Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nowy6545656

Co robić po pierwszym spotkaniu?

Polecane posty

Cześć, jestem tutaj nowy i chciałbym się Was poradzić.

Kilka miesięcy temu zakończyłem ze swoją byłą dziewczyną kilkuletni związek i ostatnio zdecydowałem, że chciałbym poznać kogoś nowego. Niestety nie miałem za bardzo pomysłu, gdzie mógłbym spotkać kogoś ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią więc skierowałem się na tindera. Początki były dosyć ciężkie (mało zainteresowania) ale dopracowałem swój profil, a wraz z nim pojawiło się zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Z reguły dość szybko nauczyłem się czatować z kobietami tak by wzbudzać zainteresowanie swoją osobą i nie mam problemu aby zaprosić je na wspólne spotkanie. Tutaj zaczynają się schodki, bo do kawiarni nie zaproszę, bo są pozamykane więc zapraszam na wspólny spacer. I tu pojawia się problem, bo spotykam się z dziewczyną, idziemy do jakiegoś parku, rozmawiamy, śmiejemy się, żartujemy, wszystko jest niby ok ale mija czas, kończymy spotkanie i nie wiem co dalej robić. Jakby nie było lockdownu to prawdopodobnie zaprosiłbym wtedy na wspólne wyjście na kawę lub drinka ale teraz to nie jest możliwe. Obecnie jestem po dwóch spotkaniach i mimo że już podczas spotkania czułem, że to nie jest to, to jednak martwi mnie brak pomysłu co zrobić dalej jak już spotkam tą osobę, do której poczuję to coś i będę chciał stworzyć z tego trwałą relację. 

Z związku z tym, chciałbym się Was (przede wszystkim kobiety) poradzić:

1) Czy jeśli mężczyzna zaprasza kobietę po pierwszym spotkaniu do siebie do domu to czy to jest dla Was ok, czy jest to niedorzeczne? 

2) Czy jeśli kobieta idzie na pierwsze spotkanie i wie, że to jest np. spacer, to czy wtedy oczekuje, że będzie to zwyczajna, swobodna rozmowa, gdzie po prostu pozna tą drugą osobę i dopiero na kolejnych spotkaniach zdecyduje czy z tego może być coś więcej, czy to jednak jest "jedna szansa"?

3) Czy kobietę lepiej zaprosić na drugie spotkanie jeszcze w trakcie pierwszego spotkania, czy później po spotkaniu?

4) Czy znacie jakieś fajne alternatywy na miejsce na spotkanie z kobietą (obecnie oprócz spaceru na myśl mi nachodzi tylko dom, jednak w głębi nie czuję, żeby dom był tym idealnym miejscem na drugie spotkanie)?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by jakaś kobieta zgodziła się na pierwsze lub drugie spotkanie przyjść do obcego faceta do domu , lepiej nawet z takimi propozycjami nie wychodzić bo to wygląda już na wstępie podejrzanie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po tym pierwszym spotkaniu będzie w stanie ocenić czy chce aby doszło do kolejnych spotkań czy też nie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi moja po 2 spodkniu chciala loda robic ale puzniej ze by coś więcej to pul roku chodzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nowy6545656 napisał:

Czy jeśli mężczyzna zaprasza kobietę po pierwszym spotkaniu do siebie do domu to czy to jest dla Was ok, czy jest to niedorzeczne? 

Pierwsze spotkanie w domu to nie jest dobry pomysł. Pomijając fakt, że kobieta może to odebrać jako chęć dobrania się jej do majtek to bardzo nierozsądnym z Twojej strony byłoby zabieranie obcej osoby pod swój adres zamieszkania. Ludzie są naprawdę różni, ostrożność nie zaszkodzi. 

1 godzinę temu, Nowy6545656 napisał:

Czy jeśli kobieta idzie na pierwsze spotkanie i wie, że to jest np. spacer, to czy wtedy oczekuje, że będzie to zwyczajna, swobodna rozmowa, gdzie po prostu pozna tą drugą osobę i dopiero na kolejnych spotkaniach zdecyduje czy z tego może być coś więcej, czy to jednak jest "jedna szansa"? 

Myślę, że sporej części wystarczy tylko jedno spotkanie i pochopna ocena. Niewiele osób skusi się na drugie czy trzecie spotkanie bez efektu wow.

1 godzinę temu, Nowy6545656 napisał:

Czy kobietę lepiej zaprosić na drugie spotkanie jeszcze w trakcie pierwszego spotkania, czy później po spotkaniu?

