Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

20 minut temu, Fela z Kaniowa napisał:

Chyba nie myslicie, ze jest teraz zajeta przez 15 godzin dziennie  😄 

Sądząc po ilości pytań do widzów, tabelkach poprzedzajacych proces zakupowy, to już samo otwarcie oczu jest dla niej wyzwaniem. Az się dziwię, że udaje się jej czasem wyjść z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Fela z Kaniowa napisał:

Oczywiscie, ze nie zajmuje sie niczym! zawsze zgrywa sie na zapracowaną żeby jej małoletni widzowie wierzyli, że jest prawdziwa kobieta biznesu 😄 Jak zdarzy sie jej odpowiadac na maile przez 2 godziny to zaraz musi sie pochwalić jak ciezko pracuje i jest zmeczona, bo PRZEZ 2 GODZ. pisala maile. Albo informuje ile godzin jej zajeło zrobienie zdjęć w przymierzalni i wrzucenie na story z opisami. Chyba nie myslicie, ze jest teraz zajeta przez 15 godzin dziennie  😄 

Oczywiście. Jak skrobie ładnego maila przez 3h to później się żali jaka ona nie zmęczona. Taka to ciężka praca;) Ona pracujac w korpo po 2 dniach byłaby zajechana jak górnik strzałowy.

Nie wiem jak ją moze męczyć łażenie, mierzenie i opisywanie ciuchów. To banalne, nie wymagające użycia intelektu zajęcie. Wszystko składy, opisy sa na stronach intetnetowych, wystarczy zrobic kopiuj wklej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KlipT napisał:

Sądząc po ilości pytań do widzów, tabelkach poprzedzajacych proces zakupowy, to już samo otwarcie oczu jest dla niej wyzwaniem. Az się dziwię, że udaje się jej czasem wyjść z domu!

To jak u mnie obecnie. Zostawiłam Młodą z tatuskiem i wyrwałam się na chwilkę z domu do owadziego marketu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Braknicka napisał:

To jak u mnie obecnie. Zostawiłam Młodą z tatuskiem i wyrwałam się na chwilkę z domu do owadziego marketu. 

Ty masz bobo! A ona ma.. hmm mitomanię?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KlipT napisał:

Ty masz bobo! A ona ma.. hmm mitomanię?

Mitomania niekoniecznie, to zwyczajne kompleksy ze względu na pochodzenie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Braknicka napisał:

Ja dla odmiany wiem, jakie perfumy omijać. Nie kupię nic z Killi(a)n, TF, DżoMalon. Mam perfumy KryształowaNoc ale schowałam je głęboko w szafie.

Mam tak samo co do przestrog zakupowych i również Crystal N. w polowie pełen stoi od 2 lat i nie mogę sie przemoc. Ona mi to obrzydzila tym gadaniem o zapachu prostytutki. Antyreklama.

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Wicka napisał:

Mam tak samo co do przestrog zakupowych i również Crystal N. w polowie pełen stoi od 2 lat i nie mogę sie przemoc. Ona mi to obrzydzila tym gadaniem o zapachu prostytutki. Antyreklama.

Mam podobnie. Nosiłam ten zapach jakieś 10 lat temu? Zabijcie, nie wiem czy wtedy już był, ale dawno. Miałam kiedyś do niego wrócić. Nie wrócę- #inspiredbyolfica = nie do użycia

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Fela z Kaniowa napisał:

 

Praca w korpo zabiłaby ją po 2 tygodniach. O ile by tak długo wytrzymała.

Obstawiam, że każda praca. Ona nawet w swoich osobistych postanowieniach nie potrafi wytrwać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam IS Dorotki i zastanawiam się dlaczego się wysila i wymawia nazwę perfum Midnight Poison z francuskiego 😄 skoro nazwa jest angielska. Taki szczególik.

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Braknicka napisał:

Oglądałam IS Dorotki i zastanawiam się dlaczego się wysila i wymawia nazwę perfum Midnight Poison z francuskiego 😄 skoro nazwa jest angielska. Taki szczególik.

Bo ma taki akcent sexi... ażęł prowokotuhrrr

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KlipT napisał:

Bo ma taki akcent sexi... ażęł prowokotuhrrr

Libhhhhh🙃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Braknicka napisał:

Oglądałam IS Dorotki i zastanawiam się dlaczego się wysila i wymawia nazwę perfum Midnight Poison z francuskiego 😄 skoro nazwa jest angielska. Taki szczególik.

Znaczy  jak wymawia? Bo mi umknęło, a nie będę przeglądała po raz drugi przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Znaczy  jak wymawia? Bo mi umknęło, a nie będę przeglądała po raz drugi przecież

Mythnajt Płazą

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Braknicka napisał:

Mythnajt Płazą

Kurde, ze trzy razy probowałam powtórzyć za nią.  Dwa razy się oplułam, raz ucierpiał monitor. Chyba już wiem po co jej te powiększanie ust było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Mythnajt to raczej nie po angielsku. 

Bo to jest francuski angielski, dialekt zza Olfowiska. 

W sumie to bardzo w jej stylu: postanowiła poprawic angielski dzięki serialom, odpaliła Allo Allo i wyszlo jak wyszło. Jak już to nie pszekona Dijora do współpracy, to ja jusz nie wiem!

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, KlipT napisał:

Bo to jest francuski angielski, dialekt zza Olfowiska. 

W sumie to bardzo w jej stylu: postanowiła poprawic angielski dzięki serialom, odpaliła Allo Allo i wyszlo jak wyszło. Jak już to nie pszekona Dijora do współpracy, to ja jusz nie wiem!

