Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ostanio tutaj pisalam o moich objawach i jedyne co przeczytałam to że mam urojenia . Dziś zrobiłam test i dwie kreski , brak okresu , bolący biust . Na pn wizyta u ginekologa. Jedyne co mnie martwi to skurcze takie podobne do okresowych , jakieś pojedyńcze ukłucia w okolicach intymnych. Czy to normalne bo się martwię. To moja pierwsza ciąża . Proszę bez głupich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kama, nie sluchaj niektorych wariatek. Ja przed moja 1 ciaza tez mialam objawy i wyraznie czulam ze cos jest nie tak. Twoj test potwierdzil ciaze. Gratuluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam takie skurcze na początku ciąży  Także wyluzuj. Nic się nie dzieje. Macica sie rozciąga. W sumie to są takie objawy jakbyś miała mieć okres ale nie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kama7 napisał:

Ostanio tutaj pisalam o moich objawach i jedyne co przeczytałam to że mam urojenia . Dziś zrobiłam test i dwie kreski , brak okresu , bolący biust . Na pn wizyta u ginekologa. Jedyne co mnie martwi to skurcze takie podobne do okresowych , jakieś pojedyńcze ukłucia w okolicach intymnych. Czy to normalne bo się martwię. To moja pierwsza ciąża . Proszę bez głupich komentarzy

Hej, ja teraz to przechodzę właśnie, czasem czuję jakby duzo delikatniejsze pobolewania jak przy okresie i też się bałam ale ponoć to normalne, jak wyżej napisała 31190 że to macica się rozciąga 🙂 btw Gratulacje!!!!! który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kama7 napisał:

Ostanio tutaj pisalam o moich objawach i jedyne co przeczytałam to że mam urojenia . Dziś zrobiłam test i dwie kreski , brak okresu , bolący biust . Na pn wizyta u ginekologa. Jedyne co mnie martwi to skurcze takie podobne do okresowych , jakieś pojedyńcze ukłucia w okolicach intymnych. Czy to normalne bo się martwię. To moja pierwsza ciąża . Proszę bez głupich komentarzy

 

1 godzinę temu, mamawsieci33 napisał:

Kama, nie sluchaj niektorych wariatek. Ja przed moja 1 ciaza tez mialam objawy i wyraznie czulam ze cos jest nie tak. Twoj test potwierdzil ciaze. Gratuluje. 

 

Raczej staramy się nie robić staraczkom płonnych nadziei. Jak starasz się o dziecko i na każdy skurcz, czy przelewanie się w jelitach byłby wysyp komentarzy - tak, to ciąża, to o ile gorzej zniosłybyście negatywne testy? A tak kończy się często wbrew pozorom. Dlatego nie ferujemy wyroków, tylko piszemy o ponownych testach i jak je odczytywać, by nie było wątpliwości, badaniach z krwi, jeśli testy są niemiarodajne. To nie jest zawiść, tylko same przez to przechodziłyśmy często i lepiej komuś ostudzić nadmierny optymizm, niż wpędzać we frustrację, depresję i poczucie bycia wybrakowaną, bo nie wyszło z tą ciążą...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Elle96 napisał:

Jak 2 kreski to ciąża najprawdopodobniej, z choinki się urwałaś? Urojenia ja prdl, zakładacie tak głupie tematy, że zastanawiam się czy nie jesteś upośledzona... Jak niby mamy ci pomóc na odległość??? Pójdziesz do ginekologa to ci powie, zrób z 3 te testy, jak wszystkie pozytywne to na 99% jesteś, bo to mało możliwe, żeby wadliwych tyle było. Każda może mieć inne objawy, a do ginekologa to idzie się 2 tygodnie po planowanej miesiączce, żeby coś zobaczył jak jesteś zdrowa. 

Skąd tyle jadu ? Jak pisałam wcześniej to jeszcze nie robiłam testu. Żeby odrazu od upośledzonych?nie jestem Ci wstyd za siebie tak ludzi obrażać kiedy sama nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Teraz napisałam o moich obawach kiedy już zrobiłam test . Nie wiem skąd się biorą takie jadowite baby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko,to za wcześnie aby iść do ginekologa, najlepiej między siódmym a dziewiątym tygodniem. Lekarz nic nie zobaczy przy tak wczesnej ciąży , będzie ci kazał przyjść za miesiąc lub półtora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dalej? Beta powtórzona co 48h. Pokaże Ci czy ciąża się rozwija. Ja to zrobiłam i uchronilam się przed kilkoma tygodniami niecierpliwej radości i czekania na pierwsze USG i dowiedziałam się o pustym jaju płodowym. Test, beta, usg. Taka kolejność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a polecacie właśnie jakieś książki? dla mnie to totalna nowość i nie wiem za co się zabrać. to dopiero 1msc a ja już jestem przerażona, choć ciąża planowana

 

@kama7 u Ciebie który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Luni napisał:

a polecacie właśnie jakieś książki? dla mnie to totalna nowość i nie wiem za co się zabrać. to dopiero 1msc a ja już jestem przerażona, choć ciąża planowana

Heidi Murkoff "W oczekiwaniu na dziecko", kolejne są o rozwoju dziecka od urodzenia do 3 r.ż.

Poszukaj sobie też internetowe szkoły rodzenia, są jakieś z bebiko, bebilonu, prenalenu i innych takich ciążowo-niemowlakowych producentów, ale zatrudniają położne i pediatrów do współpracy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o dziękuję bardzo 🙂 teraz trochę jak we mgle się czuję i powoli się dopiero odnajduję w nowej sytuacji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2020 o 10:00, Kama7 napisał:

Ostanio tutaj pisalam o moich objawach i jedyne co przeczytałam to że mam urojenia . Dziś zrobiłam test i dwie kreski , brak okresu , bolący biust . Na pn wizyta u ginekologa. Jedyne co mnie martwi to skurcze takie podobne do okresowych , jakieś pojedyńcze ukłucia w okolicach intymnych. Czy to normalne bo się martwię. To moja pierwsza ciąża . Proszę bez głupich komentarzy

miałam coś takiego w 1 ciąży, nie masz się czym martwić, powodzenia i gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×