Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olgaaa789

Nie wiem o co z nim chodzi

Polecane posty

Poznałam faceta byliśmy na 1 randkę pocałowaliśmy  się później on na 2 dzień proponował jeszcze jedno spotkanie, ale ja nie mogłam się spotkać, bo gdzieś jechałam  i zaczęliśmy pisać piszemy już tak 2 miesiące i jakoś nie możemy się złapać. Bo on jest zajęty praca i studiami teraz gdy ma trochę luźniej to nagle mnie nie ma w mieście gdzie on mieszka. Facet gdy piszemy podtrzymuje ze mną normalnie rozmowę w miarę szybko mi odpisuje wysyła jakieś filmiki wspomina czasem, że musimy się jakoś umówić, ale nigdy nie pisze nic konkretnego ostatnio to ja zaczęłam często pisać pierwsza i jak ostatnio urwała na się rozmowa to stwierdziłam, że teraz on by mógł napisać pierwszy, ale nie piszemy już 9 dni. I trochę nw o co chodzi czy powinnam poczekać jak sam napisze, a jak nie napisze to napisać czy dać sobie spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to macie sie spotykać tylko wtedy gdy Ty akurat jesteś w jego mieście? On do Twojego miasta sie nie pofatygowal do tej pory? Tylko sie widywaliscie jak bylas w jego miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Układ na odległość, strata czasu, szczególnie gdy ziomek zdobywa świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Olgaaa789 napisał:

[...] ostatnio to ja zaczęłam często pisać pierwsza i jak ostatnio urwała na się rozmowa to stwierdziłam, że teraz on by mógł napisać pierwszy, ale nie piszemy już 9 dni. I trochę nw o co chodzi [...]

Chodzi o to, że ten pociąg już odjechał. Nieistotne, kto się spóźnił i z jakiego powodu, nie warto czekać na stacji, tylko zacząć rozglądać się za innym peronem i innym połączeniem... Pamiętaj jedno - jeśli jesteś dla kogoś istotna, będzie przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Nenesh napisał:

Chodzi o to, że ten pociąg już odjechał. Nieistotne, kto się spóźnił i z jakiego powodu, nie warto czekać na stacji, tylko zacząć rozglądać się za innym peronem i innym połączeniem... Pamiętaj jedno - jeśli jesteś dla kogoś istotna, będzie przy Tobie.

Brawo Ty. Dobrze napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Olgaaa789 napisał:

zaczęłam często pisać pierwsza i jak ostatnio urwała na się rozmowa to stwierdziłam, że teraz on by mógł napisać pierwszy, ale nie piszemy już 9 dni.

Trochę wygląda to tak jakbyś odpuścił, bo zaczęło Ci zależeć. A może taki honorowy, że odmówiłaś drugą randkę i odebrał to jako "kosz" i widząc, że nie garniesz się do spotka ia odpuścił? Te początki są takie pojechane 🙈🙆‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma co gdybać i zapytaj? Chociaż foch to foch, co będziesz prosić się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×