Tak to jest jak przeciętna panienka z Kaniowa próbuje udawać szlacheckie pochodzenie i obeznanie, którego nawet nie próbowała zdobyć.

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, aniaolania napisał:

Tak to jest jak przeciętna panienka z Kaniowa próbuje udawać szlacheckie pochodzenie i obeznanie, którego nawet nie próbowała zdobyć.

Lub kiedy uwierzy, że seriale są wystarczającym źródłem wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KlipT napisał:

Lub kiedy uwierzy, że seriale są wystarczającym źródłem wiedzy.

Też masz momentami takie wrażenie, że ona nie odróżnia treści serialu od życia i próbuje projektować z fikcji na życie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, aniaolania napisał:

Też masz momentami takie wrażenie, że ona nie odróżnia treści serialu od życia i próbuje projektować z fikcji na życie?

Wręcz jestem tego pewna!

Gdyby była to kreacja, taki rodzaj roli, to nie byłaby tak zaniedbana (czyli niedożywiona i pozbawiona gracji, kondycji)

Nie potrafi wyjść poza pewien schemat (czyli jak zakupy, to tylko z logo, bezrefleksyjne ufanie metkom i szyldom) Nie interesuje się absolutnie niczym, wegetuje w oczekiwaniu na nową paczkę.. Tylko nie wiem z którego serialu czerpie inspirację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ja trochę znam francuski i bardzo mnie śmieszy jej wymowa XD poisson to po francusku ryba a poison to trucizna wymawia się inaczej trochę , a Olfa zazwyczaj robi wymiwą RYBĘ z tych perfum xDDD

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Olfic napisał:

Eh ja trochę znam francuski i bardzo mnie śmieszy jej wymowa XD poisson to po francusku ryba a poison to trucizna wymawia się inaczej trochę , a Olfa zazwyczaj robi wymiwą RYBĘ z tych perfum xDDD

To tak jak kiedyś wypowiadała penne. Jedna literka, a jaka różnica;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Braknicka napisał:

To tak jak kiedyś wypowiadała penne. Jedna literka, a jaka różnica;)

Oficjalnie się przyznała do konsumpcji fiutów?

 

11 godzin temu, aniaolania napisał:

Też masz momentami takie wrażenie, że ona nie odróżnia treści serialu od życia i próbuje projektować z fikcji na życie?

Tak, tak, marna kreacja z kiepskiego serialu i to raczej o przestarzałej fabule "jak sobie wiejska dziewuszka wyobraża światowe życie".

Można totalnie zmienić towarzystwo i wypracować wiele rzeczy, ale do tego potrzebne podwaliny kulturowe, towarzyskie i ogrom wiedzy

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Można totalnie zmienić towarzystwo i wypracować wiele rzeczy, ale do tego potrzebne podwaliny kulturowe, towarzyskie i ogrom wiedzy

Czasem wystarcza bycie szczerym, życzliwym i otwartym na nowe... co też potrafi przysporzyć kłopotu.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sznurówka napisał:

Czasem wystarcza bycie szczerym, życzliwym i otwartym na nowe... co też potrafi przysporzyć kłopotu.

Szczególnie, kiedy się kilka lat zmarnuje. A to właśnie dopadło Olfe. Miała szansę, ale ją zwyczajnie skonsumowala. 

Swoją drogą, romans z tv (teFuu) pokaże, czy może być gorzej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od nowa nudne newsy jak ciekawostki  z kalendarza ze zbywanymi kartkami i wiadomości od Widzek które coś tam kupily... nudy nawet nie ma z czego beki cisnąć. A co z jej super projektem nad którym niby pracowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Olfic napisał:

Dzisiaj od nowa nudne newsy jak ciekawostki  z kalendarza ze zbywanymi kartkami i wiadomości od Widzek które coś tam kupily... nudy nawet nie ma z czego beki cisnąć. A co z jej super projektem nad którym niby pracowała?

To samo co z imprezą z okazji 100 tys. subskrypcji i sekretnym projektem nad którym pracowała z Martą;)

Dorotka znów się szwenda po galeriach. Pokazuje biżuterię Tak, pewnie zajdzie do Pimppko, Szefa Hugo i tak w kółko macieju.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się Wigilia i nawet Olfie z go powodu zdarza się przemówić ludzkim głosem. Dziś wypowiedziała zdanie niemal w całości prawdziwe: słuchajcie, ja to jestem chyba trochę zacofana.

Nie chyba, Doris...

I nie trochę...

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Olfic napisał:

Dzisiaj od nowa nudne newsy jak ciekawostki  z kalendarza ze zbywanymi kartkami i wiadomości od Widzek które coś tam kupily... nudy nawet nie ma z czego beki cisnąć. A co z jej super projektem nad którym niby pracowała?

 Kiedy ktoś, kto promuje bezrefleksyjną konsumpcje, codziennie chwali sie piciem pseudo kawy z jednorazowego kubka pyta mnie, co robię dla planety i porusza temat swiadomości ekologicznej. ..💣..dobrze, że mam bana na IG, bo to bliskie mi tematy i bardzo rzetelnie bym się z nią podzieliła, co myślę o głupawych postach pod publiczkę.

PS. Jak to możliwe, że ktoś, kto notorycznie twierdzi, że nie ma czasu i pracje nad wielkim projektem ma czas godzinami snuć sie bez celu po galeriach handlowych i wzdychać do wystaw?.. Ach, ty bezrozumna Wicko, może zatrudniła się jako mystery shopper, albo ochroniarka?

Edytowano przez Wicka
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×