Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Gdybyscie poznali Artyste i mogli otrzymac

Polecane posty

15 minut temu, agent of Asgard napisał:

Jak w całości, to tylko w sypialni.

Nie przyszlo mi to do glowy akurat. Ale masz racje 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Odwiedziłeś Bezbekistan Elito intelekualna kafe? D 

Uśmiechnąłem się. Zarówno przy "bezbekistanie" jak i "elicie intelektualnej". Przednie żart, przednie, dziś lecà. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nymphette napisał:

😅  Poczułam się niemalże jak córa marnotrawna 😉 Nawet nie wiesz,  jaka to  fajna niespodzianka, wejść tutaj i zobaczyć znajome dusze znowu, po takim czasie 😊

Nienienawidzisz mnie? Dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Uśmiechnąłem się. Zarówno przy "bezbekistanie" jak i "elicie intelektualnej". Przednie żart, przednie, dziś lecà. 

Twoja reputacja obliguje, by się po tobie więcej spodziewać. Wystarczająco elokwentnie Panie Witoldzie? xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Twoja reputacja obliguje, by się po tobie więcej spodziewać. Wystarczająco elokwentnie Panie Witoldzie? xD 

Człowiek chodzi spokojnie po świecie, nic nie mąci jego szczęścia, aż pewnego dnia dowiaduje się, że dorobił się reputacji. Życie jest doprawdy niesprawiedliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KermitZaba napisał:

Moda na Kitka odcinek 984848374198792148997421879194. Biedny ten kitek, dalej trwa w tej niejasnej relacji, ni to romantycznej, ni to przyjacielskiej?

Teraz to juz narzeczony 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nymphette napisał:

Dlaczego miałabym nienawidzić? 😱

Nie wiem, zachwiany jestem. Ja bym nie wracał, jakbym miał wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niburdiama napisał:

A co stworzylas? 

Obrazy olejne. Portrety, akty, cuda wianki. Dlatego od innych nie chcialabym obrazu, tylko rzeźbę. Obraz sama sobie zrobię😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nymphette napisał:

Film ❤️ Zobaczyć siebie w czyichś oczach, złapaną gdzieś tam w codzienności. "Life imitates art". Ewentualnie piękne akty, w formie zdjęcia lub obrazu. Najpiękniej i najbardziej fascynująco jest chyba samemu stać się czyimś dziełem samym w sobie...Muzą. Niekoniecznie w wymiarze stricte artystycznym. Taka Christie Brinkley  na przykład...Najlepsza "wizytówka" swojego męża i niesamowita szczęściara zarazem 😉 Albo Sophie Marceau, najważniejsza "Uczennica" Żuławskiego 😉Szkoda, że teraz coraz mniej jest mężczyzn, którzy w ogóle chcą tworzyć z kobiety jakąś pełniejszą całość, czy chociażby temat swojej twórczości..."Zasługa" feministek 🙄

Super pomysl. ❤

Podoba mi sie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Człowiek chodzi spokojnie po świecie, nic nie mąci jego szczęścia, aż pewnego dnia dowiaduje się, że dorobił się reputacji. Życie jest doprawdy niesprawiedliwe. 

Rżnięcie głupa nie leży raczej w twej naturze i tutaj nie zadziała xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Obrazy olejne. Portrety, akty, cuda wianki. Dlatego od innych nie chcialabym obrazu, tylko rzeźbę. Obraz sama sobie zrobię😏

Podobaja mi sie obrazy olejne ❤Ukochanego malowalas? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Podobaja mi sie obrazy olejne ❤co malowalas? 

Dawno temu, będąc szalenie zakochana, stworzylam kilka portretów obiektu mojej miłości. Popiersie, całość, mały format, duży. Stare dzieje. Niestety afekt był jednostronny😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KermitZaba napisał:

Ja bym namalował reprodukcje "damy z łasiczką" która by składała się z dwóch prostych stanowiących ręce, okrąg stanowiących głowę z dwoma kropkami jako oczy, i jedną krzywą stanowiącą ten cudowny tajemnicy uśmiech, prostokąta stanowiącego korpus, z dwoma pół okręgami, które byłyby piersiami, dwóch prostokątów jednego mniejszego a drugiego większego na wysokości korpusu, które były bo odpowiednio głową i korpusem tejże łasiczki. Byłabyś znacznie lepsza?

