Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PRISCILLA

Kiedy dochodzisz do granic

Polecane posty

3 minuty temu, Madame B napisał:

A ja po latach. 

No ja to tu mam konto od ponad roku, ale wchodzę raz na kilka miesięcy, nie potrafię się tu odnaleźć. Kowbo czy samosia było to. Pod względem technicznym, bo użytkownicy to druga sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PRISCILLA napisał:

No ja to tu mam konto od ponad roku, ale wchodzę raz na kilka miesięcy, nie potrafię się tu odnaleźć. Kowbo czy samosia było to. Pod względem technicznym, bo użytkownicy to druga sprawa. 

Miałam tu inne konto, ale zmieniłam hasło i je zapomniałam.  😁 Teraz wróciłam po dłuższej przerwie do pracy i miałam  nadzieję, że nie będę musiała przypomnieć sobie o Kafe. Ale już w drugim tygodniu zarejestrowałam ten nick, bo przypomniałam sobie jaka to nudna robota. 🙄Tak więc mam zamiar zaglądać.  W chwili chandry-jak dziś.  Lub przy nudach w pracy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Madame B napisał:

Miałam tu inne konto, ale zmieniłam hasło i je zapomniałam.  😁 Teraz wróciłam po dłuższej przerwie do pracy i miałam  nadzieję, że nie będę musiała przypomnieć sobie o Kafe. Ale już w drugim tygodniu zarejestrowałam ten nick, bo przypomniałam sobie jaka to nudna robota. 🙄Tak więc mam zamiar zaglądać.  W chwili chandry-jak dziś.  Lub przy nudach w pracy. 😉

Tak to bywa, że szuka się ucieczki w odmęty internetu, i sama dziś to zrozumiałam lądując tu... Ale no, tak mi tęskno za układem strony jaki był w kowbo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PRISCILLA napisał:

A jak wygląda Twoje życie towarzyskie na ten moment? 

5 kumpel do spotkań, jedna przyjaciółka. Wszystkie mają rodziny. Dramat 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Electra napisał:

5 kumpel do spotkań, jedna przyjaciółka. Wszystkie mają rodziny. Dramat 😝

Nie ma dramatu, gdyby nie to że mają rodziny😄 nie wiem ile mają lat, ale nigdy nie zrozumiem osób biorących ślub przed 30stką i robiących sobie bachy... 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×