Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szymon_2040

Ciągnięcie się z dziewczyną

Polecane posty

Szymon 16 lat. Jak zaprosić dziewczynę na sanki, żeby się z nią ciągnąć na wzajem na sankach lub na inne sposoby? Chodzi mi o takie fizyczne ciągnięcie, że np. Na sankach, takie, że spotykamy się w mieszkaniu jednego z nas i dziewczyna kładzie się na podłodze a ja ją ciągnę za nogi, za ręce... jakie są jeszcze inne te sposoby? Jak zaprosić ją na takie coś? Jak to wszystko zaplanować? Jak poprosić ją, żeby ona mnie ciągnęła, zachęcić ją do tego? Dziewczyny to lubią? Ile dziewczyny zazwyczaj są w stanie uciągnąć? Lepiej, żeby była ode mnie lżejsza czy cięższa? Jaka powinna być różnica wag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szymon_2040 napisał:

Szymon 16 lat. Jak zaprosić dziewczynę na sanki, żeby się z nią ciągnąć na wzajem na sankach lub na inne sposoby? Chodzi mi o takie fizyczne ciągnięcie, że np. Na sankach, takie, że spotykamy się w mieszkaniu jednego z nas i dziewczyna kładzie się na podłodze a ja ją ciągnę za nogi, za ręce... jakie są jeszcze inne te sposoby? Jak zaprosić ją na takie coś? Jak to wszystko zaplanować? Jak poprosić ją, żeby ona mnie ciągnęła, zachęcić ją do tego? Dziewczyny to lubią? Ile dziewczyny zazwyczaj są w stanie uciągnąć? Lepiej, żeby była ode mnie lżejsza czy cięższa? Jaka powinna być różnica wag?

Haha! To jakies nowe zboczenie? Watpie ze ciaganie sie po podlodze spodoba sie komukolwiek. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lolka1975 napisał:

Haha! To jakies nowe zboczenie? Watpie ze ciaganie sie po podlodze spodoba sie komukolwiek. 

Udostępnię lokal na takie zabawy. Cholernie nie chce mi się myć podłóg, a tak zrobią froterkę 🙃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, żeś niedoświadczony. Różnica wagi min 90kg ,ona ma być cięższa, to oczywiste. Musi mieć odziez termoizolacyjna na to ręcznik frotte, podłoga ma być maksymalnie odsłonięta tzn meble itd. Ruch tylko "zgodnie z ruchem zegarka elektron. " na dworze nie może padać ani wiac ani nie może świecić słońce. Najlepszy dzień tygodnia, sobota 14.40 ale 15.20 też ewentualnie. Sanki to prosta sprawa, ale narty to juz dla wtajemniczonych, nie mówiąc o plugu.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Borzeszumiący napisał:

żnica wagi min 90kg ,ona ma być cięższa, to oczywiste

Ktoś mnie wzywa do saneczkowania? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Borzeszumiący napisał:

Widać, żeś niedoświadczony. Różnica wagi min 90kg ,ona ma być cięższa, to oczywiste. Musi mieć odziez termoizolacyjna na to ręcznik frotte, podłoga ma być maksymalnie odsłonięta tzn meble itd. Ruch tylko "zgodnie z ruchem zegarka elektron. " na dworze nie może padać ani wiac ani nie może świecić słońce. Najlepszy dzień tygodnia, sobota 14.40 ale 15.20 też ewentualnie. Sanki to prosta sprawa, ale narty to juz dla wtajemniczonych, nie mówiąc o plugu.

 

A po co takie porządki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Zglosze ciebie do ksiazki  "rekordy guinessa" bo zdradziles nowy fetasz 🙂

Nowy fetasz? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szymon_2040 napisał:

Nowy fetasz? Co?

Nie fetasz? To co? Do samego ciagania ciebie po podlodze to mozesz zaprosic kumpla czy jesli masz, to rodzenstwo ale ty chcesz od razu dziewczyne ... wiec jednak fetasz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Electra napisał:

Ktoś mnie wzywa do saneczkowania? 😏

A po co tak duża różnica, i dlaczego ona ma być cięższa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Nie fetasz? To co? Do samego ciagania ciebie po podlodze to mozesz zaprosic kumpla czy jesli masz, to rodzenstwo ale ty chcesz od razu dziewczyne ... wiec jednak fetasz 🙂

Może robienie tego z dziewczyną jest bardziej seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Szymon_2040 napisał:

A po co tak duża różnica, i dlaczego ona ma być cięższa?

 

Ale dlaczego pytasz mnie o to? To nie moja instrukcja🛷👇

4 godziny temu, Borzeszumiący napisał:

Różnica wagi min 90kg ,ona ma być cięższa, to oczywiste. 

 

5 minut temu, Szymon_2040 napisał:

A może 😏

Sporo ważę, ale chyba reszty warunków nie spełniam. Człowieku, gdybyś mną przeorał podłogę to parkiet albo płytki do wymiany. Mniejsze zniszczenia po mlocie pneumatycznym. Chcesz wyremontować mieszkanie po najmniejszej linii oporu i skuć to i owo to powiedz, a nie moim dupskiem wyręczaj się.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Ale dlaczego pytasz mnie o to? To nie moja instrukcja🛷👇

 

Sporo ważę, ale chyba reszty warunków nie spełniam. Człowieku, gdybyś mną przeorał podłogę to parkiet albo płytki do wymiany. Mniejsze zniszczenia po mlocie pneumatycznym. Chcesz wyremontować mieszkanie po najmniejszej linii oporu i skuć to i owo to powiedz, a nie moim dupskiem wyręczaj się.

Nie to, żebym planował jakiś remont czy coś, tylko po prostu szukam dziewczyny do takich ciągnięciofetysznych zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak ta dziewczyna niechcący wpadła do Wisły, w tedy to już musiałbym ją złapać za ręce i ciągnąć, żeby ją wyciągnąć na brzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Szymon_2040 napisał:

A co? Chcesz na sanki? 😏

Śmieszek z wagą. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×