Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anagss

Zależy jemu tylko na spotkaniach ze mną

Polecane posty

Zależy jemu tylko na spotkaniach ze mną co jakiś czas a nie na mojej osobie. Dla mnie to bezsensu. Nie rozumiem jego wgl. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedział mój ex że zależy jemu na spotkaniach od czasu do czasu ale nie na mnie. Ja nie bardzo rozumiem jego jak komuś nie zależy nie chce się spotykać wgl a jeśli zależy to chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Anagss napisał:

Tak mi powiedział mój ex że zależy jemu na spotkaniach od czasu do czasu ale nie na mnie. Ja nie bardzo rozumiem jego jak komuś nie zależy nie chce się spotykać wgl a jeśli zależy to chce. 

Może cię tylko lubi, ale to nie to. A po co się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Anagss napisał:

Tak mi powiedział mój ex że zależy jemu na spotkaniach od czasu do czasu ale nie na mnie. Ja nie bardzo rozumiem jego jak komuś nie zależy nie chce się spotykać wgl a jeśli zależy to chce. 

Zależy jakiego typu to spotkania. Jeżeli układ typu przyjaciele na seks to chyba masz odpowiedź jaka jest jego motywacja.

Inna możliwość to trzyma Ciebie jako opcję rezerwową w przypadku gdyby z inną mu się nie udało.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Anagss napisał:

Tak mi powiedział mój ex że zależy jemu na spotkaniach od czasu do czasu ale nie na mnie. Ja nie bardzo rozumiem jego jak komuś nie zależy nie chce się spotykać wgl a jeśli zależy to chce. 

A dajesz mu? Jeśli tak to masz odpowiedz. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anagss napisał:

Nie daje mu 

Więc trzyma Ciebie jako opcję rezerwową w przypadku gdyby z inną mu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkamy się na seks. Ale nie ma nic przeciwko żeby mi dać buziaka czule oraz przytulić się do mnie czy wyżalić się o problemach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anagss napisał:

Nie spotkamy się na seks. Ale nie ma nic przeciwko żeby mi dać buziaka czule oraz przytulić się do mnie czy wyżalić się o problemach.  

No to czego nie wiesz? Wyżali się, trochę się pomiziacie, polepszy mu się i nie jesteś mu potrzebna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Anagss napisał:

Tak mi powiedział mój ex że zależy jemu na spotkaniach od czasu do czasu ale nie na mnie. Ja nie bardzo rozumiem jego jak komuś nie zależy nie chce się spotykać wgl a jeśli zależy to chce

Bo chce tylko seksu, proste. Serio nie kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

Bo chce tylko seksu, proste. Serio nie kumasz?

Kumam nie potrzebnie zrobiłam sobie nadzieję 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anagss napisał:

Kumam nie potrzebnie zrobiłam sobie nadzieję 😟

Niekoniecznie musi dążyć tylko do seksu. Możliwe że traktuje Ciebie jak przyjaciółkę czy siostrę przy której można się wyżalić. 

 

40 minut temu, Anagss napisał:

Nie spotkamy się na seks. Ale nie ma nic przeciwko żeby mi dać buziaka czule oraz przytulić się do mnie czy wyżalić się o problemach.  

W tym przypadku nic nie jest przesądzone. Może się opamięta jeżeli nie kręci z inną w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anagss napisał:

Kumam nie potrzebnie zrobiłam sobie nadzieję 😟

Nadzieję? A chcesz wrócić do byłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

Nadzieję? A chcesz wrócić do byłego?

Tak bo go kocham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TenX napisał:

A chociaż popatrzeć? 🤤

Hehe bardzo śmieszne 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellies napisał:

Niekoniecznie musi dążyć tylko do seksu. Możliwe że traktuje Ciebie jak przyjaciółkę czy siostrę przy której można się wyżalić. 

 

W tym przypadku nic nie jest przesądzone. Może się opamięta jeżeli nie kręci z inną w tym samym czasie.

On mi robi nadzieję a twierdzi że nie robi. Chce mieć przyjaciółkę z którą całuje się przytula może faceci są jacyś dziwni nie rozumiem. Nie raz chciał coś więcej ale ja nie chciałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anagss napisał:

On mi robi nadzieję a twierdzi że nie robi. Chce mieć przyjaciółkę z którą całuje się przytula może faceci są jacyś dziwni nie rozumiem. Nie raz chciał coś więcej ale ja nie chciałam. 

No to jednak dąży do czegoś więcej. Takiego układu że będzie do Ciebie wpadał od czasu do czasu na seks. Nie daj się dopóki nie będzie Ciebie traktował poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellies napisał:

No to jednak dąży do czegoś więcej. Takiego układu że będzie do Ciebie wpadał od czasu do czasu na seks. Nie daj się dopóki nie będzie Ciebie traktował poważnie.

Wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anagss napisał:

Tak bo go kocham 

To łaś się do niego raz na jakiś czas...🤦‍♀️ Powiedział Ci wprost, że zależy mu na spotkaniach, a nie na Tobie. Miej godność.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×