Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasspej

Kobiety gdy chcą seksu to są nieobliczalne, a mówią że to faceci są napaleni ha ha

Polecane posty

3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Sama groźba czy prośba to za mało żeby doszło do gwałtu 

Jeżeli jest poparta odpowiednimi argumentami?...

Jakoś jednak do nich dochodzi, takze w przypadku mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Santee napisał:

Spokojnie Chica..:)))

My tu jedynie kwestionujemy Twoją opinię, iż 99% ofiar to kobiety.

Tak po prostu NIE JEST, czego dowodzą statystyki policyjne.

Może konkretnie z tą liczbą akurat przesadziłam, ale nadal uważam, że to w większości kobiety są ofiarami molestowania. Tak czy inaczej, przemoc seksualna jest niedopuszczalna, niezależnie wobec kogo stosowana. To oczywiste 🙂

3 minuty temu, Santee napisał:

I tu rzeczywiscie ta przewaga moze być baaardzo duża. Bo po prostu takie są wciąż jeszcze stereotypy zachowań facetów wobec kobiet. Taki model społeczny, utrwalony przez dekady czy nawet stulecia.

Kiedyś mówiło się, ze to wstyd gdy kobieta idzie i zaden za nią nie gwizdnie, taka była po prostu mentalność. To się zmienia, choć wciąż jeszcze wolno. Na takie rzeczy potrzeba jednak sporo czasu po prostu.

Słusznie zauważyłeś... To postrzeganie się zmienia, ale bardzo wolno i niestety kobiety nadal muszą się z takimi zachowaniami mierzyć. A jak się zareaguje na takie "zaloty" z dezaprobatą, to dostaje się miano sztywniary. Bo te zaczepki są przecież taaakie zabawne i na poziomie... 

3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Do twojej poprzedniej wiadomości nie mam wielu zastrzeżeń. Jedynie do tej liczby 99%, wiem ze to uproszczenie typu "przytłaczająca większość", dlatego podaje liczby, że jeśli chodzi o bycie ofiarą molestowania, to dysproporcje między płciami nie są takie wielkie, jak to się przyjmuje w powszechniej opinii. Co do żartów, to zgadzam się, ze może być to przykre, ale jeśli to jest powtarzany żart, a nic spersonalizowanego, to nie wytaczałbym ciężkich dział, tylko unikał takich ludzi jeśli kogoś to pozbawia komfortu, ewentualnie zwrócił uwagę. Tzn. mam tu na myśli dwóch facetów na zapleczu odpowiadających sobie żarty podczas przerwy w pracy, bo inaczej sprawa by się miała, gdyby chodzili za dziewczyną i specjalnie przy niej tylko sobie opowiadali żarty, albo – co gorsza – w niewybredny sposób komentowali by jej ciało. Swoją drogą, znajome mojej koleżanki, kiedyś chciały dopuścić się takiego molestowania, tzn. zaprosić faceta na domówkę i być może rzucać jakimiś komentarzami, bo w ich ocenie był dziwny i wyglądał na prawiczka...

No to w takim razie się rozumiemy, o to mi właśnie chodziło. Poprzez tę liczbę chciałam zaakcentować większą częstotliwość zjawiska skierowaną w stronę kobiet a zostało to odczytane zbyt dosłownie. Wiesz, jeśli żarty nie są opowiadane personalnie wobec konkretnej osoby to wszystko ok, aczkolwiek człowiek, który ma trochę taktu i kultury powinna zdawać sobie sprawę, że nie w każdych okolicznościach wypada nimi rzucać. Ja staram się unikać takich ludzi jak ognia bo nie czuje się wówczas komfortowo, ale nie zawsze się da. Wszystkiego nie przewidzisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KermitZaba napisał:

Nie pisałem, że to gwałt, tylko molestowanie. Bez przesady, określenie tego gwałtem byłoby sporym nadużyciem. I słyszałem o takich sytuacjach kobiet u siebie w otoczeniu, mam koleżankę, która kolega(mój również) po pijaku złapał za biust, ona się rozpłakała. Rozumiem, że mogła czuć się... hmm zbrukana tym aktem. Jest to rzeczywiście nieprzyjemnie. Takie sytuacji nie powinny się dziać.

Nie powinny, a dzieją się niestety nagminnie. I co najgorsze, są traktowane z przymrużeniem oka bo jest na to wyraźne przyzwolenie spoleczne. Nie każda kobieta potrafi się postawić oprawcy, ale to nadal nie znaczy, że wyraziła na to zgodę. Smutne zjawisko, które jest bagatelizowane. I obawiam sie, że musi minąć naprawdę jeszcze wiele lat, żeby mentalność Polaków w tym temacie się drastycznie zmieniła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KermitZaba napisał:

Smutne jest to, że chyba Polacy naprawdę w tym nie przodują na tle innych narodów, również tych europejskich. A w Indiach czy krajach arabskich, czy nawet w Dubaju(tak wiem ze to miasto w Emiratach Arabskich), to bym bardzo odradzał znajomej wyjście samej z hotelu i starał się ją przekonać, by robiła to tylko w grupie, bądź ze znajomym facetem, np. ze mną.

