Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sytuacja wygladatak ze moj facet nigdy nie byl swiety ale przez to jak go kocham zawsze do niego wracalam.. Mieazkamy u jego rodzicow bo chcieli zebysmy w cudzyslowie przejeli dom i opiekowalu sie nimi na stare lata. Ale zdarzyla sie taka sytuacja ze dziewczyna brata mojego chlopaka zaszla w ciaze wiec w tym domu zostala a jej chlopak tanczy. I ona nie nadaje sie do nieczego ze tak to nazwe najlepiej jak sie zamknie z bejbikiem w pokoju i zejdzie po obiad ktory ja zrobie przed praca. I ostatnia sytuacja byla taka ze jak wyszlam na chwile to moj facet zanosil dziecko tej gowniarze a jego matka zrobila tak zeby mnie nie bylo wtedy w domu moze glupia historia jak sie nie wie ale wszystko wyjasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że przetłumaczę:

Autorka na faceta który ja zdradzał ale zawsze mu wybaczał bo to kooooooocha.

Myślała że zostanie właścicielką domu jego rodziców ale ubiegła ją dziewczyna jego brata bo zaciażyła i mieszka teraz w tym domu ( ot taki polski wyścig konkubin do tytułu królowej chałupy po teściach), z resztą wszyscy tam mieszkają "na kupie".

Oczywiście dziewczyna brata wg opinii autorki nie nadaje się do niczego i nie dorasta autirce do pięt. 

Brat faceta również zdradza.

A teraz wisienka na torcie  - autorka  podejrzewa że jej facet prawdopodobnie bzyka dziewczynę brata.

 

Edytowano przez Bimba
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
6 minut temu, Bimba napisał:

Pozwól że przetłumaczę:

Autorka na faceta który ja zdradzał ale zawsze mu wybaczał bo to kooooooocha.

Myślała że zostanie właścicielką domu jego rodziców ale ubiegła ją dziewczyna jego brata bo zaciażyła i mieszka teraz w tym domu ( ot taki polski wyścig konkubin do tytułu królowej chałupy po teściach), z resztą wszyscy tam mieszkają "na kupie".

Oczywiście dziewczyna brata wg opinii autorki nie nadaje się do niczego i nie dorasta autirce do pięt. 

Brat faceta również zdradza.

A teraz wisienka na torcie  - autorka  podejrzewa że jej facet prawdopodobnie bzyka dziewczynę brata.

 

I scenariusz na film gotowy... 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie polskich nizin społecznych w pigułce.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że facet autorki doszedł do wniosku że wszystko co jest w jego domu należy do niego i może tego używać. 

To nie mydło, nie wymydli się, dla brata też wystarczy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Pozwól że przetłumaczę:

Autorka na faceta który ja zdradzał ale zawsze mu wybaczał bo to kooooooocha.

Myślała że zostanie właścicielką domu jego rodziców ale ubiegła ją dziewczyna jego brata bo zaciażyła i mieszka teraz w tym domu ( ot taki polski wyścig konkubin do tytułu królowej chałupy po teściach), z resztą wszyscy tam mieszkają "na kupie".

Oczywiście dziewczyna brata wg opinii autorki nie nadaje się do niczego i nie dorasta autirce do pięt. 

Brat faceta również zdradza.

A teraz wisienka na torcie  - autorka  podejrzewa że jej facet prawdopodobnie bzyka dziewczynę brata.

 

super historia na telenowele meksykańską 😄

a autorka powinna się wyprowadzić rzucić wszystko w diabły i znaleźć sobie innego porządnego, normalnego... z własnym mieszkaniem, bo chyba o to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×