Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Czy uważacie tak jak ja, że...

Polecane posty

13 godzin temu, Electra napisał:

... od niechęci gorsza jest już tylko litość? 😣 Proponuję więcej obojętności, najzdrowsza.

To zależy od sytuacji. Nade mną wiele, bardzo wiele razy ZLITOWAŁA się drogówka i nie mam z tym problemu, wręcz przeciwnie.

 

Ale są oczywiście sytuacje, kiedy litość jest bardzo poniżająca i to jest dramat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lola14 napisał:

No to napisz jej to. Ze jest sliczna I nie mozesz przestac o niej myslec. Bedzie czytala to po sto razy przed zasnieciem 😁

No właśnie trochę jest problem, bo ona pisze mi różne słodkie przezwiska, wysyła serduszka buziaczki, mówimy sobie, że skoczymy do teatru czy kina jak będzie okazja itd., ale jak ja napiszę coś takiego albo jej powiem to jednak czuję, że się wycofuje. Dlatego ciężko mi powiedzieć coś więcej jak już z tym jest jakiś problem, a może tylko się wstydzi. Tak samo ze spotkaniami, jak o nich wspomnę to  (mimo, że wyraża chęć spotkania) odpisuje zupełnie inne emotki i też się wycofuje. Wiem, że to może głupio brzmieć, bo wiem, że emotki to za dużo nie znaczą bo to tylko emotki, no ale jak piszę z dziewczyną już serio dużo to wiem, iż coś się nagle zmienia gdy staram się zrobić jakiś "krok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kulfon napisał:

Po prostu chyba nie wyobrazaja sobie innej opcji. I ze ktos moze tego nie chciec.

Tak chciałam żyć, wyobrażam sobie. Dużo straciłabym. Wiesz co jest Kulfon najważniejsze? Że ja mogę nie rozumieć, ale jak ktoś na Ciebie siądzie to stanę w Twojej obronie, bo to Twój wybór. Ja mogę mieć uwagi co do samego światopoglądu, ale personalnie nie mam nic do Ciebie. Nikogo nie krzywdzisz swoim wyborem, nikogo nie namawiasz by szedł Twoją drogą. Uderz w "bachory", a stopnieje moja wyrozumiałość w sekundę.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A jakie są twoje intencje? co ty chcesz od tej dziewczyny? 

każdy boi się takiej sytuacji że wpusci kogoś do swojego życia, zaangażuje się,  zainwestuje uczucia i okaże się że znowu to nie to.... ludzie mają jakieś swoje wyobrażenie o związkach i chcą sobie oszczędzić rozczarowań ....

Jeżeli to pytanie czy chce wskoczyć jej do łóżka to nie, nie jestem taki. Myślę swoją głową, a nie mojego członka.

Chcę zbudować z nią relacje która przerodzi się w coś więcej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię Electra, że się wbiłem tak w Twoim temacie, ale chciałem wyrazić siebie i teraz trochę mi głupio 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pospieszny napisał:

Przepraszam Cię Electra, że się wbiłem tak w Twoim temacie, ale chciałem wyrazić siebie i teraz trochę mi głupio 😕 

No co Ty, śmiało🙂 czuj się jak u siebie, to publiczne forum😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

To pozwól jej się że sobą oswoić... A komplementów bym nie szczedziła. Kobieta to też taki drugi człowiek 

Chyba muszę sam trochę zluzować, bo jednak przez tą odległość nasza relacja serio rozwija się dużo wolniej, a moje wątpliwości tak naprawdę wynikają z analizy jej zachowania na komunikatorze co jest dość głupie jak teraz o tym myślę. Przecież to tylko słowa i emotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pospieszny napisał:

No właśnie trochę jest problem, bo ona pisze mi różne słodkie przezwiska, wysyła serduszka buziaczki, mówimy sobie, że skoczymy do teatru czy kina jak będzie okazja itd., ale jak ja napiszę coś takiego albo jej powiem to jednak czuję, że się wycofuje. Dlatego ciężko mi powiedzieć coś więcej jak już z tym jest jakiś problem, a może tylko się wstydzi. Tak samo ze spotkaniami, jak o nich wspomnę to  (mimo, że wyraża chęć spotkania) odpisuje zupełnie inne emotki i też się wycofuje. Wiem, że to może głupio brzmieć, bo wiem, że emotki to za dużo nie znaczą bo to tylko emotki, no ale jak piszę z dziewczyną już serio dużo to wiem, iż coś się nagle zmienia gdy staram się zrobić jakiś "krok".

