Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pospieszny

Internetowa przyjaźń/znajomość?

Polecane posty

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

XDDD Narobisz babce wstydu to Ci batona nie kupi.

Zjadłam i nie ma i nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Może być, za dzieciaka to wpier’dalałem jak głupi, tylko smaki zmieniałem z tej pały jak się jeden wyżuł.

Tylko złotówka za cała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Zżarłaś pół chleba?

Tak 🥰 gorący z makiem Boże po co mi te wspomnienia 😭 teraz mi się przyśni zakup chleba

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pospieszny napisał:

Pytam, bo na portalach randkowych, czy też aplikacjach, w wielu opisach ludzie piszą „szukam przyjaciół”. Oczywiście żeby nie było, ja to szanuję i nic mi do tego. Ale ciekawy jestem ile osób wchodząc na portale randkowe z zamiarem znalezienia przyjaciela, rzeczywiście wychodzi z tego z sukcesem 😅

Mogę się przyznać, że na sympatii w ciągu roku poznałem 3 kobiety, z którymi się zaprzyjaźniłem. Z żadną z nich nie byłem na randce, po prostu dobrze nam się ze sobą pisało, więc dodaliśmy się do znajomych na FB i czasem ze sobą piszemy.
Jedna opowiada o swoich podbojach miłosnych i niepowodzeniach, z drugą piszę o zwykłych sprawach, o polityce. Trzecią spotykam na imprezach. Ona poznała jakiegoś faceta i z nią nie piszę, ale jak jeszcze były koncerty w klubach, to czasem była okazja porozmawiać.  Może nie jest to wielka przyjaźń, bo kontakt raz na dwa tygodnie, chwila rozmowy, ale zawsze jakaś nowa znajomość. Po rozwodzie każda znajomość jest ważna, bo wielu znajomych się odsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już chyba znak czasów - znajomości przenoszą się do Internetu. Czy to dobre?

Z pewnością łatwiejsze, wygodniejsze. Nie ogranicza nas odległość między miejscami zamieszkania. Można rzec "raj" dla introwertyków.

A jednak trochę niepokojące zjawisko...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×