Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mama slicznej milenki

9 latka i zabawa lalkami

Polecane posty

Cześć. Dziewczyny moja 9 letnia córka napisała list do Mikołaja . 1 prezentów to lalka Cave Club. Jest to prehistoryczna dziewczyna plus zwierzątko. Czy Wasze córki 3 klasa podstawówki bawią się jeszcze lalkami czy tylko moja? Od razu piszę nie mam z tym problemu. Jest jeszcze dzieckiem niech się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jednak trochę masz z tym problem skoro o tym piszesz. 😉

Ja nie mam córki w tym wieku, ale wiem że niektóre i w wieku 11 lat bawią się lalkami i nie jest to nic nienormalnego. Chyba lepiej, że dziewczynka w tym wielu nadal bawi się lalkami niż udaje lolitkę...Czasem widzę zdjęcia dziewczynek nawet młodszych od twojej córki, które już pozują wyzywająco.

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mama slicznej milenki napisał:

Cześć. Dziewczyny moja 9 letnia córka napisała list do Mikołaja . 1 prezentów to lalka Cave Club. Jest to prehistoryczna dziewczyna plus zwierzątko. Czy Wasze córki 3 klasa podstawówki bawią się jeszcze lalkami czy tylko moja? Od razu piszę nie mam z tym problemu. Jest jeszcze dzieckiem niech się bawi.

Mój syn ma 11 lat i czasem się czymś bawi dla mnie jest to normalne. A tym bardziej dziewczynka 9 lat. Daj małej spokój i sobie też. Wszystko jest w porządku. Ja się dłużej bawiłam lalkami, oj dużo dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć bo każde dziecko jest inne. Mój 11 letni syn nie bawi się już w ogóle zabawkami. A córka 6 letnia pooddawała za darmo wszystkie lalki, zostawiła sobie tylko jedną największą,ale nie bawi się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie bawilam i w wieku 10 lat lalkami (w zasadzie to i pozniej, ale sie nie przyznam), kolezanki tez, czesty prezent na Pierwsza Komunie to byla Barbie i akcesoria.Ale to inne czasy  teraz czesto 10 latki a nawet mlodsze sie nie pokaza bez makijazu, maja chlopakow lub "sa singielkami", za zgoda rodzicow maja piercingi w nosie czy wardze (do 13 lat musi byc zgoda rodzicow), widzialam i 6 latki z farbowanymi wlosami-na rozowo, niebiesko czy zrobione ombre, takie czasy ale jedna 40 latka opowiadala, ze jak miala 7 lat to zadne lalki, tylko byla fanka jednego zespolu rockowego, chodzila na koncerty, sluchala plyt, marzyla by zostac dziewczyna 25 letniego wokalisty  a teraz prowadzi tryb zycia emerytki, rock i metal kojarza jej sie wylacznie z malymi dziecmi.Dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, emigrantka napisał:

ja sie bawilam i w wieku 10 lat lalkami (w zasadzie to i pozniej, ale sie nie przyznam), kolezanki tez, czesty prezent na Pierwsza Komunie to byla Barbie i akcesoria.Ale to inne czasy  teraz czesto 10 latki a nawet mlodsze sie nie pokaza bez makijazu, maja chlopakow lub "sa singielkami", za zgoda rodzicow maja piercingi w nosie czy wardze (do 13 lat musi byc zgoda rodzicow), widzialam i 6 latki z farbowanymi wlosami-na rozowo, niebiesko czy zrobione ombre, takie czasy ale jedna 40 latka opowiadala, ze jak miala 7 lat to zadne lalki, tylko byla fanka jednego zespolu rockowego, chodzila na koncerty, sluchala plyt, marzyla by zostac dziewczyna 25 letniego wokalisty  a teraz prowadzi tryb zycia emerytki, rock i metal kojarza jej sie wylacznie z malymi dziecmi.Dziwne, nie?

Zgoda rodziców na piercing wymagana jest poniżej 18 roku życia. Poniżej 16 osoba małoletnia musi przyjść z rodzicem. To samo z tatuażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mama slicznej milenki napisał:

Cześć. Dziewczyny moja 9 letnia córka napisała list do Mikołaja . 1 prezentów to lalka Cave Club. Jest to prehistoryczna dziewczyna plus zwierzątko. Czy Wasze córki 3 klasa podstawówki bawią się jeszcze lalkami czy tylko moja? Od razu piszę nie mam z tym problemu. Jest jeszcze dzieckiem niech się bawi.

dobrze że się bawi, uwierz mi znam dziewczynki z 3 klasy, które już się ubierają jakby miały 16 lat. Zazwyczaj są po prostu rozpieszczone. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja corka ma 9 lat i już nie bawi się tak lalkami, ma domek dla lalek barbi i kilka tych lalek. Bawiła się nimi 1-2 lata temu...🤔teraz tylko komputer, Telefon spotkanie z kolezankami a pod choinke zazyczyla sobie kuferek do makijazu 😏 skonczyla Juz sie „ era“ zabawek u nas.... wkracza w wiek nastoletni... wiadomo, szkola na pierwszym miejscu i nauka, a pozniej na czas na przyjemnosci😉 Moja 16 letnia corka sie nie maluje a ta 9 latke ciagnie do makijazu i Co zrobisz? 
do szkoly sie nie maluje... Wiec narazie wszystko jest w normie i dostanie ten prezent Jak chce😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Milkyway38 napisał:

Moja corka ma 9 lat i już nie bawi się tak lalkami, ma domek dla lalek barbi i kilka tych lalek. Bawiła się nimi 1-2 lata temu...🤔teraz tylko komputer, Telefon spotkanie z kolezankami a pod choinke zazyczyla sobie kuferek do makijazu 😏 skonczyla Juz sie „ era“ zabawek u nas.... wkracza w wiek nastoletni... wiadomo, szkola na pierwszym miejscu i nauka, a pozniej na czas na przyjemnosci😉 Moja 16 letnia corka sie nie maluje a ta 9 latke ciagnie do makijazu i Co zrobisz? 
do szkoly sie nie maluje... Wiec narazie wszystko jest w normie i dostanie ten prezent Jak chce😊

a ograniczacie jej komputer i telefon? ogólnie czy ją kontrolujecie w sieci? 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marzycielka_Monika napisał:

a ograniczacie jej komputer i telefon? ogólnie czy ją kontrolujecie w sieci? 

W tygodniu ma 1.5 godz. Na komputer, a w weekend siedzi Ile chce ( z reguly oglada jakies Anime na Netflix)  Jak Juz pisalam w szkole Radzi sobie dobrze, Ale Jak tylko jest zroche gorzej, To ma szlaban na komputer I tylko nauka, Takze trzymamy reke na pulsie😏👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Milkyway38 napisał:

W tygodniu ma 1.5 godz. Na komputer, a w weekend siedzi Ile chce ( z reguly oglada jakies Anime na Netflix)  Jak Juz pisalam w szkole Radzi sobie dobrze, Ale Jak tylko jest zroche gorzej, To ma szlaban na komputer I tylko nauka, Takze trzymamy reke na pulsie😏👍

to dobrze, bo nie wiadomo, co moga wyrabiac w internecie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czemu nie. Ja bawiłam się lalkami do 11 roku życia a mojej koleżanki siostra oglądała smerfy do 13 roku życia i różnego typu dobranocki. 

Jeśli o tym piszesz to chyba jednak coś do tego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×