od nowa wyznal jeu milosc spali ze sobą..  Długo mnie przepraszał teraz jest spokój... no właśnie spokój oprócz tego patrzenia  się na nią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Orchidea napisał:

ponad pół roku temu jak mu wybaczylam myślałam że zaczęło nam się układać

Nie poniósł konsekwencji. Zrobi to jeszcze nie raz bo dostał sygnał, że można to robić bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
5 minut temu, Nemetiisto napisał:

Nie poniósł konsekwencji. Zrobi to jeszcze nie raz bo dostał sygnał, że można to robić bezkarnie.

Za kare ona też powinna go zdradzić. I bylo by sprawiedliwie.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Orchidea napisał:

Układało nam się ok

 Do czasu aż ją poznał. Pisał że tęskni że uwielbia z nią czas spędzać. Że czas bez niej to czas stracony. Pojechaliśmy na wczasy tam przeczytałam jego smsy błagał przepraszał wybaczylam . Po pol roku sie xaczelo od nowa wyznal jeu milosc spali ze sobą..  Długo mnie przepraszał teraz jest spokój... no właśnie spokój oprócz tego patrzenia  się na nią 

Pamiętam ten temat! 

😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wata napisał:

Pamiętam ten temat! 

😪

Tak bo pisałam tutaj. O tych podbojach męża.. to był dla mnie bardzo trudny okres ale wiem że się nie spotyka z nią już. Tyle ci w pracy nie gadają ze sobą ale się gapią ciągle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 godzinę temu, 6S80ME napisał:

Nie, tacy faceci są zrobieni z gumy 😱. Prawdziwi nawet nie spojrzą na inną kobietę i nawet przez myśl im nie przejdzie, że mogli by zamoczyć u tej innej zamoczyć. A jeśli nawet jakimś niezwykłym przypadkiem to zrobią, to natychmiast popełniają sepuku.

Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
5 minut temu, Edit666 napisał:

Naprawdę?

A jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa , mówi się że jak mąż zdradzi to jakby splónął przez okno natomiast jak żona to jakby ktoś naplół do domu przez okno. Jeżeli to nie jednokrotny wyskok typu zaliczenie to słabo widzę. Obserwój i rozmawiaj. Jak nie widzisz zmian na lepsze i próbowanie naprawy oraz wynagradzanie krzywdy jaką uczynił to już po rybkach. Może się obudzi z zauroczenia a może popłynie. Zobacz w internecie ,, 34 kroki " to pozwoli ci psychicznie przetrwać i nie musisz wszystkich stosować. Współczuję Ci sytuacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze we wrześniu pisałaś:

"Od jakiegoś miesiąca spodobał mi się pewien chłopak chyba młodszy ode mnie. Ja mam 27 lat. Codziennie rano mijamy się na przystanku a on czeka na szefa swojego. Na początku się tylko uśmiechał później coś zagadywal ostatnio wyskoczył że musimy kiedyś na kawę iść.  Pyta czy się wyspalam życzy miłego dnia ale nigdy nie spytał mnie i numer telefonu. Podoba mi się ale nie wiem jak to dalej poprowadzić. Codziennie rano się widzimy i wtedy mam wrażenie że on się denerwuje i ja też bo jakiej takie głupoty gadamy. A nic z tego nie wynika. "

To w końcu jak to jest z tum twoim niby mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×