Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tupofell

Uczucie do osoby zajętej

Polecane posty

zakochalem się w mężatce, całuję ją w snach, jest piękna niczym anioł, kocham jej oczy sa najpiękniejsze na świecie. Podobam jej się, lubi mnie, uśmiecha się przy mnie. Co mam zrobić??? Czuje że to moja bratnia dusza, nie wygląda na szczęśliwą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tupofell napisał:

zakochalem się w mężatce, całuję ją w snach, jest piękna niczym anioł, kocham jej oczy sa najpiękniejsze na świecie. Podobam jej się, lubi mnie, uśmiecha się przy mnie. Co mam zrobić??? Czuje że to moja bratnia dusza, nie wygląda na szczęśliwą. 

Ty się nie zakochałeś tylko zauroczyłeś. Rób co odpowiada Ci serce lub rozum a nie pytasz innych. To Ty będziesz ponosił konsekwencje swoich wyborów a nie inni.

Edytowano przez Nemetiisto
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tupofell napisał:

zakochalem się w mężatce, całuję ją w snach, jest piękna niczym anioł, kocham jej oczy sa najpiękniejsze na świecie. Podobam jej się, lubi mnie, uśmiecha się przy mnie. Co mam zrobić??? Czuje że to moja bratnia dusza, nie wygląda na szczęśliwą. 

musisz spróbować ona sama do ciebie nie podbije nawet jeżeli będziesz się jej podobał a tym bardziej że jest ktoś trzeci Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bellablue napisał:

A Ty jesteś zajęty czy wolny?

 

Wolny! w ogóle nie myślę o innych kobietach, nie istnieją dla mnie, przyciąga mnie do niej jakaś niewidzialna siłą, chcę o niej zapomnieć i nie potrafię, wszystko wydaje mi się bez sensu, czekam tylko na chwile kiedy ją zobaczę. Żadna inna kobieta też w taki sposób na mnie nie patrzyła, aż tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tupofell napisał:

Wolny! w ogóle nie myślę o innych kobietach, nie istnieją dla mnie, przyciąga mnie do niej jakaś niewidzialna siłą, chcę o niej zapomnieć i nie potrafię, wszystko wydaje mi się bez sensu, czekam tylko na chwile kiedy ją zobaczę. Żadna inna kobieta też w taki sposób na mnie nie patrzyła, aż tak. 

Sorka, ale mozesz sobie dopisywac. Tez jeden facet kiedys twierdził, jak to na niego nie patrze, a ja bylam w ogole zaskoczona, ze taki facet istnieje. A ty piszesz tak emocjonalnie, ze niewykluczone, ze sobie dodajesz.

Poza tym "nie wyglada na szczesliwa"- a czemu? Bo znow brzmi jak twoje fantazje.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tupofell napisał:

Wolny! w ogóle nie myślę o innych kobietach, nie istnieją dla mnie, przyciąga mnie do niej jakaś niewidzialna siłą, chcę o niej zapomnieć i nie potrafię, wszystko wydaje mi się bez sensu, czekam tylko na chwile kiedy ją zobaczę. Żadna inna kobieta też w taki sposób na mnie nie patrzyła, aż tak. 

Trzymaj się. 

Ja mam podobną sytuację, ale oboje jesteśmy zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 21:17, Tupofell napisał:

, nie wygląda na szczęśliwą. 

A dzieci? One cierpią najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lilay napisał:

A dzieci? One cierpią najbardziej.

nie ma jeszcze. 

 

Dnia 26.10.2020 o 23:50, Bellablue napisał:

Trzymaj się. 

Ja mam podobną sytuację, ale oboje jesteśmy zajęci.

współczuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tupofell napisał:

nie ma jeszcze. 

 

 

Może dlatego wygląda na nieszczęśliwą. Może nie mogą ich mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy sposób  porozmawiaj z nią oczywiście jeśli na tyle ją znasz że to ma sens.  Chyba lepsza rozmowa i wtedy wiesz na czym stoisz. Po co się dręczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pożądaj żony blizniego swego... I ta zasada jest dobra. I tego powinni się ludzie trzymać zamiast robić sobie i innym problemy 🙄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wata napisał:

Nie pożądaj żony blizniego swego... I ta zasada jest dobra. I tego powinni się ludzie trzymać zamiast robić sobie i innym problemy 🙄 

Każdy ma swoje zasady. Nie narzucaj innym własnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tupofell napisał:

Każdy ma swoje zasady. Nie narzucaj innym własnych. 

