Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
バラの花

Brak przyjaciół

Polecane posty

Mam 17 lat.Nie mam przyjaciół, znajomych, kogoś z kim mogłabym wyjść się spotykać. Ciągle siedzę w domu,mam depresję.Nie wiem jak nawiązywać  kontakt z ludźmi oraz mam zachowania aspoleczne.Jestem bardzo nieśmiała i zakompleksiona.co robić??:(

Edytowano przez バラの花

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoim problemem nie jest brak przyjaciół tylko stan psychiczny. Najpierw pomyśl o własnym zdrowiu, a następnie układaj sobie życie towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. To co opisujesz to spirala. Nie masz towarzystwa wiec siedzisz w domu. Siedzisz w domu wiec tracisz towarzystkie nawyki i zachowania. W ten sposob coraz gorzej czujesz sie w sytuacjach "spolecznych" a wtedy jeszcze czesciej wybierasz siedzenie w domu. To jest taka samonakrecajaca sie machina. Zacznij od malych kroczkow. Nie dlatego abys miala od razu zablysnac jako dusza towarzystwa ale dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pitolę, najpierw się naprostuj to zaraz się znajdą różni znajomi. Ten wiek to eksplozja energii i zainteresowań.

W tym okresie to ja miałem paru kumpli do imprez z podstawówki i kolegę z klasy licealnej do siłowni - niespecjalnie za sobą przepadaliśmy ale połączyła nas pasja. Dość poważnie podeszliśmy do ćwiczeń - literatura tematu i regularna siłka, oprócz nas 2 nikogo nie mieliśmy wśród znajomych którzy by się czymś takim zainteresowali.

Nie wiem co Cię interesuje ale zawsze możesz się zapisać na jakieś zajęcia lub przez neta coś. Mój syn na treningach dogadał się z kolegą i oprócz tego, że trenują to na kompie non stop siedzą i w coś grają.

Napraw podejście do życia a możliwości i ludzie sami do Ciebie przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×