Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć, kobietki! Mam nadzieję, że powiecie mi jak to było u Was, czy w ogóle kiedykolwiek spotkałyście się z takimi "objawami"? Otóż od ok. 2-3 dni w szczególności wieczorem kiedy leżę mogę odczuć dość dziwne uczucie, ale przyjemne - w okolicy jajników, szczególnie jajnik lewy - odczuwam w nim jakby bąbelki? mam wrażenie jakby delikatnie pękały, czasem nawet gilgotały. Kiedy przyłożę w tym momencie palec mogę nawet śmiało poczuć jak mój jajnik pulsuje. Zdarza się też dosłownie kilkusekundowy, lekki i "mdły" ból jak na miesiączkę po czym szybko ustaję. Towarzyszy mi również i niezbyt często uczucie ukłucia jajnika i macicy. Miesiączkę powinnam dostać 14 listopada. Od kilku dni przy ściśnięciu bolą mnie delikatnie sutki. Nie wiem co mam o tym myśleć, nigdy nie spotkałam się z czymś takim i przyznam, że te oto występujące objawy przyprawiają mnie w lekki niepokój. Z góry dziękuję każdej z Was za odpowiedzi zwrotne w tym temacie. Mam nadzieję, że jesteście chętne ze mną o tym podyskutować. Bardzo tego potrzebuję :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup test ciazowy, dostaniesz go w kazdej aptece i nie tylko, postepuj zgodnie z ulotka i bedziesz miala odpowiedz. Mozesz isc tez na badanie krwi. 100% pewnosci.

My nie wiemy. Mozesz byc w ciazy, mozesz byc takze chora i wymagac wizyty u ginekologa. Niestety nie odpowiemy Ci ktora z tych dwoch mozliwosci jest ta prawdziwa. Zycze Ci by to byla ciaza, a teraz marsz do apteki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o test - oczywista oczywistość by go zrobić!!! Ale rozumiecie - emocje, strach zobaczenia dwóch kresek, pomimo czego na myśl o nich i maleństwu bardzo bardzo się cieszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ale niestety nikt tu na forum nic ci nie wywrozy...zrob test i wtedy zobaczysz...to moze byc ciaza, moze byc cos innego...test i/lub do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jelita Ci buzuja 😄 Nawet niema opcji bys w jakikolwiek sposob czula przez brzuch ruchy spowodowane tak wczesna ciaza. Zastanow sie co jadlas ostatnio i moze masz na to ndwrazliwosc albo jakiegos innego tasiemca. 

jajniki umiejscowione sa stylu za jajowodem obok bocznych scian miednicy. Nie jestes w stanie nawet ich zlokalizowac palcem.  Po lewej stronie jest jelito grube stad pewno bombelki.. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zrób test ciążowy. Po drugie jakie bąbelki w jajniku, jakie gilgotanie przestań sobie wmawiać, zresztą ciąża nie rozwija się w jajniku, a jeśli tak to trzeba natychmiast jechać do szpitala, bo to ciąża pozamaciczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane!!!! Od samego rana pobiegłam do apteki i nie wierzę! Po prostu nie wierzę własnym oczom! Tak naprawdę to już w nic nie wierzę 😂 - dwie piękne kreski!!! Tak się cieszę😭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Klaudia.k55 napisał:

Kochane!!!! Od samego rana pobiegłam do apteki i nie wierzę! Po prostu nie wierzę własnym oczom! Tak naprawdę to już w nic nie wierzę 😂 - dwie piękne kreski!!! Tak się cieszę😭

Ja bym się na Twoim miejscu tak nie cieszyła. Skoro coś Ci bulgocze w jajnikach, to skonsultuj się z lekarzem. Jak pisała koleżanka wyżej. Zarodek nie zagnieżdża się w jajniku, a w macicy. A jeśli odczuwasz bulgotanie w jajniku może to być ciąża pozamaciczna, która ulokowała gdzie indziej niż w macicy. Koniecznie skonsultuj to z lekarzem. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Migotka95 napisał:

Ja bym się na Twoim miejscu tak nie cieszyła. Skoro coś Ci bulgocze w jajnikach, to skonsultuj się z lekarzem. Jak pisała koleżanka wyżej. Zarodek nie zagnieżdża się w jajniku, a w macicy. A jeśli odczuwasz bulgotanie w jajniku może to być ciąża pozamaciczna, która ulokowała gdzie indziej niż w macicy. Koniecznie skonsultuj to z lekarzem. 