Jeśli dobrze się znacie rozmowa oczyści sytuację jeśli obydwoje jesteście dojrzali chyba że to osoba która słabo znasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tupofell długo to trwa już może to tylko zauroczenie? Kiedyś też miałam taka sytuację czasem nam się wydaje że to miłość... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, PrawiczekPzn napisał:

Porozmawiaj jak cywilizowany człowiek z jej mężem, bo może nie wygląda na szczęśliwą, bo jej mąż też ma już jej dość.

W kręgu cywilizacji islamu jeden wielbłąd i jest twoja.

(wg google - money.pl:
 Samica kosztuje ok. 35 tys. zł, a samiec 15-18 tys.Jul 6, 2019
choć chyba jakaś inflacja wystąpiła)

 

A może jest zmęczona, np rozmową z Tobą.

No, też bym się nie zdziwił, może ma już po dziurki w nosie se ksu ze swoim własnym mężem od iluś lat......

Możliwe, że zabiłaby nie jednego faceta, łączenie ze swoim własnym mężem byleby te dzieci w końcu mieć....

 

A se ksu może mieć już głęboko powyżej uszu....

Weź mi wytłumacz co prawiczek może wiedzieć na temat przesytu seksem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lilay napisał:

Weź mi wytłumacz co prawiczek może wiedzieć na temat przesytu seksem. 

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tupofell nie zwracaj uwagi na szczenięce wpisy czasem warto porozmawiać to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

Takie coś, co kobiety mają, zwłaszcza w stosunku do prawiczków 😎 😝

😎 😝

Ponieważ wiem to aż za dobrze, to m.in. dlatego jestem prawiczkiem.

W sumie to mało wiesz w takim razie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PrawiczekPzn napisał:

Takie coś, co kobiety mają, zwłaszcza w stosunku do prawiczków 😎 😝

😎 😝

Ponieważ wiem to aż za dobrze, to m.in. dlatego jestem prawiczkiem.

Erotoman Teoretyk no no. Równie dobrze ślepy może pouczać o  kolorach, ale jeszcze żadnego nie spotkałam który by twierdził ,że zna się na nich lepiej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 21:17, Tupofell napisał:

zakochalem się w mężatce, całuję ją w snach, jest piękna niczym anioł, kocham jej oczy sa najpiękniejsze na świecie. Podobam jej się, lubi mnie, uśmiecha się przy mnie. Co mam zrobić??? Czuje że to moja bratnia dusza, nie wygląda na szczęśliwą. 

to w końcu się przy tobie uśmiecha czy wygląda na nieszczęśliwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lilay napisał:

Erotoman Teoretyk no no. Równie dobrze ślepy może pouczać o  kolorach, ale jeszcze żadnego nie spotkałam który by twierdził ,że zna się na nich lepiej ode mnie.

Te świnia nie w p i e r d a l a j  sie w przesłuchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rokifeller napisał:

to w końcu się przy tobie uśmiecha czy wygląda na nieszczęśliwą?

Właśnie to zależy od dnia. Oczy się jej świeca gdy na mnie patrzy. Ma taki błysk w oku, patrzy z zainteresowaniem na mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tupofell napisał:

Właśnie to zależy od dnia. Oczy się jej świeca gdy na mnie patrzy. Ma taki błysk w oku, patrzy z zainteresowaniem na mnie. 

Są kobiety którym oczy błyszczą w sposób naturalny i nie ma to związku z miłością. A właśnie od konta padania światła od zdrowia diety i genów.

Edytowano przez Lilay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lilay napisał:

Są kobiety którym oczy błyszczą w sposób naturalny i nie ma to związku z miłością. A właśnie od konta padania światła od zdrowia diety i genów.

CZyli jak raz jej błyszczą  a raz nie błyszcza to  jej sie geny zmieniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

A kobiety w ciąży tak nie mają?

Możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 21:17, Tupofell napisał:

zakochalem się w mężatce, całuję ją w snach, jest piękna niczym anioł, kocham jej oczy sa najpiękniejsze na świecie. Podobam jej się, lubi mnie, uśmiecha się przy mnie. Co mam zrobić??? Czuje że to moja bratnia dusza, nie wygląda na szczęśliwą. 

Jak ma wyglądać jeśli widzi że się ślinisz. Uważaj bo ona tylko chce się dowartościować, nic więcej. Czym prędzej zapomnisz tym lepiej dla Ciebie 😉

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakich kurcze genów, pod wpływem emocji tak się dzieje oczy bardziej łzawią i każdy naukowiec to potwierdzi 😄 Sam mam tak gdy się zakocham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×