Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulak70

Portal badoo

Polecane posty

4 lata temu miałam tam konto. Wtedy zdarzało mi się spotkać jakiegoś ciekawego faceta i nawet jeśli nie zaiskrzyło nie miałam poczucia straconego czasu. W grudniu założyłam ponownie i stwierdziłam, że to po prostu porażka.Faceci nieogarnięci życiowo, mało męscy, użalający się nad sobą, często zaczynają rozmowę od hej, lub co tam. Kilka razy zdarzyło mi się odpisać takim Panom, ale okazało się, że nie potrafią w ogóle prowadzić rozmowy dlatego po kilku zdaniach kontakt się urywał. Pisali też erotomani, ale w mniejszym natężeniu. Wielu jest też pisarzy, którzy nie zamierzają przenosić znajomości do reala. Na kilkudziesięciu Panów, którzy napisali nie trafił się ani jeden konkretny z pozytywnym podejściem do życia, z którym można swobodnie pogadać i umówić się na żywo. Z tego względu kilka tygodni temu konto usunęłam. Nie wiem czy mam pecha czy tacy ludzie na tym portalu powoli stają się regułą. Jakie są Wasze doświadczenia i opinie z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział kaspej właściciel złotej rybki rybak wyborowy. Haha. Bezbek z patoli mądrzy się a gowno wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, paulak70 napisał:

Jakie są Wasze doświadczenia i opinie z tym związane?

Hmm... Rzadko która kobieta w ogóle reaguje nawet na oryginalną i spersonalizowaną zaczepkę w kilku zdaniach napisanych elokwentnie i poprawną Polszczyzną. Kiedy jednak któraś odpowie to zwykle szybko okazuje się, że konwersacja z nią jest nieciekawa i szkoda dalej tracić czas. Da się tam spotkać kogoś wartościowego i odpowiadającego naszym oczekiwaniom ale jest to jak szukanie igły w stogu siana.

Znacznie lepiej poznawać ludzi w realu i odpuścić sobie portale.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Nemetiisto napisał:

Hmm... Rzadko która kobieta w ogóle reaguje nawet na oryginalną i spersonalizowaną zaczepkę w kilku zdaniach napisanych elokwentnie i poprawną Polszczyzną. Kiedy jednak któraś odpowie to zwykle szybko okazuje się, że konwersacja z nią jest nieciekawa i szkoda dalej tracić czas. Da się tam spotkać kogoś wartościowego i odpowiadającego naszym oczekiwaniom ale jest to jak szukanie igły w stogu siana.

Znacznie lepiej poznawać ludzi w realu i odpuścić sobie portale.

Racja tylko gdzie teraz kogoś poznać jak wszystko pozamykane? Single maja teraz prze...ne. A co do badoo to prostaki i erotomani to juz reguła... a znalezienie kogoś fajnego, wartosciowego graniczy z cudem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, agent of Asgard napisał:

To gdzie poznajesz? 🤔 Wszędzie? 

Nigdzie. Moje Maleństwo samo napisało do mnie na GG, które mam tylko dla klientów, ze względu na widget na stronie. Miałem tam opis DDlg. Taki złoty strzał. Byłem pierwszą osobą, którą zaczepiła.

Zagadywałem też czasem do kobiet w realu. Spotkaliśmy się ale jakoś nie było emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, agent of Asgard napisał:

To mam kolejne potwierdzenie, by nie szukać miłości. Sama przyjdzie.

Warto pomagać ale odnoszę wrażenie, że im bardziej szukamy, tym mniej znajdujemy. Za każdym razem, gdy pojawiał się ktoś ważny, nie był to wynik szukania a wszystkie efekty szukania kończyły się co najwyżej na przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, paulak70 napisał:

[...] Nie wiem czy mam pecha czy tacy ludzie na tym portalu powoli stają się regułą. [...]

I pierwsze i drugie, w odniesieniu nie wyłącznie do tej jednej wskazanej społecznościówki. Sama lubię poznawać ludzi i rozmawiać, niestety, na przestrzeni lat widzę, że tych interesujących, coś sobą reprezentujących i mających do przekazania jest coraz mniej... Kwestia zmieniających się czasów, myślę, węcej wartościowych ludzi spotykam teraz w realu. I to są głównie ci, których poznałam przez sieć kilka lat temu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znów założyłem tam profil. Wchodzę specjalnie na profile osób z niedaleka. Żadna nie zajrzy, więc nie zagaduję. Nie lubię, pisać i cudem otrzymać odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×