Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Panowie planujący oświadczyny...

Polecane posty

Do dzieła 🙂

Ciekawy człowiek. Pasja, talent, wiara w marzenia i własne możliwości. Jestem pod wrażeniem. Jako rasowe beztalencie zaniemówiłam.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Jestem pod wrażeniem. Jako rasowe beztalencie zaniemówiłam.

Ponieważ robię często metaloplastykę także podobnego pokroju, technicznie nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Widziałem już dawno ten film. Natomiast jako pomysł, genialne! 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

To, co on zrobił wygląda na łatwe, ale na pewno łatwe nie jest i dojście do takiego poziomu perfekcji wymaga czasu, a uściślając bardzo dużo czasu. Już oczami wyobraźni widzę ten wysyp tematów na kafeterii pod tytułem "Nie spędza ze mną czasu, a nawet nie uprawia seksu, by całe dnie spędzać na obróbce metalu, on już mnie chyba nie kocha 😞" i odpowiedzi użytkowników "Kopnij go w rzyć, jak woli się bawić z metalem niż z tobą, to go zostaw, znajdź sobie takiego, który będzie chciał z tobą spędzać czas"

Kermit zrób obrączki na nasz ślub 

https://giphy.com/gifs/l41Yn7lKk2qhJPHA4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Pomyslowosc i detetminacja pana na plus. Ale wzor banalny. Co druga taki nosi

Ty nie nosisz bo jesteś zawsze trzeciak. Banalne, nudne znasz jeszcze jakieś inne przymiotniki ? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KermitZaba napisał:

Nie spędza ze mną czasu

Jest zamówienie, a krótki czas- rozumiem, że trzeba przysiąść, ale faktycznie nie chciałabym dzielić życia z człowiekiem, który od świtu do nocy spędza czas w pracy lub oddawając się swojej pasji. Mam świadomość, że nie samą miłością człowiek żyje, a życie nie polega na patrzeniu sobie w oczy i spijaniu sobie z dzióbków, ale jest tak bardzo kruche i tak bardzo zaprdala...😔 Patrzę na faceta i jestem pod ogromnym wrażeniem. Mieć takiego? Dlaczego nie! Chyba można zgasić światło w warsztaciku o 17:00, a nie o 20:00? Można wziąć jedno zamówienie mniej tylko po to, żeby weekend pobyć z rodziną? Wakacje na Mazurach może wystarczą zamiast zagranicznych wojaży? Sprawne, niedrogie auto też dojedzie do celu jak te za kilkadziesiąt tysięcy. Orka, bo nie ma na chleb? Szanuję. Orka, bo stawiasz sobie ciągle nowy cel, ciągle podnosisz sobie poprzeczkę i ciągle Ci mało? Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Chyba, że ma uczulenie na stop mosiądzu. Złoto raczej nie uczula. Poza tym musiałby wyryć jeszcze próbę złota i diamentu wewnątrz obrączki.

No przeciez brylant byl z certyfikatem😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Electra napisał:

Jest zamówienie, a krótki czas- rozumiem, że trzeba przysiąść, ale faktycznie nie chciałabym dzielić życia z człowiekiem, który od świtu do nocy spędza czas w pracy lub oddawając się swojej pasji. Mam świadomość, że nie samą miłością człowiek żyje, a życie nie polega na patrzeniu sobie w oczy i spijaniu sobie z dzióbków, ale jest tak bardzo kruche i tak bardzo zaprdala...😔 Patrzę na faceta i jestem pod ogromnym wrażeniem. Mieć takiego? Dlaczego nie! Chyba można zgasić światło w warsztaciku o 17:00, a nie o 20:00? Można wziąć jedno zamówienie mniej tylko po to, żeby weekend pobyć z rodziną? Wakacje na Mazurach może wystarczą zamiast zagranicznych wojaży? Sprawne, niedrogie auto też dojedzie do celu jak te za kilkadziesiąt tysięcy. Orka, bo nie ma na chleb? Szanuję. Orka, bo stawiasz sobie ciągle nowy cel, ciągle podnosisz sobie poprzeczkę i ciągle Ci mało? Chore.

