Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

1 minutę temu, Dziewczyna93 napisał:

Chyba po nadziei zauważyłam na bieliźnie mała plamkę krwi 

A betę dziś robiłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do badania drożności jajowodów to na razie nie szukam żadnych info w tym temacie, czekam na wizytę i jeżeli będę wiedziała jakie następne kroki będziemy robic wtedy zacznę się interesować konkretnym tematem 🙂 nigdy nie badalam tarczycy i chyba tego najbardziej się obawiam

Cieszę się że nasienie jest w normie bo widzie że mój czuje dużą ulgę po odebraniu wyników i teraz nie wiem kto bardziej się spinal że nam nie wychodzi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

Co do badania drożności jajowodów to na razie nie szukam żadnych info w tym temacie, czekam na wizytę i jeżeli będę wiedziała jakie następne kroki będziemy robic wtedy zacznę się interesować konkretnym tematem 🙂 nigdy nie badalam tarczycy i chyba tego najbardziej się obawiam

Cieszę się że nasienie jest w normie bo widzie że mój czuje dużą ulgę po odebraniu wyników i teraz nie wiem kto bardziej się spinal że nam nie wychodzi 😛

Kurcze ja bym zrobiła badania pod kątem tarczycy, sporo dziewczyn ma niepowodzenia z tego względu. U mnie to były pierwsze badania na które mnie wysłano kilka lat temu. 

Faceci chyba tak mają, mało mówią ale przeżywają tak samo. Mój chodził chory po badaniu aż do czasu wyniku, a potem ulga ogromna i zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Ja mam 27 lat i nigdy nie miałam regularnej miesiączkę przez wagę. Jestem bardzo szczupła. Nieraz pół roku nie miałam okresu. Teraz mam 2 synków. 3 lata starania się o 1 synka a o 2 synka rok. W grudniu 2020 poroniłam w 5 tyg. Powoli przestaliśmy się starać i myśleć... 12.03 ostatnia miesiączka,  zrobiłam pod koniec marca test, negatywny.. Olałam bo przecież u mnie to norma że okres zanika. Nadal okresu nie było i nie ma. Przedwczoraj robiłam test wieczorem i wyszły 2 kreski, jedna jaśniejsza. Dziś powtorzylam rano 2 testy i to samo 2 kreski, jedna jaśniejsza. Nie wiem w jakim tyg mogę być. Stosunek odbył się tylko w: 23.03, 12.05  i 05.06. 

Oprócz zgagi, nic mi nie jest, tak jak w poprzednich ciążach. Tylko takie uczucie w brzuchu. 

Mam nabrzmiały brzuch, tzn podbrzusze. Jak stoję to widać lekko, zdj mogę dodać. Waham się trochę iść do gina żeby za wcześnie nie isc, ale myślę że umowie sie na następny tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Michalina_ napisał:

Kurcze ja bym zrobiła badania pod kątem tarczycy, sporo dziewczyn ma niepowodzenia z tego względu. U mnie to były pierwsze badania na które mnie wysłano kilka lat temu. 

Faceci chyba tak mają, mało mówią ale przeżywają tak samo. Mój chodził chory po badaniu aż do czasu wyniku, a potem ulga ogromna i zadowolony. 

kurcze wydawało mi sie ze w tych moich badaniach bylo wypisane badanie tarczycy ale cofnęłam sie do wiadomość w ktorej wyminielam wszystko co mam zbadac i nie ma tam tarczycy 🙂  umowie sie na badanie to akurat wyrobie sie z wynikiem do mojej wizyty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umówiłam sie na badanie tarczycy na poniedziałek i w ten sam dzien bede juz miala wyniki 🙂

w nocy przebudziłam sie z bólami miesiączkowymi takze @ jest za rogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

umówiłam sie na badanie tarczycy na poniedziałek i w ten sam dzien bede juz miala wyniki 🙂

w nocy przebudziłam sie z bólami miesiączkowymi takze @ jest za rogiem

Super!!!! 

A u mnie tej cholery nie widać 😡 4 dzień jakies delikatne plamienie nie wiem o co chodzi ale chciałabym już zacząć stymulację. Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

Co do badania drożności jajowodów to na razie nie szukam żadnych info w tym temacie, czekam na wizytę i jeżeli będę wiedziała jakie następne kroki będziemy robic wtedy zacznę się interesować konkretnym tematem 🙂 nigdy nie badalam tarczycy i chyba tego najbardziej się obawiam

Cieszę się że nasienie jest w normie bo widzie że mój czuje dużą ulgę po odebraniu wyników i teraz nie wiem kto bardziej się spinal że nam nie wychodzi 😛

Zrób badania tarczycy, bo właśnie u mnie to było problemem z zajściem w ciążę. Na TSH FT3 i FT4 daje skierowaniem rodzinny. Anty TPO prywatnie i oczy USG tarczycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Michalina_ napisał:

Super!!!! 