Szczerze w to wątpię .) 

Fajnie upraszczasz... kreska, kropka, trochę geometrii .) 

Uciekam bo oglądam program na TVP2... Miłego pisania : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Rżnięcie głupa nie leży raczej w twej naturze i tutaj nie zadziała xD 

Pan sobie ze mnie żartuje, Panie ToBezZnaczenia. Ja dzielę się moją życiową refleksją, a Pan mi rżnięcie zarzuca? Do tego głupa?

i jak tu się otworzyć przed bliźnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nymphette napisał:

Chyba każdy z nas jest trochę zachwiany 😉 Tu się wchodzi na własną odpowiedzialność i z gotowością na (niemal) wszystko,  mam tego świadomość (chyba)  😅 Jak Ci się udaje tu wytrzymywać? Większość wątków nie ma takiego fajnego poziomu jak ten 😉

Alkohol. To mi pomaga żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Dawno temu, będąc szalenie zakochana, stworzylam kilka portretów obiektu mojej miłości. Popiersie, całość, mały format, duży. Stare dzieje. Niestety afekt był jednostronny😏

To wielka szkoda, lecz plus jest taki, iz uaktywnil Twoj talent artystyczny i stal sie inspiracja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Pan sobie ze mnie żartuje, Panie ToBezZnaczenia. Ja dzielę się moją życiową refleksją, a Pan mi rżnięcie zarzuca? Do tego głupa?

i jak tu się otworzyć przed bliźnim.

Od tyłu na to nie patrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Najlepiej  obraz w klimatach, które lubię (surrealizm w stylu Jacka Yerki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pari napisał:

Najlepiej  obraz w klimatach, które lubię (surrealizm w stylu Jacka Yerki).

Tez mi sie to podoba. Lubie kolory. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

To wielka szkoda, lecz plus jest taki, iz uaktywnil Twoj talent artystyczny i stal sie inspiracja. 

Nie da się ukryć że Muz (rodzaj męski pd muzy?)jest przydatny jeśli chodzi o kreatywność i chęć życia😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

Hmm 🤔 W kontekście Kafeterii wydaje się to być niegłupie 😏 W życiu może być różnie 😎 Próbowałeś kiedyś Fenibutu? Lepiej niż alko działa i mniej szkodzi, tylko oczywiście nie brany codziennie 😉 Jestem zachwycona, moje nowe farmakologiczne odkrycie.

P.S. Znowu usłyszę potem od Serniczka, że ja tutaj zawsze piszę o substancjach zmieniających świadomość, no ale 😅 Zobowiązałeś mnie kontekstem 😉 Swoją drogą...Smutne to czasy, które ciężko znieść na trzeźwo. Szkoda, że w takiej rzeczywistości żyjemy, prawda?

Mysle, ze nigdy nie bylo łatwiej? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Od tyłu na to nie patrzyłem.

Szach mat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Hmm 🤔 W kontekście Kafeterii wydaje się to być niegłupie 😏 W życiu może być różnie 😎 Próbowałeś kiedyś Fenibutu? Lepiej niż alko działa i mniej szkodzi, tylko oczywiście nie brany codziennie 😉 Jestem zachwycona, moje nowe farmakologiczne odkrycie.

P.S. Znowu usłyszę potem od Serniczka, że ja tutaj zawsze piszę o substancjach zmieniających świadomość, no ale 😅 Zobowiązałeś mnie kontekstem 😉 Swoją drogą...Smutne to czasy, które ciężko znieść na trzeźwo. Szkoda, że w takiej rzeczywistości żyjemy, prawda?

Nie wiem nawet co to xD Remont skończon? xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Nie da się ukryć że Muz (rodzaj męski pd muzy?)jest przydatny jeśli chodzi o kreatywność i chęć życia😏

A po tym Muzie spotkalas wielka milosc i Jego tez w jakis sposob obdarowalas czyms co stworzylas sama? Chodzi mi o inspiracje do czegos nieoczywistego. Mam jeszcze tydzień i zero pomyslu. 😻

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Czuję się osaczony teraz.

Słusznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×