Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

54 minuty temu, Zuzkaaa napisał:

Dziewczyny, czy mając endometriozę i po prawie rocznym staraniu naturalnie próbowałybyście inseminacji czy od razu in vitro?

najlepiej doradzić sie specjalisty 🙂

z tego co wiem to in vitro ma większa skuteczność od inseminacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie rozłożyło że siedzę na kwarantannie i czekam na wyniki w kierunku covid 😔

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Michalina_ napisał:

Migotka przykro mi:(

Spelniajac_marzenia super!!! Warto było pójść do innego lekarza❤

Daj znać jak będziesz coś wiedzieć 🙂

a u mnie, u mnie to w sumie nic się nie dzieje. Te 2 tygodnie czekania po owu zawsze są dla mnie najgorsze. W piątek/sobotę dokuczał mi ból z lewej strony podbrzusza ale teraz już jest normalnie. Dopadło mnie na to wszystko zapalenie gardła więc nie jest fajnie 😞 mam testować po 2 tygodniach o iui czyli w najbliższą sobotę. 

Dziewczyny trzymam kciuki ja narazie na spokojnie,,, szczerze nawet nie robię sobie nadzieji że ivf uda się za pierwszym razem czasami lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować chyba ten czas osobno dobrze mi zrobił nie mam takiego parcia jak wczesniej

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Michalina_ napisał:

Tak mnie rozłożyło że siedzę na kwarantannie i czekam na wyniki w kierunku covid 😔

A wiesz że często pierwszym objawem ciąży jest przeziębienie,,, ból mięśni i uczucie bycia chorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Michalina_ napisał:

Tak mnie rozłożyło że siedzę na kwarantannie i czekam na wyniki w kierunku covid 😔

o nie 😞 a maz tez sie zle czuje ?

daj znac jak będziecie miec wyniki z covidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Pdn2019 napisał:

Dziewczyny trzymam kciuki ja narazie na spokojnie,,, szczerze nawet nie robię sobie nadzieji że ivf uda się za pierwszym razem czasami lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować chyba ten czas osobno dobrze mi zrobił nie mam takiego parcia jak wczesniej

Dobre podejście 🙂

18 minut temu, Pdn2019 napisał:

A wiesz że często pierwszym objawem ciąży jest przeziębienie,,, ból mięśni i uczucie bycia chorym

Chciałabym żeby tak było 😍

 

15 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

o nie 😞 a maz tez sie zle czuje ?

daj znac jak będziecie miec wyniki z covidu

Mąż ma się dobrze nic mu nie jest. 

Dam znać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze tydzień temu dostałam zaproszenie na baby shower do mojej szwagierki i po przeczytaniu tej wiadomości nagle podskoczyło mi ciśnienie ze az zaczęła mnie bolec głowa w okolicach czoła, na szczęście okazało sie ze baby shower będzie organizowany podczas mojego urlopu i miała dobry pretekst dlaczego mnie nie będzie ale od tamtej pory często pobolewa mnie głowa właśnie w tym miejscu i jest to dziwny bol, czasami mam wrażenie jakby ten ból schodził mi na oczy

 

Michalina jezeli maz dobrze sie czuje to musi byc to ciaza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

a ja wam powiem ze tydzień temu dostałam zaproszenie na baby shower do mojej szwagierki i po przeczytaniu tej wiadomości nagle podskoczyło mi ciśnienie ze az zaczęła mnie bolec głowa w okolicach czoła, na szczęście okazało sie ze baby shower będzie organizowany podczas mojego urlopu i miała dobry pretekst dlaczego mnie nie będzie ale od tamtej pory często pobolewa mnie głowa właśnie w tym miejscu i jest to dziwny bol, czasami mam wrażenie jakby ten ból schodził mi na oczy

 

Michalina jezeli maz dobrze sie czuje to musi byc to ciaza ❤️

Też unikałam taki imprez ale z czasem doszłam do tego że to do niczego nie prowadzi, że odcinam się bo sama nie mogę mieć dziecka, zazdroszczę znajomymi/rodzinie że mogą się cieszyć takim szczęściem a my nie. Cieszę się że pojawia się ich więcej i myślę że część z tych kobiet które mnie otaczają i którym się udaje przeszły podobna drogę jak my tutaj tylko nikt o tym głośno nie mówi.

