Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Juka111

Dorosła dziewica a związek

Polecane posty

Czy gdybyście spotkali kobietę która naprawdę się wam podoba,jest mądra, wykształcona, inteligentna ale jest dziewicą to chcielibyście z taką kobietą wejść  w związek czy wolelibyście jednak doświadczoną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Juka111 napisał:

Czy gdybyście spotkali kobietę która naprawdę się wam podoba,jest mądra, wykształcona, inteligentna ale jest dziewicą to chcielibyście z taką kobietą wejść  w związek czy wolelibyście jednak doświadczoną? 

spotkałem ale ostatecznie ją rozdziewiczyłem .... nie jesteśmy razem dziś ale były to miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Juka111 napisał:

Czy gdybyście spotkali kobietę która naprawdę się wam podoba,jest mądra, wykształcona, inteligentna ale jest dziewicą to chcielibyście z taką kobietą wejść  w związek czy wolelibyście jednak doświadczoną? 

Sumienie mi na to nie pozwoli. Jest dziewicą niech poszuka prawiczka. Oboje wtedy wspólnie pierwszy raz przeżyją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taak, ale tylko pod warunkiem ze zachowanie dziewictwa forever to nie jest jej cel zyciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2020 o 15:52, Juka111 napisał:

Czy gdybyście spotkali kobietę która naprawdę się wam podoba,jest mądra, wykształcona, inteligentna ale jest dziewicą to chcielibyście z taką kobietą wejść  w związek czy wolelibyście jednak doświadczoną? 

bez znaczenia. Jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2020 o 15:52, Juka111 napisał:

Czy gdybyście spotkali kobietę która naprawdę się wam podoba,jest mądra, wykształcona, inteligentna ale jest dziewicą to chcielibyście z taką kobietą wejść  w związek czy wolelibyście jednak doświadczoną? 

To nie ma nic do rzeczy, pytanie czy by zaiskrzyło, bo w moim przypadku wywołanie pożądania u kobiety graniczy z cudem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Bolek napisał:

A ja bym nie chciał np 30 letniej dziewicy,  pierwsza rzecz to marna w łóżku, zerowe doświadczenie

no jeszcze czasami delforacja jest bardzo trudna i bolesna - błona jest twarda trzeba czasami robić to wręcz nieco brutalnie aby nie przedłużać bólu i czasami bo przebiciu błony zrezygnować z dalszego stosunku (jak miałem takie doświadczenie z późną dziewicą) bo boli nie tylko błona ale nie przyzwyczajone do tarcia (nawet z lubrykantem) ścianki pochwy. Tak więc trochę z tym kłopotu bywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2020 o 18:39, PrawiczekPzn napisał:

Wydaje mi się, że na związek, to prawie żaden facet nie odmówi Dziewicy....

 

Ale na ONS to mogą być problemy, bo zapala się lampka w umyślę,
że w 1 noc, może nie udać się takiej dziewicy rozdziewiczyć i poużywać....

 

Ja takiego problemu nie mam....

Tym bardziej, że lubię:
petting, outtercourse, froteryzm i inne takie przytulanki....
dziewcią nie groźne...

Co oznacza skrót ONS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×