Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElitexD

Nagły zwrot akcji

Polecane posty

15 minut temu, ElitexD napisał:

Nie rozumiem zbyt. Jak droga została wybrana? 

Nieistotne. Zapomnij. Co ma byc to bedzie.

"Nie probuj zrozumiec wszystkiego bo wszystko stanie sie dla Ciebie niezrozumiale" Wiliam Shakespeare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ElitexD napisał:

Dzięki, ja teraz stoję na skrzyżowaniu dróg i muszę się zdecydować w którą stronę pójść dalej 

Ja im dłużej jestem na kafe tym bardziej skrzyżowanie zamienia mi się w jedną piękną, prostą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ElitexD napisał:

Nie rozumiem zbyt. Jak droga została wybrana? 

Spodziewalam sie po tytule przeczytac, ze skaczesz z radosci pod sufit:). Odwagi.

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, AZS56 napisał:

Spodziewalam sie po tytule przeczytac, ze skaczesz z radosci pod sufit:). Odwagi.

Nie chce zmarnować takiej fajnej dziewczyny więc sobie to odpuszczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ElitexD napisał:

Nie chce zmarnować takiej fajnej dziewczyny więc sobie to odpuszczę 

Chociaz zaryzykuj zaprzyjaznienie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AZS56 napisał:

Chociaz zaryzykuj zaprzyjaznienie sie.

Nie chce krzywdzić kogoś i siebie. Ona boi się friedzone i tego że ktoś jej narobi nadziei bo już kilka razy została tak potraktowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ElitexD napisał:

 

O co Wam chodzi? Nie chce po prostu kogoś znowu zawodzić, już się z tym jako tako zaczelem godzić i dotarlo do mnie ze nie zasługuje na nikogo i muszę żyć samotnie 😞

O to że pamiętam twoja opowieść i pamiętam jak bardzo żałowałeś że nawaliłeś. Żałowałeś bo dziewczyna jest spoko. Patrz jest druga okazja a Ty co? Nie ja podziękuję. Otóż ogarnij się i sam sobie odpowiedz czego chcesz. Bo miotasz się jak kapryśne dziecko. Chcę, nie chce... Z tego co wcześniej pisałeś miałes nad sobą popracować by kolejnej okazji niezawalić?! 

I przestań już z tym twoim toksycznym charakterem bo brzmi jakbyś zatruwal wszystkim wokół powietrze. A coś mi się wydaje że Twoje poczucie własnej wartości leży i kwiczy. Dziewczyna sama się odezwała, chciała wcześniej kontaktu, chce i teraz to oznacza że raczej nie jest do końca tak jak piszesz. Nie jest z Tobą tak źle. Zresztą nikt nie napisał że masz tu tworzyć love story, zacznij od przyjaźni. A związek.. Hmm sam sobie odpowiedz czego Ty chcesz. 

Edytowano przez KKeira
Ech te moje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, KKeira napisał:

O to że pamiętam twoja opowieść i pamiętam jak bardzo żałowałeś że nawaliłeś. Żałowałeś bo dziewczyna jest spoko. Patrz jest druga okazja a Ty co? Nie ja podziękuję. Otóż ogarnij się i sam sobie odpowiedz czego chcesz. Bo miotasz się jak kapryśne dziecko. Chcę, nie chce... Z tego co wcześniej pisałeś miałes nad sobą popracować by kolejnej okazji niezawalić?! 

I przestań już z tym twoim toksycznym charakterem bo brzmi jakbyś zatruwal wszystkim wokół powietrze. A coś mi się wydaje że Twoje poczucie własnej wartości leży i kwiczy. Dziewczyna sama się odezwała, chciała wcześniej kontaktu, chce i teraz to oznacza że raczej nie jest do końca tak jak piszesz. Nie jest z Tobą tak źle. Zresztą nikt nie napisał że masz tu tworzyć love story, zacznij od przyjaźni. A związek.. Hmm sam sobie odpowiedz czego Ty chcesz. 

Bo to jest spoko dziewczyna, która ma dobrze poukładane itp gdybym nie był takim 0 życiowym to bym się za nią brał. A tak to mi jej szkoda bo tylko ja skrzywdzę i nie zapewnie jej szczęścia.  Nie mam nic do zaoferowania. Najpierw muszę nad sobą popracować to nie przychodzi z dnia na dzień. 

