Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kubas91

Przyjazn

Polecane posty

Sa tu jakies kobiety normlane ktore chcą pogadac z nudów 😉 zapraszam na priv bądź tu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kubas91 napisał:

Sa tu jakies kobiety normlane ktore chcą pogadac z nudów 😉 zapraszam na priv bądź tu 😉

dziwne to Twoje zaproszenie. Z nudów. Jesteś tak bardzo samotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co piszesz jak dziwne haha ? Nie jestem samotny, szukam z kumpela znajomości;) Ty szukasz kolegów bądź przyjaciol  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kubas91 napisał:

To po co piszesz jak dziwne haha ? Nie jestem samotny, szukam z kumpela znajomości;) Ty szukasz kolegów bądź przyjaciol  ? 

w innym wątku pytasz o wibrator dla par, ponieważ chciałbyś go wypróbować z dziewczyną - tutaj z kumpelą szukasz partnerki na pogaduchy ... wygląda to na jawne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpela, moja dziewczyna, jestesmy w otwartym związku i na dziale erotycznym szukamy urozmaicenia seksualnego. 

Ale widzę, że Tobie sie nudzi i nie masz co robić to może interesowal by Cie trójkącik? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kubas91 napisał:

Kumpela, moja dziewczyna, jestesmy w otwartym związku i na dziale erotycznym szukamy urozmaicenia seksualnego. 

Ale widzę, że Tobie sie nudzi i nie masz co robić to może interesowal by Cie trójkącik? 🙂

dałbyś mi bzyknąć kumpelę? A co ona na to? Akceptuje to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie akceptowała, to bym nie szukał tu urozmaicenia tutaj. Jakby nie akceptowała to na forum bym o tym nie pisal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kubas91 napisał:

Jak by nie akceptowała, to bym nie szukał tu urozmaicenia tutaj. Jakby nie akceptowała to na forum bym o tym nie pisal. 

no jasne. Dałaby facetowi  z netu, którego nawet nie zna. Chyba, że to prostytutka albo desperatka. Twoje posty to prowo = nie warto się nimi przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci będzie ze prawo, jestem tu 2 dzien na tej stronie, wiec nie miałem żadnego prowo na celu. Ale jak widzę co po niektórzy tu piszą i gadają to glowa mala haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ddt60 napisał:

no jasne. Dałaby facetowi  z netu, którego nawet nie zna. Chyba, że to prostytutka albo desperatka. Twoje posty to prowo = nie warto się nimi przejmować

Ziomek to się nie przejmuj, a widze wszystko co Cie drażni to komentujesz i wchodzisz w dyskusje 😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×