Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tupofell

Seksowny ubiór do pracy

Polecane posty

29 minut temu, NieznajomyOn napisał:

A może zauroczył się w niej i ma konkurencję ze strony innego dlatego jest zły 😎🙂 

Mozliwe 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, downhill napisał:

tak to jest mi się podobala dziewczyna miala spory tylek kilka kg chyba za duzo byla super sexi dla mnie, schudla i tez byla super sexi sam nie wiem kiedy bardziej 

Tak ze to nie gacie Cie tak kusza 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Mariusz4 napisał:

aa i co jeszcze mi sie przypomniało, obcisłe to chyba normalne, czy spodnie, czy bluzka, koszula, ale długość powyższych na linii ze spodniami i już można to wykorzystać do dalszego wyeksponowania siebie - gdy się schyli widać jej majtki czy tam stringi, to wszytko jest przygotowane i przemyślane

A schyla sie przy Tobie? Chyba tak bo bys ich nie widzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ImTheOne napisał:

Ja też dziś się nie mogłem napatrzeć 🙂

A co dzis miala na deser na sobie? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mariusz4 napisał:

miałem to na widoku, ale czy to na mnie miało działać,czy innych paru kolesi w pracy tego nie wiem, oni pojawiali się tylko na chwilę a ja byłem tam całe dnie, nigdy się tego nie dowiem

Ja zazwyczaj sie stroje. Ale jak ktos naprawde mi sie spodobal to juz sie odstawialam 😎😀oczywiscie, zeby wygladac kuszaco i apetycznie, tak soczyscie 😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A schyla sie przy Tobie? Chyba tak bo bys ich nie widzial...

Schylała, trochę mnei zaskoczyło, żę mająca kogoś tam do kochania nosi takie rzeczy, żeby taki jak ja np się gapił, ale cóż, pewnie już tak ma, wyuzdana, lubi kusić i nie dziwne, żę na mnie to mocno działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mariusz4 napisał:

Oczywiście że się tak ubierają, mało tego, zachowują i robią takie pozycje, że nie sposób się nie nakręcić itp na tę osobę. To chyba takie ich hobby, sprawdzać reakcję a może i erekcję kto je tam wie.

Ciekawe jakie te pozy? 

Moze tez nie wiedziec ze to tak dziala na mezczyzne, aż tak...

Przyznam troche mnie to zdziwilo. Kobiety chyba jednak nie maja aż tak na widok mezczyzny...a moze maja? 

Fakt faktem jak jeszcze kolegowalam sie z Kitkiem i podszedl kiedys blizej i gdy nie patrzyl, a moze patrzyl, ale ja nie widzialam to obcielam go wzrokiem...i w sumie to prawie sie przewrocilam na sama mysl o tym. A On wtedy nagle zrobil sie taki cichy. Nic nie mowil. I zrobilo sie jakos duszno i goraco i trzeba bylo otworzyc okno 😎😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ja zazwyczaj sie stroje. Ale jak ktos naprawde mi sie spodobal to juz sie odstawialam 😎😀oczywiscie, zeby wygladac kuszaco i apetycznie, tak soczyscie 😀

Mogę się podobać, no sam to nie mam pojęcia wiadomo, ale ona raz spytałą, a ile ja mam lat? I mimo sporej rónicy, 9, nie było to odczuwalne w kontakcie koleżeńskim naszym byłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

A co dzis miala na deser na sobie? 

Nie zdradzam szczegółów publicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ciekawe jakie te pozy? 

Moze tez nie wiedziec ze to tak dziala na mezczyzne, aż tak...

Przyznam troche mnie to zdziwilo. Kobiety chyba jednak nie maja aż tak na widok mezczyzny...

Myślę, że wie, jak i każda kobieta, nie mała dziewczynka, jak można usiąść na podłodze i jak można stanąć tyłkiem do faceta. Zastanawiało mnie dlaczego tak robiła czasem i wołała mnie do pomocy w czymś. A mnie po prostu az chciało się jej dotknąć.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kulfon napisał:

Niektore kobiety lubią się sek.sownie ubierac niezaleznie od tego, czy mają na oku jakiegos faceta czy nie.

Swoją drogą obcisle spodnie to nie jest jakis wyzywający ani niezwykły ubiór.