Tak moje poczucie własnej wartości jest ujemne. Uważam się za  odpad i że nie zasługuje na nic, napewno na taką dziewczynę. Chciałbym być z kimś ale się jednocześnie boję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem normalnie z nią. Nie mam problemu gadać czy się spotkać czasem, ale na nic wieciej nie mam zamiaru robić nadziei sobie ani jej. Może coś wyjdzie z czasem, póki co nie jestem gotowy. Przedmna sporo pracy nad sobą 

Ona nie ma żalu do mnie o ostatnie zachowanie, przynajmniej tak twierdzi. Ze każdy ma słabsze chwilę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, ElitexD napisał:

Pogadałem normalnie z nią. Nie mam problemu gadać czy się spotkać czasem, ale na nic wieciej nie mam zamiaru robić nadziei sobie ani jej. Może coś wyjdzie z czasem, póki co nie jestem gotowy. Przedmna sporo pracy nad sobą 

Ona nie ma żalu do mnie o ostatnie zachowanie, przynajmniej tak twierdzi. Ze każdy ma słabsze chwilę. 

Bardzo dobrze. Nareszcie jakis konkretny ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie jesteś odpadem. Dobrze, że widzisz problem. Potrzeba Ci tylko trochę pracy nad sobą.

Nie znacie mnie do końca więc może wydaje się wam lepszy niż w rzeczywistość prawda jest inna. Ja się dziwię tej dziewczynie czemu chce mieć ze mną kontakt i czemu wydaje się jej interesujący. 

Ja w głębi siebie coś tam do niej czuje, ale się boję i nie chce zatrucic jej życia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Znam ludzi, którzy głęboko mnie zranili i nie uważam ich za złych ludzi. Powtarzają to, czego nauczyli się w dzieciństwie. Jeśli ktoś zauważa swoje błędy i chce nad nimi pracować, to już jest bardzo dużo, choć na drodze do sukcesu to dopiero pierwszy kroczek. 

Podobno charakteru nie da się zmienić. A ja mam dość specyficzny i moim zdaniem toksyczny. Zawsze tracę przy bliższym poznaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

To nie charakter jest toksyczny, a zachowania. Zachowania i osobowość da się zmienić.

Do tej pory wszystkie znajomości spiepszylem w ten sam sposób. Zawsze biorę winę na siebie. Teraz jest inaczej bo druga strona jest bardziej zainteresowana niż ja a ja nie wiem co właściwie chce osiągnąć i się boję 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, ElitexD napisał:

Do tej pory wszystkie znajomości spiepszylem w ten sam sposób. Zawsze biorę winę na siebie. Teraz jest inaczej bo druga strona jest bardziej zainteresowana niż ja a ja nie wiem co właściwie chce osiągnąć i się boję 😞

Jest czas siewu i czas zbioru. Czas gadania i czas dzialania. To dobrze , ze sie boisz. Brawurowe decyzje bez zastanowienia czesto koncza sie zlamaniem karku. W takejj czy innej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
3 godziny temu, ElitexD napisał:

Do tej pory wszystkie znajomości spiepszylem w ten sam sposób. Zawsze biorę winę na siebie. Teraz jest inaczej bo druga strona jest bardziej zainteresowana niż ja a ja nie wiem co właściwie chce osiągnąć i się boję 😞

Nie dawno byłeś załamany teraz masz znowu szansę. Nie zniszcz tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gretta_ napisał:

Nie dawno byłeś załamany teraz masz znowu szansę. Nie zniszcz tego. 

Dziwne że dostałem szansę mimo iż nie zasłużyłem 😞 ja boje się wszystkiego ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
9 minut temu, ElitexD napisał:

Dziwne że dostałem szansę mimo iż nie zasłużyłem 😞 ja boje się wszystkiego ostatnio

Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gretta_ napisał:

Powodzenia 🙂

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie dziekuj - wyznam Ci szczerze" Po prostu przyjmij do wiadomosci , ze to czesc Twojego zycia. Cos jak szkola , do ktorej idziesz zeby sie pewnych rzeczy nauczyc , zeby potem mozna bylo rozwijac sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×