Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elena90

Łożysko przodujace

Polecane posty

Prosze o porade 18tc i lozysko na scianie tylnej tylnym biegunem zaslaniajace ujscie wewnetrzne lekarz stwierdzil lozysko przodujace czy to jest grozne lekarz mnie uspokajal ze sie podniesie ale ja tyle sie naczytalam ze juz wpadam w panikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to krzywde dziecku zrobisz tym twoim panikowaniem o byle glupote. Lekarz cie uspokajal, to wyluzuj. I tak nic z tym nie zrobisz, a tylko fundujesz sobie idziecku stres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dlugo w pierwszej ciazy mialam lozysko przodujace. Lekarz sugerowal, ze jak to sie nie zmieni bede musiala miec cesarke. Urodzilam corke naturalnie. Lozysko sie podnioslo i to dosyc pozno. Nawet jakby w Twoim wypadku tak nie bylo, a zapewne bedzie to zrobia Ci cc i po sprawie. Nie masz powodu do zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie ciąży, to jeszcze nic nie wiadomo. Aczkolwiek jest pewnie niżej niż zazwyczaj nawet już w tym tygodniu. Raczej się podniesie, ale nie wiadomo do końca, po prostu trzeba czekać. Ja miałam brzeżnie-przodujące, podniosło się, ale też nie do końca i na końcówce ciąży też było niżej niż normalnie. Zrobili mi CC, bo pojawiły się inne komplikacje i nie było mowy o SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×