Większość powie Ci, że zapraszając na tym samym spotkaniu wyjdziesz na desperata. A ja uważam, że jeśli świetnie się dogadujesz to możesz przy pożegnaniu zagaić pytaniem czy jeszcze zobaczycie się. Licz się jednak z tym, że wiele kobiet nie będzie miało odwagi powiedzieć prawdy, przytakną a w smsie napiszą "sorry".

1 godzinę temu, Nowy6545656 napisał:

Czy znacie jakieś fajne alternatywy na miejsce na spotkanie z kobietą

Faktycznie warunki nie sprzyjają poznawaniu się. Teatry, kina, kawiarnie pozamykane. Galerie są otwarte, możecie rozprawiać w ciepłe między regałami 😅😉😉😉

Tak poważnie to nieciekawa sytuacja. Spacer, kawa na wynos i samochód? 😅

Myślę, że nie ważne gdzie byle tylko była możliwość do pogadania. Z drugiej strony nic na siłę, gonić piąte spotkanie na mrozie niczemu nie służy. Może po prostu utrzymujcie częsty kontakt telefoniczny?

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Pierwsze spotkanie w domu to nie jest dobry pomysł. Pomijając fakt, że kobieta może to odebrać jako chęć dobrania się jej do majtek to bardzo nierozsądnym z Twojej strony byłoby zabieranie obcej osoby pod swój adres zamieszkania. Ludzie są naprawdę różni, ostrożność nie zaszkodzi. 

Myślę, że sporej części wystarczy tylko jedno spotkanie i pochopna ocena. Niewiele osób skusi się na drugie czy trzecie spotkanie bez efektu wow.

Większość powie Ci, że zapraszając na tym samym spotkaniu wyjdziesz na desperata. A ja uważam, że jeśli świetnie się dogadujesz to możesz przy pożegnaniu zagaić pytaniem czy jeszcze zobaczycie się. Licz się jednak z tym, że wiele kobiet nie będzie miało odwagi powiedzieć prawdy, przytakną a w smsie napiszą "sorry".

Faktycznie warunki nie sprzyjają poznawaniu się. Teatry, kina, kawiarnie pozamykane. Galerie są otwarte, możecie rozprawiać w ciepłe między regałami 😅😉😉😉

Tak poważnie to nieciekawa sytuacja. Spacer, kawa na wynos i samochód? 😅

Myślę, że nie ważne gdzie byle tylko była możliwość do pogadania. Z drugiej strony nic na siłę, gonić piąte spotkanie na mrozie niczemu nie służy. Może po prostu utrzymujcie częsty kontakt telefoniczny?

Dzięki za odpowiedzi! To co napisałaś ma sens. Właśnie z tym domem to pomysł też mi się do końca nie podoba, bo też wolałbym kogoś troszkę lepiej poznać, no i do tego sam jakbym był kobietą to dziwnie bym się poczuł. Tak jak mówisz, mówienie o kolejnym spotkaniu na pierwszym spotkaniu może być objawem desperacji, muszę nad tym popracować. Z tym miejscem to jest problem, bo ta pogoda jest paskudna na spacery, no i ile można spacerować. Podoba mi się ten pomysł z telefonem, aby po spotkaniu nie pisać na czacie (mimo wszystko nie lubię tego, strasznie czasochłonne, a efekt z tego żaden), a zamiast tego po prostu porozmawiać przez telefon. 

Zastanawiam się co zrobić aby był ten efekt wow, bo nie wyzwaniem jest się samemu zakochać ale zrobić takie wrażenie, że ta druga osoba również się zakocha. Jak na razie cieszę się tylko, że te dwie osoby też nie zrobiły na mnie pozytywnego wrażenia ale wiem, że w końcu trafię na osobę, na której na pewno będzie mi zależeć i wtedy nie chciałbym jej zrazić do siebie. Coś wymyślę, dziękuję za rady 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nowy6545656 napisał:

efekt wow,

Efekt wow jest w Tobie. Nie ma znaczenia co będziesz mieć na sobie, w którą stronę postawisz włos albo czy będziesz mieć jednodniowy zarost.

4 minuty temu, Nowy6545656 napisał:

również się zakocha

Nie ma na to zaklęcia, nie masz na to wpływu.

5 minut temu, Nowy6545656 napisał:

mówienie o kolejnym spotkaniu na pierwszym spotkaniu może być objawem desperacji, muszę nad tym popracować.

Wcale nie twierdzę, że to jest źle. Może to tak zostać odebrane, ja powiem Ci "rób i mów co czujesz". Dlaczego masz wstydzić się tego, że dziewczyna wywarła na Tobie bardzo dobre wrażenie? Jeśli też wywarłes takie to kobieta ucieszy się, jeśli nie i tak już niczego nie zepsujesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×