A u mnie tej cholery nie widać 😡 4 dzień jakies delikatne plamienie nie wiem o co chodzi ale chciałabym już zacząć stymulację. Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień:( 

a moja @ już przyszła... ale franca mnie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Migotka95 napisał:

Zrób badania tarczycy, bo właśnie u mnie to było problemem z zajściem w ciążę. Na TSH FT3 i FT4 daje skierowaniem rodzinny. Anty TPO prywatnie i oczy USG tarczycy. 

ide prywatnie na rozszerzone  badanie bo nie jest to duzy koszt 🙂 a chce miec juz wyniki przed moja wizyta u gin bo z takimi terminami nie wiem kiedy nastepnym razem sie do niego dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, spelniajac_marzenia napisał:

ide prywatnie na rozszerzone  badanie bo nie jest to duzy koszt 🙂 a chce miec juz wyniki przed moja wizyta u gin bo z takimi terminami nie wiem kiedy nastepnym razem sie do niego dostane...

Ja zawsze jak robię tarczycę to wyniki mam w ten sam dzień.  Zrób też usg tarczycy 

 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja zaprzestałam już starania. Jak będzie to będzie, a jak się nie uda do końca roku to pójdę do lekarza już pod tym względem. 

Edytowano przez Migotka95
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Migotka95 napisał:

Ja zawsze jak robię tarczycę to wyniki mam w ten sam dzień.  Zrób też usg tarczycy 

 

wyniki będę miała w ten sam dzień co badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z bety bo wczoraj owszem krwawiłam ale mi nie przypominało mojego okresu w ciągu dnia 2 podpaski miałam i czasem przy załatwianiu leciało, a zawsze miałam w 1 dzień do 5 podpasek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dziewczyna93 napisał:

Właśnie wracam z bety bo wczoraj owszem krwawiłam ale mi nie przypominało mojego okresu w ciągu dnia 2 podpaski miałam i czasem przy załatwianiu leciało, a zawsze miałam w 1 dzień do 5 podpasek 

daj znac jak bedziesz miala wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wgl nie krwawie rano tylko trochę ale to tak jak by nic nie leciało trochę przy załatwianiu, wczoraj co 10 godz albo i później zmieniałam podpaske 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Dziewczyna93 napisał:

A ja dziś wgl nie krwawie rano tylko trochę ale to tak jak by nic nie leciało trochę przy załatwianiu, wczoraj co 10 godz albo i później zmieniałam podpaske 

Może się udało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Dziewczyna93 napisał:

Nie ma problemu jasne że się podzielę w poniedziałek beda wyniki. 

A co tam u was dziewxzyny?? 

u mnie wczoraj zaczęła sie @

czekam z niecierpliwością na następny tydzień aby wiedzieć na czym stoimy 🙂 coraz bliżej urlop także głowa nie mam dużo czasu na myślenie o staraniach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dziewczyna93 napisał:

Nie wiem ale się boję że się coś złego dzieje, 

a próbowałaś zrobić jeszcze jeden test ?

dziwne ze test nie pokaże ciąży tak późno od dnia spodziewanej miesiączki, takie przypadki zdążają się bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dziewczyna93 napisał:

Nie wiem ale się boję że się coś złego dzieje, 

Spokojnie napewno bd dobrze moja kuzynka miała dość obfity okres będąc w ciąży dopiero się dowiedziała w 4 miesiącu że jest w ciąży 😂 niby powinny być lekkie krwawienie a tu coś większego u niej było . Szok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłam drugiego testu, raczej mam odmienne zdania na ten temat i wolę iść do lekarza. 

Moja ciocia też się dowiedziała że jest e czwartym miesiącu bo normalnie miesiączkowała. 

Gratka ja właśnie małe krwawienie które pojawiło sie 42 dniu cyklu dziś już koniec krwawienia nawet przy załatwianiu. Zobaczymy w pon odbiorę wyniki w środę jestem umówiona z lekarzem na wizytę to mu powiem to będę wiedzieć co i jak. Wiem jedno że na mojego męża będę mogła liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej dziewczyny ❤️

dzisiaj wieczorem będę miała wyniki z badan tarczycy 🙂

a co słychać u was ?

Hejka:) u mnie ta cholera przyszła 6 dni wcześniej🙈więc za chwilę startuje z clo i miałam się umówić na monitoring 10dc to 7go mam wizytę;) teraz mam tydzień urlopu więc korzystam z pogody 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michalina_ napisał:

Hejka:) u mnie ta cholera przyszła 6 dni wcześniej🙈więc za chwilę startuje z clo i miałam się umówić na monitoring 10dc to 7go mam wizytę;) teraz mam tydzień urlopu więc korzystam z pogody 😁

udanego urlopu 🙂

korzystaj z pogody i odpoczywaj psychicznie 🙂 a cala reszta sama sie ulozy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dziewczyna93 napisał:

Ja właśnie odebralam wyniki bety i się nie udało nie wiem skąd to krwawienie w środę idę do lekarza 😪😪😪😪😪

😞 może psychika zablokowała miesiączkę 😞

daj znac co ci powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×