Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Gdybyscie poznali Artyste i mogli otrzymac

Polecane posty

1 minutę temu, witek napisał:

Słusznie. 

Rozweselasz mnie 😁

I w tym momencie wlasnie wpadl mi do glowy pewien pomysl 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

Zobacz sobie kiedyś w Google, jak będziesz miał chwilkę  - bardzo fajny, relaksujący suplement, który naprawdę działa 😊 Jest podobny w działaniu do alkoholu czy benzodiazepin, ale nie otępia, wręcz ma właściwości nootropowe - jedyna wada jest taka, że nie można codziennie, bo  uzależni 😐 Wszystko co działa to uzależnia 😀 Tamten tak, ale w całkiem innym miejscu zamieszkania prawie podobna sytuacja 🤣 Life motive cholera jasna 🤣 Moja terapeutka która pracuje w nurcie Jungowskim uważa, że moje wewnętrzne niepoukładanie przyciąga takie sytuacje...Może mieć rację 🤔 Jak psiak? Pamiętam, że za Kowbo czasów debiutował w Waszym domu szczeniak 🙂 Tworzysz muzę dalej?😊

Czasem się przydarza 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niburdiama napisał:

A po tym Muzie spotkalas wielka milosc i Jego tez w jakis sposob obdarowalas czyms co stworzylas sama? Chodzi mi o inspiracje do czegos nieoczywistego. Mam jeszcze tydzień i zero pomyslu. 😻

Każdego malowalam, którego kochalam, tylko nie wszyscy o tym wiedzieli że ich kochałam. Jeśli chodzi o mojego męża, to oczywiscie nazbieralo się sporo portretow. Pozuje mi często do obrazów figuratywnych, gdy nie mogę znaleźć w necie zdjęcia z odpowiednią pozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nymphette napisał:

Łatwiej? 🤔 Dlaczego?

Zycie jest trudne i pelna zasadzek i niedogodnosci. A to tylko kolejna przeszkoda 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Każdego malowalam, którego kochalam, tylko nie wszyscy o tym wiedzieli że ich kochałam. Jeśli chodzi o mojego męża, to oczywiscie nazbieralo się sporo portretow. Pozuje mi często do obrazów figuratywnych, gdy nie mogę znaleźć w necie zdjęcia z odpowiednią pozą

Pewnie jest zachwycony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Nymphette napisał:

Oddali chociaż 😎? Wiele też zależy od adresata, to co jeden wyrzuci, drugiego zachwyci - albo przynajmniej rozśmieszy 😉 Moja siostra w szale porządków wyrzuciła podarowany jej przeze mnie "obraz", o którego replikę od dobrych kilku lat błaga mnie kumpela  😀 Miał wdzięczny tytuł "Kurtyzany w burdelu", a najciekawszy w nim był dysonans pomiędzy wielce dorosłym tytułem a przedszkolnym stylem, w jaki był narysowany -  niestety wyżej niż przedszkole moje malarskie umiejętności nie sięgają. Wnioskuję, że u Ciebie zachodzi dodatkowy faktor w postaci talentu, więc tym bardziej, właściwy adresat powinien docenić malowidełko 😉

Gorzej. Nie chcieli wziąć, zlekceważyli. Nie docenili żaru ani talentu. Ale po czasie, część zostala spieniężona😏 więc byłam niby na plusie.

Co do Twojego obrazka, to ja mogę pochwalić się podobnego typu twórczością z dziedziny poezji. Nadete tytuly, rymy komiczne. Przydaje się podczas pisania życzeń do kartek okolicznosciowych😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Pewnie jest zachwycony? 

Szczerze? Nie wiem🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Szczerze? Nie wiem🙄

Ja bym byla z Ciebie dumna. 

Szkoda, ze tamci nie docenili. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Grozi mi Pan? 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Niburdiama napisał:

Rozweselasz mnie 😁

I w tym momencie wlasnie wpadl mi do glowy pewien pomysl 😎😀

Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, witek napisał:

...

No z osaczeniem. Kiedy mam wstawić wodę dla smutnych panów w garniturach z czarnych samochodów na herbatkę, bądź kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

No z osaczeniem. Kiedy mam wstawić wodę dla smutnych panów w garniturach z czarnych samochodów na herbatkę, bądź kawkę?

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nymphette napisał:

O, i to mi się podoba 😀 - to spieniężenie nazwałabym mocno pozytywnym akcentem tej całej historii 😉 A ten żar...Czasem nawet wzrusza, gdy się wróci do takiej pamiątki ❤️

Normalnie namawiałabym Cię, żebyś kiedyś nam tu jakieś takie poetyckie cacko wrzuciła, ale...Nie, nie zrobię tego drugiej Kobiecie - nie w tym gnieździe os 😜 Chociaż, kto wie, może nie doceniasz tych kawałków i odbiór byłby właśnie entuzjastyczny (zwykle tak jest) 😊

Czasem bywa jakaś przepychanka wierszem nawiązana😏 Nastrój jednakowoż musi być.

Pamiątki owszem wzruszają. Byle obecnego partnera nie rozsierdzic😶😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

...