On wlozyl calkiem drogi brylant, wiec nie o oszczednosc mu chodzilo tylko pokazowke “jak to cie kocham”. I na fejsa 😁🤭. Aby wszyscy zazdroscili i mowili “llaa, on ja kocha!”...😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lola14 napisał:

On wlozyl calkiem drogi brylant, wiec nie o oszczednosc mu chodzilo tylko pokazowke “jak to cie kocham”. I na fejsa 😁🤭. Aby wszyscy zazdroscili i mowili “llaa, on ja kocha!”...😁

Tyle ze on się nikomu nie oświadcza publicznie a robi takie rzeczy. 

Edytowano przez BBBrutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lola14 napisał:

pokazowke

To nie było dla jego kobiety. Nie wiem skąd w ludziach przekonanie, że jak więcej wrzucą na ofiarę do koszyczka to zapewnią zmarłemu raj, a im więcej facet wyda na zaręczynowy tym większa miłość🤔

A Pan? Myślę, że tak bardzo kocha to co robi, że z przyjemnością dzieli się tym ze światem. Chce pokazać jak ciężka to praca i że to nie jest tak wszystko hop siup. Z niczego zrobić coś, bo jak głosi jego tatuaż "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić". Imponuje mi determinacja, odwaga życiowa, wiara we własne siły i możliwości. Nie potrafię nic- człowiek z talentem jest dla mnie takim małym cudem.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Wolalabym bez pierscionka ale tak forever

Można dwie pieczenie upiec. Chyba. Fantazjuje z rana 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Zdecydowanie fantazja Cie poniosla, mloda jestes wybacza sie

Młoda to ja byłam i różne fantazje się imały mojego czerepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Qwerty82 napisał:

?? Kula w plot, ja swoj mam mimo ze jakby sie nieco zdezaktualizowal

Ja dostałam swój bez słów. Można to podciągnąć jako wprowadzenie w błąd przy oświadczeniu woli? 😜

4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

 

Moje niektore kolezanki mialy przekonanoe ze zareczynowy musi kosztowac 1 pensje tego ktory sie oswiadcza. Dla mnie zenada.to tylko symbol

Brylant musi być🤦‍♀️ Nie rozumiem tego tak samo jak tego, dlaczego niektórzy panowie potrzebują zrobić z tak intymnej chwili widowisko? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Aha. Wiesz nigdy nie wiem z ktora Twoja osobliwością rozmawiam. Rozumiem ze dzisiaj z ta starsza, ok

Osobliwość jest jedna. Dziś chce mieć 16 lat maks. Taki mam plan. Wieczorem zmienię się w stulatkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

🙂 milego dnia! Zaszalej jak na 16tke przystalo

Na pewno 😂 pa ✋🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ale co że niby go zatkalo?

Wtedy też tak pomyślałam. Z czasem zrozumiałam, że nie w tym był sęk.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Jest zamówienie, a krótki czas- rozumiem, że trzeba przysiąść, ale faktycznie nie chciałabym dzielić życia z człowiekiem, który od świtu do nocy spędza czas w pracy lub oddawając się swojej pasji. Mam świadomość, że nie samą miłością człowiek żyje, a życie nie polega na patrzeniu sobie w oczy i spijaniu sobie z dzióbków, ale jest tak bardzo kruche i tak bardzo zaprdala...😔 Patrzę na faceta i jestem pod ogromnym wrażeniem. Mieć takiego? Dlaczego nie! Chyba można zgasić światło w warsztaciku o 17:00, a nie o 20:00? Można wziąć jedno zamówienie mniej tylko po to, żeby weekend pobyć z rodziną? Wakacje na Mazurach może wystarczą zamiast zagranicznych wojaży? Sprawne, niedrogie auto też dojedzie do celu jak te za kilkadziesiąt tysięcy. Orka, bo nie ma na chleb? Szanuję. Orka, bo stawiasz sobie ciągle nowy cel, ciągle podnosisz sobie poprzeczkę i ciągle Ci mało? Chore.

Uważaj... robisz potężną wyrwę w powszechnej wizji szczęścia rodzinnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Wolalabym bez pierscionka ale tak forever

BeBebrutal, pokaz mi wierzącą hienę która nosi biżuterię 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BBBrutal napisał:

Nie każda hiena czeka na pierścionek jak na zbawienie. 

Za to niektóre BBBBrutale zamykaja sobie dopływ krwi do mózgu czekając na tantryczny orgazm🌟💦 a ty chyba ciagle jesteś na etapie eksperymentów?🐎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 godziny temu, Kulfon napisał:

W UK to sa tradycyjnie 3 pensje.

Baranki systemu i tu, i tam😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×