A moze “zamiera “ ze wzruszenia i czeka na ciag dalszy? Jak pisze ci serduszka i buziaczki, to idziesz w dobrym kierunku😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Pospieszny napisał:

Chyba muszę sam trochę zluzować, bo jednak przez tą odległość nasza relacja serio rozwija się dużo wolniej, a moje wątpliwości tak naprawdę wynikają z analizy jej zachowania na komunikatorze co jest dość głupie jak teraz o tym myślę. Przecież to tylko słowa i emotki.

I wiesz dlaczego “zli chlopcy” maja takie powodzenie? Bo bez specjalnych przemyslen wala ledwo poznanej dziewczynie “boze jaka ty jestes sliczna, moglbym z toba spedzic reszte zycia”. Kobiety uwielbiaja wierzyc w takie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lola14 napisał:

A moze “zamiera “ ze wzruszenia i czeka na ciag dalszy? Jak pisze ci serduszka i buziaczki, to idziesz w dobrym kierunku😁

Lolu, patrząc na to co pisze i jak, to jest dużo więcej znaków mówiących mi o tym, że coś się dzieje w którąś stronę, tylko nie wiem jaką, internetowej przyjaźni czy może czegoś więcej. Jeżeli masz ochotę to zerknij na temat "Zbyt dużo myśli głowie", tam dokładnie opisałem w poście jak i w komentarzach jak to wszystko wygląda. Tu jedynie chciałem się odnieść do tematu jako, że czuję iż ta dziewczyna utrzymuje ze mną taki kontakt z jakiejś litości lub po prostu jest miła lub co gorsza chce się mną dowartościować.

 

2 minuty temu, Lola14 napisał:

I wiesz dlaczego “zli chlopcy” maja takie powodzenie? Bo bez specjalnych przemyslen wala ledwo poznanej dziewczynie “boze jaka ty jestes sliczna, moglbym z toba spedzic reszte zycia”. Kobiety uwielbiaja wierzyc w takie rzeczy. 

Co do tego to powiem wam, że tacy mili goście jak ja chcą od razu wam powiedzieć, że jesteście piękne, inteligentne i wartościowe, ale boimy się jednak odrzucenia jak i szanujemy kobiety przez co najpierw wręcz chcemy wam pokazać, że nam na was zależy. Z mojej obserwacji powiem tylko, że ci badboye to zazwyczaj chodzą od dziewczyny do dziewczyny i tak mówią, aż trafią na taką co powie im tak. Jest to spoko metoda dla osób które szybko się nie przywiązują i spływa po nich to co się dzieje. Ja i inni mili Panowie tak nie umieją 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Pospieszny napisał:

Lolu, patrząc na to co pisze 

Co do tego to powiem wam, że tacy mili goście jak ja chcą od razu wam powiedzieć, że jesteście piękne, inteligentne i wartościowe, ale boimy się jednak odrzucenia jak i szanujemy kobiety przez co najpierw wręcz chcemy wam pokazać, że nam na was zależy. Z mojej obserwacji powiem tylko, że ci badboye to zazwyczaj chodzą od dziewczyny do dziewczyny i tak mówią, aż trafią na taką co powie im tak. Jest to spoko metoda dla osób które szybko się nie przywiązują i spływa po nich to co się dzieje. Ja i inni mili Panowie tak nie umieją 😞 

No to moze raz sprobuj ich taktyke, i powiedz dziewczynie co myslisz, bo jak widac to dziala. Moze nie wysjkakuj od razu z zauroczeniem I powaznymi planami, ale zwyczajnie, ze dla Ciebie jest sliczna i myslisz o niej ciagle. I poczekaj na reakcje. Nie analizuj tego tak strasznie bo wszystko popsujesz. Zreszta emocji nie da sie analozowac, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto sie ze mna na forum zgadza ze to dobra taktyka powiedziec dziewczynie “jestes sliczna, ciagle mysle o tobie”, a nie analizowac co miala na mysli wysylajac serduszka i buziaczki i ze to moze nic nie znaczy i moze lepiej ostroznie..Facet powinien miec troche jaj...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×