Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Jak wyglada kobieta WAMP?

Polecane posty

Wasze wyobrazenia 😎

Jak dla mnie kobieta wamp wyglada w ten sposob, iż ma urode jak lalka porcelanowa, bardzo wydatne usta, idealne proporcje, gęste, podkręcone rzęsy i piękne oczy, ktore magnetyzują oraz geste, długie włosy kręcone. Wymiary 90-60-90 lub szersze biodra i ubiera sie w odzież podkreslajaca ksztalty tj. nogi, smukla szyje i dosc wydatny dekolt. Jest eteryczna i subtelna. Tak sobie to wyobrazam. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, agent of Asgard napisał:

Myślę, że tu chodzi bardziej o zachowanie i charakter, niż wygląd.

A mozesz sprecyzowac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, agent of Asgard napisał:

Myślę, że tu chodzi bardziej o zachowanie i charakter, niż wygląd.

Tez tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest trudno opisac. Musialabys zobaczyc w realu. Ja znalam takie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ZUZANNA napisał:

To jest trudno opisac. Musialabys zobaczyc w realu. Ja znalam takie dziewczyny.

Sprobuj. Ciekawi mnie to jak nie wiem co 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marawstala napisał:

 : )

Ślicznie Ci dziękuję. Teraz juz wszystko rozumiem.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Niburdiama napisał:

Wasze wyobrazenia 😎

Jak dla mnie kobieta wamp wyglada w ten sposob, iż ma urode jak lalka porcelanowa, bardzo wydatne usta, idealne proporcje, gęste, podkręcone rzęsy i piękne oczy, ktore magnetyzują oraz geste, długie włosy kręcone. Wymiary 90-60-90 lub szersze biodra i ubiera sie w odzież podkreslajaca ksztalty tj. nogi, smukla szyje i dosc wydatny dekolt. Jest eteryczna i subtelna. Tak sobie to wyobrazam. 😎

To, co opisałaś, to stereotypowy obraz, kalka kulturowa, nadawałby się, żeby zobrazować kobietę wampa w komiksie. Zbyt proste. Zbyt ilustracyjne.

Też uważam że wygląd to za mało. Przecież można wyglądać super, ale mieć charakter bardzo mało uwodzicielski, być nudną jak flaki z olejem itp

Niestety nigdy nie spotkałam kobiety wampa. Może to jest dane tylko mężczyznom, bo tylko dla nich ten czar się uaktywnia? Na pewno nienaganna prezencja przyciąga, niemniej jednak, mimo wieloletniej obserwacji, nie udało mi się rozgryźć jakież to skladniki muszą być wymieszane i w jakich proporcjach, żeby stworzyć taką demoniczną uwodzicielkę😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Onkosfera napisał:

To, co opisałaś, to stereotypowy obraz, kalka kulturowa, nadawałby się, żeby zobrazować kobietę wampa w komiksie. Zbyt proste. Zbyt ilustracyjne.

Też uważam że wygląd to za mało. Przecież można wyglądać super, ale mieć charakter bardzo mało uwodzicielski, być nudną jak flaki z olejem itp

Niestety nigdy nie spotkałam kobiety wampa. Może to jest dane tylko mężczyznom, bo tylko dla nich ten czar się uaktywnia? Na pewno nienaganna prezencja przyciąga, niemniej jednak, mimo wieloletniej obserwacji, nie udało mi się rozgryźć jakież to skladniki muszą być wymieszane i w jakich proporcjach, żeby stworzyć taką demoniczną uwodzicielkę😏

Pewnie tradycyjnie dla kazdego co innego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niburdiama napisał:

Sprobuj. Ciekawi mnie to jak nie wiem co 🙂

Lepiej odpusc. Powszechna opinia jest taka , ze WAMPy niezwykle rzadko - jesli w ogole - wychodza za maz.

O opis popros agenta. Zrobi to na pewno lepiej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Lepiej odpusc. Powszechna opinia jest taka , ze WAMPy niezwykle rzadko - jesli w ogole - wychodza za maz.

O opis popros agenta. Zrobi to na pewno lepiej niz ja.