Rozumie, że Bezbekistan dał wizę, ale się wzbraniamy przed obywatelstwem?  Bardzo z ciebie empatyczny człek, jeśli gadasz z bezproduktywnym pijakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nymphette napisał:

Jasne 😍 Sorry, że z takim opóźnieniem, wciągnęłam się trochę w Orwellowskie tematy - chętnie sobie poprawię humor muzyką 😊 Pokazuj 😉

Na priv ci wyślę, bo nie chce mi się w edycję tu bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nymphette napisał:

No właśnie takie jest 😓 Gdzie w tym łatwość? Myślę, że faktycznie, z większością problemów można by się jakoś kreatywnie uporać, i jeszcze zaczerpnąć coś z tego, jakąś naukę, gdyby nie fakt, że właśnie przez to szalone tempo życia, ten cały chaos informacyjny, jaki obecnie mamy, nie regenerujemy się - w takiej sytuacji ciężko zebrać psychiczne i fizyczne siły do walki z problemami, które były z nami od zawsze...I się wszystko sypie, a człowiek jest bliski szaleństwa...

Wszystko bedzie dobrze 😎 A skoro masz talent do rysowania to moze z tego uczyn odskocznie? Przyjemne z pozytecznym, bo jeszcze obdarowanego ucieszysz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nymphette napisał:

O, i to mi się podoba 😀 - to spieniężenie nazwałabym mocno pozytywnym akcentem tej całej historii 😉 A ten żar...Czasem nawet wzrusza, gdy się wróci do takiej pamiątki ❤️

Normalnie namawiałabym Cię, żebyś kiedyś nam tu jakieś takie poetyckie cacko wrzuciła, ale...Nie, nie zrobię tego drugiej Kobiecie - nie w tym gnieździe os 😜 Chociaż, kto wie, może nie doceniasz tych kawałków i odbiór byłby właśnie entuzjastyczny (zwykle tak jest) 😊

Ja tam lubię tworczosc wszelaka, wiec raczej spotkałoby sie z moim entuzjazmem 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ToBezZnaczenia napisał:

Rozumie, że Bezbekistan dał wizę, ale się wzbraniamy przed obywatelstwem?  Bardzo z ciebie empatyczny człek, jeśli gadasz z bezproduktywnym pijakiem.

Uśpiłeś mnie, Panie ToBezZnaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Stworze coś, co będzie trochę zabawne 😎😀

Czy ten zabawny koncept ujrzy światło dzienne w najbliższej przyszłości? Proszę nie trzymać nas w niepewności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Uśpiłeś mnie, Panie ToBezZnaczenia. 

Witku to Ty pisales kiedys temat o starszej kobiecie, ktora Ci sie podobala? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek napisał:

Czy ten zabawny koncept ujrzy światło dzienne w najbliższej przyszłości? Proszę nie trzymać nas w niepewności. 

Tu na Kafe? Nie 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Witku to Ty pisales kiedys temat o starszej kobiecie, ktora Ci sie podobala? 😎

Tak. Czemu pytasz?

 

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Tu na Kafe? Nie 😎

Pochwaliła się, zrobiła apetyt, a teraz odmawia zabawnego pomysłu. Okrutne kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, witek napisał:

Tak. Czemu pytasz?

 

Pochwaliła się, zrobiła apetyt, a teraz odmawia zabawnego pomysłu. Okrutne kobiety. 

A bardzo mi sie spodobal Twoj sposob wypowiadania sie 😎 i jak potoczyly sie Wasze losy? 

Przyszlo mi do glowy, żeby stworzyć z drewna scene dwoch atakujących się mężczyzn i małą kobietkę z parasolem w rekawiczkach, ktora staje pomiedzy nimi? 😎😀co Ty na to? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A bardzo mi sie spodobal Twoj sposob wypowiadania sie 😎

Przyszlo mi do glowy, żeby stworzyć z drewna scene dwoch atakujących się mężczyzn i małą kobietkę z parasolem w rekawiczkach, ktora staje pomiedzy nimi? 😎😀

Nie ma się czym specjalnie zachwycać. Piszę poprawnie. 

Mhmm i co stało się inspiracją dla powstania tej sceny? Co autorka ma na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, witek napisał:

Nie ma się czym specjalnie zachwycać. Piszę poprawnie. 

Mhmm i co stało się inspiracją dla powstania tej sceny? Co autorka ma na myśli?

Ale czasu malo, szybciej bedzie narysowac albo namalowac. Hmm...Wy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale czasu malo, szybciej bedzie narysowac albo namalowac. Hmm...Wy 😄

Hmm a gdzie w naszej sytuacji jest kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Hmm a gdzie w naszej sytuacji jest kobieta?

W Waszej nie ma, ale pomyslalam, że akcent kobiety z parasolka w rekawiczkach bedzie w sam raz ☺ zly pomysl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Niburdiama napisał:

W Waszej nie ma, ale pomyslalam, że akcent kobiety z parasolka w rekawiczkach bedzie w sam raz ☺ zly pomysl? 

Nie. Nie jest zły. Dopytuję z ciekawości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×