Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natalia0977

Zapłakane oczy

Polecane posty

Szczerze to dużych oczu nie mam i nie sprawia mi to jakiegoś bólu ale denerwuje mnie to że każdy się mnie pyta czy coś się stalo. Mówią że wyglądam na zapłakana albo wystraszona jak 15 letnie dziecko. Makijaz nie pomaga wręcz mam wrażenie że bardziej uwydatnia mi zapłakane ocxy. Nie umiem pokazać że chociaż czegoś jestem pewna bo tak czy siak moje oczy są jak wyżej pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Natalia0977 napisał:

Szczerze to dużych oczu nie mam i nie sprawia mi to jakiegoś bólu ale denerwuje mnie to że każdy się mnie pyta czy coś się stalo. Mówią że wyglądam na zapłakana albo wystraszona jak 15 letnie dziecko. Makijaz nie pomaga wręcz mam wrażenie że bardziej uwydatnia mi zapłakane ocxy. Nie umiem pokazać że chociaż czegoś jestem pewna bo tak czy siak moje oczy są jak wyżej pisałam

A szczególnie gdy teraz nosimy maseczki i czy to w pracy czy nawet w sklepie mam niby przerażone zapłakane smutne oczy i kasjerka nieraz pyta się o dowód bo wyglądam na niepewna. I nawet jak gdzieś przyjadę do kogoś po długim czasie nie widzenia to od razu padają słowa czy coś się stało. Przez to czuje się mega niepewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę coś takiego jak "zapłakane oczy". Ja miewałam nieraz coś podobnego, ale smutna twarz tzn. ktoś pytał czemu jestem smutna podczas gdy nastrój miałam całkowicie normalny, a było tak ponieważ mam opadające kąciki ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×