😐

Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Wasze wyobrazenia 😎

Jak dla mnie kobieta wamp wyglada w ten sposob, iż ma urode jak lalka porcelanowa, bardzo wydatne usta, idealne proporcje, gęste, podkręcone rzęsy i piękne oczy, ktore magnetyzują oraz geste, długie włosy kręcone. Wymiary 90-60-90 lub szersze biodra i ubiera sie w odzież podkreslajaca ksztalty tj. nogi, smukla szyje i dosc wydatny dekolt. Jest eteryczna i subtelna. Tak sobie to wyobrazam. 😎

Nie wiem czy jeszcze jest to czasopismo, młodszy to było WAMP  gołe babki  w negliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

😐

Dlaczego??

Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ZUZANNA napisał:

Nie wiem dlaczego.

Podobno mezczyzni lubia piekne kobiety i szukaja na zony? 

A gdyby tej dziewczynie sciac wlosy, zalizyc pudrowo rozowe ubrania, sweterek i trzymalaby w reku ciasto to mialaby szanse na meza? 😸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Podobno mezczyzni lubia piekne kobiety i szukaja na zony? 

A gdyby tej dziewczynie sciac wlosy, zalizyc pudrowo rozowe ubrania, sweterek i trzymalaby w reku ciasto to mialaby szanse na meza? 😸

urody nie wybiera, sa takie osoby nawet nie muszą malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, irukangi napisał:

U takie stare kawałki lubisz ? Kto dziś pamięta ACDC? Brawo tak trzymać.

Bom jest już trochę starszawa to raz, a dwa wbrew pozorom myślę, że młodsze pokolenia też odświeżają i wracają do tego co było dobre...taka muzyka się starzeje. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Wiem, że jest kobieta uwodzicielska, intrygująca, niepokojąca, demoniczna, mająca trochę z femme fatale, a to wszystko odnosi się do zachowania. Ale chyba jeszcze takiej osoby nie spotkałem. 

Poszukaj w "armii szatana" 😆

Albo ogolnie wśród psychopatek... tam na pewno jakaś wampirzyca się znajdzie.🤓

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Wiem, że jest kobieta uwodzicielska, intrygująca, niepokojąca, demoniczna, mająca trochę z femme fatale, a to wszystko odnosi się do zachowania. Ale chyba jeszcze takiej osoby nie spotkałem. 

Obawiam sie, ze jednak spotkales 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Znałem kiedyś paru satanistów i nie byli demoniczni, tylko zagubieni, nieszczęśliwi i męczący.

😁

No, być może,  ale ja pisałam o takiej kobiecie ogarniętęj, będącej członkinią jakiejś tajemnej organizacji masońskiej, sekty i te sprawy. O takiej zimnokrwistej bijacz.

A jeśli chodzi o filmową postać,  to odwzorowaniem kobiety wampa jest główna postać "Nagiego instynktu" czyli Catherine Trammal grana przez Sharon Stone. Tak wyobrażam sobie kobietę wampa, choć w sumie na żywo to chyba jeszcze nie spotkałam takiej baby nigdy... 😁

W sumie takim wampem jest chyba Beyonce. Tak mi się zdaje.

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

😁

No, być może,  ale ja pisałam o takiej kobiecie ogarniętęj, będącej członkinią jakiejś tajemnej organizacji masońskiej, sekty i te sprawy. O takiej zimnokrwistej bijacz.

A jeśli chodzi o filmową postać,  to odwzorowaniem kobiety wampa jest główna postać "Nagiego instynktu" czyli Catherine Trammal grana przez Sharon Stone. Tak wyobrażam sobie kobietę wampa, choć w sumie na żywo to chyba jeszcze nie spotkałam takiej baby nigdy... 😁

W sumie takim wampem jest chyba Beyonce. Tak mi się zdaje.

Przeraziliscie mnie teraz 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niburdiama napisał:

Przeraziliscie mnie teraz 😐

Dlaczego?🙂

Spotykasz się z taką kobietą?

Opisz ją bliżej.

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Dlaczego myślisz, że spotkałem wampa?

Hmm....w internetach. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Dlaczego?🙂

Sadzisz ze taki koles podszedlby do ktorejs z nich gdyby przechodzily obok i powiedzial: po co Ci tyle komsetykow? To nie mydlo to sie nie wymydli?? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Sadzisz ze taki koles podszedlby do ktorejs z nich gdyby przechodzily obok i powiedzial: po co Ci tyle komsetykow? To nie mydlo to sie nie wymydli?? 

Teraz to ja nie czaję.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×