Tak serce zawsze boli na ich widok ale musimy nauczyć się z tym zyć, bo stres, nerwy itd to ostatnie czego potrzebujemy. 

Spelniajac_marzenie ładuj baterie na urlopie ile się da, postaraj się o tym nie myśleć nie analizuj, nie zadręczaj się, ODPOCZNIJ i psychicznie i fizycznie i na pewno będzie dobrze. Zobacz że przed chwilą nie wiedzieliście nic a teraz jesteście co raz bliżej celu, wiecie co robic, co jest nie tak. Trzymam za Was kciuki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełnienia marzeń to jest dobra nowina, u nas z czasem to zależy czasem mi daje w pracy popalić czasem jemu. Miłego odpoczynku na urlopie psychicznie odpocznij wyłącz myślenie. Mywe wrześniu powtórzymy badania narazie bierze suplementy. 

Michalina to jak mężowi nic niejest to może rzeczywiście ciąża, ale masz Racje nie nastawiaj się tak aby nie spotkalo rozczarowanie wiem sama po sobie jak miesiąc temu spóźniał mi okres płakałam przez 2 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

o nie 😞 a maz tez sie zle czuje ?

daj znac jak będziecie miec wyniki z covidu

Nie mam covida 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Michalina_ napisał:

Nie mam covida 😁

to bardzo dobra wiadomość :D

a mi odpoczynek na pewno jest potrzebny :) a co do tych boli głowy to przeszło mi przez myśl ze to może od klimatyzacji bo w robocie siedzie 8godz w klimatyzowanym pomieszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 10:10, Zuzkaaa napisał:

Dziewczyny, czy mając endometriozę i po prawie rocznym staraniu naturalnie próbowałybyście inseminacji czy od razu in vitro?

Ja bym od razu decydowała się na in vitro, inseminacja jest prostym zabiegiem ale jednak moim zdaniem mało skutecznym
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niestety wszystko się czasem kumuluje i ma swoje minusy jak i plus. 

Michalina to jest dobra wiadomość że nie covid. 

Ja to dziś jestem klebkiem nerwów więc i tak nie dojdzie do przytulanek między mną a mężem, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Ritka85 napisał:

Ja bym od razu decydowała się na in vitro, inseminacja jest prostym zabiegiem ale jednak moim zdaniem mało skutecznym
 

A my nie możemy od razu podstąpić in vitro, najpierw  IUI jak się nie uda to dopiero potem in vitro.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie @ przyszła jak w zegarku

z jednej strony jest mi smutno a z drugiej ciesze sie ze sie nie spóźniła bo nie będę miała jej przez cały wyjazd no i będę mogla sie trochę wyluzować przy alkoholu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

u mnie @ przyszła jak w zegarku

z jednej strony jest mi smutno a z drugiej ciesze sie ze sie nie spóźniła bo nie będę miała jej przez cały wyjazd no i będę mogla sie trochę wyluzować przy alkoholu 😜

A ja zrobiłam dziś test i nawet cienia nie widzę, co prawda testować powinnam w niedzielę ale nigdzie bety w niedzielę nie zrobię więc sprawdzę w sobotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Michalina_ napisał:

A ja zrobiłam dziś test i nawet cienia nie widzę, co prawda testować powinnam w niedzielę ale nigdzie bety w niedzielę nie zrobię więc sprawdzę w sobotę. 

Niepotrzebnie zrobiłaś ten test. Wiem że ciekawość robi swoje, ale ja bym poczekała do poniedziałku. Na spokojnie zrobiła betę i miała pewność w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Michalina_ napisał:

A ja zrobiłam dziś test i nawet cienia nie widzę, co prawda testować powinnam w niedzielę ale nigdzie bety w niedzielę nie zrobię więc sprawdzę w sobotę. 

jeszcze nic straconego ❤️

w tej chwili każdy dzień jest ważny i wszystko może się zmienić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

jeszcze nic straconego ❤️

w tej chwili każdy dzień jest ważny i wszystko może się zmienić 🙂

Troszkę w to wątpię. Ale może się miło zaskoczę 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Michalina_ napisał:

Troszkę w to wątpię. Ale może się miło zaskoczę 🙂

liczę ze mimo wszystko milo się zaskoczysz 🙂

czuje ze jeżeli któreś z nas się uda to później każdej pójdzie z górki 🙂

któraś musi zacząć dobra passe 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokładnie któraś musi zrzucic z nas to fatum. 