Tak, jest taka męzatka w pracy, chyba najciekawiej się ubiera, zawsze czymś przyciąga wzrok, ale nic, o czym tu piszę, to jest po prostu elegancki styl a nie jakieś kuszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Mariusz4 napisał:

miałem to na widoku, ale czy to na mnie miało działać,czy innych paru kolesi w pracy tego nie wiem, oni pojawiali się tylko na chwilę a ja byłem tam całe dnie, nigdy się tego nie dowiem

A ze tak spytam CO takiego miales na widoku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mariusz4 napisał:

Schylała, trochę mnei zaskoczyło, żę mająca kogoś tam do kochania nosi takie rzeczy, żeby taki jak ja np się gapił, ale cóż, pewnie już tak ma, wyuzdana, lubi kusić i nie dziwne, żę na mnie to mocno działało

Ale skoro Ci "smakował" widok wyuzdany to moze byscie pasowali , co?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A ze tak spytam CO takiego miales na widoku??

obcisłe to chyba normalne, czy spodnie, czy bluzka, koszula, ale długość powyższych na linii ze spodniami i już można to wykorzystać do dalszego wyeksponowania siebie - gdy się schyli widać jej majtki czy tam stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale skoro Ci "smakował" widok wyuzdany to moze byscie pasowali , co?? 

nie było to możliwe,gdyż miała chłopaka, choć nie męża, ale jednak nie chciała żadnych bliższych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mariusz4 napisał:

Mogę się podobać, no sam to nie mam pojęcia wiadomo, ale ona raz spytałą, a ile ja mam lat? I mimo sporej rónicy, 9, nie było to odczuwalne w kontakcie koleżeńskim naszym byłym

Ona mlodsza czy starsza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ImTheOne napisał:

Nie zdradzam szczegółów publicznie. 

A niepublicznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ona mlodsza czy starsza? 

młodsza sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mariusz4 napisał:

Myślę, że wie, jak i każda kobieta, nie mała dziewczynka, jak można usiąść na podłodze i jak można stanąć tyłkiem do faceta. Zastanawiało mnie dlaczego tak robiła czasem i wołała mnie do pomocy w czymś. A mnie po prostu az chciało się jej dotknąć.

Nie rozumiem tego zdania.

Stawala do Ciebie tylem i to bylo to kuszenie ze chciales ja dotknac? Serio??

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Nie rozumiem tego zdania.

Stawala do Ciebie tylem i to bylo to kuszenie ze chciales ja dotknac? Serio??

nie, tylko kiedy tak siedziała to działa na wyobraźnię, nie wiem,cy wiesz jak to mogło wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mariusz4 napisał:

Tak, jest taka męzatka w pracy, chyba najciekawiej się ubiera, zawsze czymś przyciąga wzrok, ale nic, o czym tu piszę, to jest po prostu elegancki styl a nie jakieś kuszenie.

A czym na przyklad? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A czym na przyklad? 

np całe wdzianko ze skóry albo samą spódniczkę, zawsze taką fajnie pokazującą nogi, nie za krótką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mariusz4 napisał:

nie, tylko kiedy tak siedziała to działa na wyobraźnię, nie wiem,cy wiesz jak to mogło wyglądać

Wlasnie nie wiem. Siedziala na krzesle z rodziawionymi nogami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mariusz4 napisał:

nie było to możliwe,gdyż miała chłopaka, choć nie męża, ale jednak nie chciała żadnych bliższych znajomości

Powiedziala Ci to wprost? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Wlasnie nie wiem. Siedziala na krzesle z rodziawionymi nogami? 

nie, na podłodze. Np, kiedy cos liczyła co znajdowało się na dolnej półce przy samej podłodze, kobieta kiedy tak usiądzie to może cudownie wyglądać i wtedy tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Powiedziala Ci to wprost? 

Jak za pierwszym razem, bo byłem ciekawy spytałem, to tak pokrętnie, że musiałem ponowić pytanie za jakiś czas. No i może z czasem wiedziałem na pewno. BO jak ktoś mówi, żę kiedyś się umówimy na kawę albo coś podobnego, to nie można byc pewnym o co chodzi i robiłem sobie tym nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mariusz4 napisał:

np całe wdzianko ze skóry albo samą spódniczkę, zawsze taką fajnie pokazującą nogi, nie za krótką

A buty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A buty? 

🙂 nie przyglądałem się jej aż tak dociekliwie, tylko tak w czasie rozmowy zerkałęm i tyle, nei pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×