Jestem już umówiona na wizytę - wizyta w piątek. Zadzwoniłam od razu do mojej zaufanej Pani ginekolog i umówiłam wizytę, nie ma co zwlekać. Stresuję się bardzo tym, co zostanie mi powiedziane po badaniach. Na razie nie mówiłam nic chłopakowi o teście, poczekam do piątku, jak już wszystko będzie pewne w 100%. Póki co martwię się i bardzo cieszę zarazem. Dam tutaj znać w piątek po wizycie, co się dzieję, czy wszystko w porządku. Tymczasem trzymajcie proszę kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klaudia.k55 napisał:

Jestem już umówiona na wizytę - wizyta w piątek. Zadzwoniłam od razu do mojej zaufanej Pani ginekolog i umówiłam wizytę, nie ma co zwlekać. Stresuję się bardzo tym, co zostanie mi powiedziane po badaniach. Na razie nie mówiłam nic chłopakowi o teście, poczekam do piątku, jak już wszystko będzie pewne w 100%. Póki co martwię się i bardzo cieszę zarazem. Dam tutaj znać w piątek po wizycie, co się dzieję, czy wszystko w porządku. Tymczasem trzymajcie proszę kciuki

Trzymam kciuki kochana, by wszystko było dobrze. Daj koniecznie znać jak przebiegła wizyta. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób test ciążowy, ale warto monitorować swoje cykle np z Cyclotestem My Way, jest bardzo łatwy w obsłudze i dokładny 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2020 o 10:09, Klaudia.k55 napisał:

Jestem już umówiona na wizytę - wizyta w piątek. Zadzwoniłam od razu do mojej zaufanej Pani ginekolog i umówiłam wizytę, nie ma co zwlekać. Stresuję się bardzo tym, co zostanie mi powiedziane po badaniach. Na razie nie mówiłam nic chłopakowi o teście, poczekam do piątku, jak już wszystko będzie pewne w 100%. Póki co martwię się i bardzo cieszę zarazem. Dam tutaj znać w piątek po wizycie, co się dzieję, czy wszystko w porządku. Tymczasem trzymajcie proszę kciuki

Porządny i uczciwy lekarz umówiły wizytę najwcześniej za dwa, trzy tygodnie. Na tym etapie poza dodatnim testem ciążowym, maleńkim pęcherzykiem na USG (na podstawie którego niewiele da się stwierdzić), słowami lekarza: proszę przyjść za trzy tygodnie i skasowaniem za to odpowiedniej sumy - niczego więcej się nie dowiesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzień dobry dla Was! Po pierwsze i najważniejsze - wszystko w porządku! :) Przepraszam, że nie dałam znać co i jak od razu po odbytej wizycie, ale szczęście jakie wtedy mi towarzyszyło było czymś z czym nigdy się nie spotkałam! Przez ten czas sporo myślałam jak przekazać tę wiadomość najbliższym :) Jeszcze tego nie zrobiłam - chcę zrobić to naprawdę w wyjątkowy sposób. Póki co jestem jedyną osobą, która wie o fasolce :D Chłopak cały czas dopytuje i nalega na zrobienie testu ciążowego - biedny domyśla się, że jest coś na rzeczy :D Może macie jakieś pomysły, w jaki miły i niezapomniany sposób przede wszystkim ogłosić to jemu?? Chcę zrobić to jak najszybciej, w końcu tak czy inaczej od wizyty minęły już trzy dni, a ja nie dam rady trzymać w sobie tego dłużej!!! Cieszę się, że chociaż Wy tutaj wiecie <33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×