Michalina zrób lepiej betę moja koleżanka zrobiła 2 testy wyszły ujemne a z bety wykazano ciążę. Jeszcze nic straconego 😀😀😀

Spełnienia marzeń to dobrze że wyjazd będziesz miała spokojny i nie będziesz musiała się obawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dziewczyna93 napisał:

Hehe dokładnie któraś musi zrzucic z nas to fatum. 

Michalina zrób lepiej betę moja koleżanka zrobiła 2 testy wyszły ujemne a z bety wykazano ciążę. Jeszcze nic straconego 😀😀😀

Spełnienia marzeń to dobrze że wyjazd będziesz miała spokojny i nie będziesz musiała się obawiać. 

W sobotę rano lecę na bete 🙂 ja tam chętnie zacznę ta dobra passe 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mam @. Już się cieszyłam, że cykl powoli wraca do normy, a Tutaj niemiła niespodzianka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Migotka95 napisał:

Ja nadal nie mam @. Już się cieszyłam, że cykl powoli wraca do normy, a Tutaj niemiła niespodzianka. 

Ile się już spóźnia? I czy miałaś już kiedyś podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Michalina_ napisał:

Ile się już spóźnia? I czy miałaś już kiedyś podobnie? 

Migotka ma chorą tarczycę więc nie ma Regularnych cykli 😞

Migotka może lekarz źle ci dobrał leki dlatego cykle dalej wariuja

Michalina czekam na dobry wynik bety 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Michalina_ napisał:

 

10 godzin temu, Michalina_ napisał:

Ile się już spóźnia? I czy miałaś już kiedyś podobnie? 

Już 7 dzień. 

Spelniajac_marzenia niby tarczycę mam już w normie. Muszę znów iść do endo może zwiększy dawkę. Męczą mnie te cykle. Od dwóch tygodni boli mnie brzuch, delikatnie drażnią mnie sutki. Zrobiłam ten test i ta blada kreska dała nadzieję, no ale Beta wykluczyła ciąże bo była 0.1 Drażni mnie już to wszystko 😒

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chyba nad morzem jakąś infekcje złapałam, więc może on tego się spóźnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mihotka95 wiem jak to wkurza jeszcze w tamtym roku męczyłam się podobnie. 

Dziewczyny mam wynik bety dzisiaj jest 27dc cykle mam do 31dni. Beta 4.59 czyli coś się zadziało. Nie wiem czy nie za wcześnie kazali zrobić albo znowu biochem. Powtórzę w poniedziałek:/

Przy bichemie mialam podobna wartość ale w 29dc 

Edytowano przez Michalina_
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Michalina_ napisał:

Mihotka95 wiem jak to wkurza jeszcze w tamtym roku męczyłam się podobnie. 

Dziewczyny mam wynik bety dzisiaj jest 27dc cykle mam do 31dni. Beta 4.59 czyli coś się zadziało. Nie wiem czy nie za wcześnie kazali zrobić albo znowu biochem. Powtórzę w poniedziałek:/

Przy bichemie mialam podobna wartość ale w 29dc 

Michalina ja przy pierwszej ciąży wynik bety miałam 5.00 i pani w laboratorium powiedziała że śmiało mogę robić RTG bo nie ma ciąży ja jednak się wstrzymałam i za 2 dni zrobiłam test ciążowy piękne 2 kreski były 27 DC cyklu to wcześnie,,, obyś rozpoczęła dobra passę,,, i myśl pozytywnie z całego serducha trzymam kciuki😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Michalina_ napisał:

Mihotka95 wiem jak to wkurza jeszcze w tamtym roku męczyłam się podobnie. 

Dziewczyny mam wynik bety dzisiaj jest 27dc cykle mam do 31dni. Beta 4.59 czyli coś się zadziało. Nie wiem czy nie za wcześnie kazali zrobić albo znowu biochem. Powtórzę w poniedziałek:/

Przy bichemie mialam podobna wartość ale w 29dc 

Jak będziesz miała wyniki w poniedziałek daj znać. Mam przeczucie, że w końcu się udało 🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×