Trudno się dziwić. Tylko u nas jest taki ciemnogród mentalny. Władza też takim zachowaniom przyklaskuje, więc tępy lud nie widzi w tym nic złego. Nie wspomnę już o slynnym wystąpieniu Rydzyka, który dumnie usprawiedliwia pe... dofilię w kościele i zyskuje wówczas gromkie brawa. W innych krajach naprawdę tak nie ma. Wiem, bo mam przyjaciela, który jeździ po świecie i mi dużo opowiada. Zupełnie co innego... W żadnym kraju europejskim nie ma w ogóle żadnych debat na takie tematy jak chociażby ab... orcja - dla tych ludzi to tylko i wyłącznie indywidualna decyzja każdego człowieka i nikt tego nawet nie próbuje kwestionować. Nawet partie konserwatywne są w tym temacie zgodne i mimo, że tego nie popierają, to nie odbierają nikomu wolnej woli bo to podstawowe prawo każdego obywatela. A u nas jak zwykle kabaret... Wstyd na cały swiat i taka jest prawda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PrawiczekPzn napisał:

No, proszę, jak kobiety są dobre i szybkie z matematyki.

Ja tam lubuę matematykę i różne obliczenie szczególnie procentowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kermit: Kobiety w Polsce nie są zastraszane, raczej lekceważone i traktowane z pogardą. Ich krzywda często dzieje się za zamkniętymi drzwiami i kobiety zwyczajnie wstydzą się przyznać, że są ofiarami przemocy. A takie pojęcie jak gwałt małżeński? W polskim słowniku nie istnieje, to temat tabu, który jest wręcz wyśmiewany. Z tego właśnie wzgledu wiele kobiet nawet nie próbuje walczyć i zgłaszać tego rodzaju przestepstw na policję - boją się po prostu tego, że zostaną przez funkcjonariuszy wyśmiane. Samo mówienie o takich trumatycznych doświadczeniach jest ciężkie a co dopiero jak ktoś jeszcze te problemy zbagatelizuje... Właśnie dlatego wydaje się, że kobiety w tym kraju mają się dobrze - bo część po prostu woli cierpieć w milczeniu 🙂

W kwestii kontrowersyjnych tematów się z Tobą nie zgodzę. Gdyby rozmowy dotyczyły edukacji społeczeństwa w tym zakresie, to w porządku. Ale tutaj mamy przypadek, w którym władza i kościół próbują rządzić naszymi ciałami i sumieniami, próbują wpajać nam konkretny schemat myślowy. Moim zdaniem to już przekroczenie kompetencji. Tematy te w publicznych mediach powinny być przedstawiane ze strony biologicznej i naukowej, ale nie etycznej i moralnej, bo każdy człowiek powinien wyrobić sobie na ten temat swój własny światopogląd. To nie politycy ani kościół są od rozliczania nas z "grzechów". 

Jeśli chodzi o edukację seksualną, to też uważam, że powinna być przeprowadzana w odpowiedni sposób. Uważam, że tacy edukatorzy powinni być bezstronni i nie namawiać młodych ludzi ani do "korzystania z życia", ani do "szanowania się" - chodzi tylko o to, żeby przekazywali wiedzę i informowali o mozliwych konsekwencjach podejmowanych działań. Prywatne stanowisko nauczycieli w danej sprawie nie powinno być w ogóle poruszane bo młodzi ludzie mają swój rozum i doskonale wiedzą, co będzie dla nich najlepsze. 

Osobiście wolę realny obraz świata nawet z jego mankamentami, niż obłudę i hipokryzję oraz zamiatanie niewygodnych incydentów pod dywan 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Elciaa29 napisał:

O kurna czyli jakaś Cie przywiązała do łóżka , rozebrała i wykorzystała seksualnie ?

Gorzej. Kazała zapłacić za kawę i obiad 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Gorzej. Kazała zapłacić za kawę i obiad 😄

To już porażka po całej linii 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Maryla31 napisał:

co za bzdury?! Kobieta w relacji z mężczyzną nawet jak brakuje jej sexu to myśli o wielu aspektach bycia z facetem, a myślenie o sexie, zwłaszcza szybkim, nie wiem czy zajmuje u niej miejsce w pierwszej piątce.

Nie. Kobieta, jak jej brakuje segzu, a facet jest wartościowy, to z wyrachowania z nim jest, ale go zdradza. Myślenie o segzie jest bardzo wysoko, również szybkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elciaa29 napisał:

To już porażka po całej linii 😄

No nie? Dramat totalny 😄 a nie wiadomo, co jeszcze takiej w głowie siedzi, może ma jeszcze droższe zachcianki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Kobieta, jak jej brakuje segzu, a facet jest wartościowy, to z wyrachowania z nim jest, ale go zdradza. Myślenie o segzie jest bardzo wysoko, również szybkim.

Żartujesz prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KermitZaba napisał:

Strona 16:

"o poglądach lewicowych" - nic dziwnego, w końcu dla nich prawie wszystko jest molestowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Kobieta, jak jej brakuje segzu, a facet jest wartościowy, to z wyrachowania z nim jest, ale go zdradza. Myślenie o segzie jest bardzo wysoko, również szybkim.

Nie odpowiesz mi na to ⬆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Nie odpowiesz mi na to ⬆

A co mam ci odpowiedzieć? Kobiety myślą o segzie i jest to dla nich jeden z priorytetów. Jeśli nie chce segzu z partnerem, to znaczy, że ma ten segz z kimś innym (nie licząc sytuacji typu choroba, ciąża itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mizo napisał:

I co w związku z tym? W tekście wyraźnie jest napisane, że to kobiety znacznie częściej bywają ofiarami molestowania i takie są fakty. Ale mężczyźni też bywają i wcale tego nie neguje, ofiara jest zawsze ofiarą i płeć nie ma znaczenia. Mężczyznom pewnie głupio mówić o takich sytuacjach bo przecież "jak można faceta zgwałcić"? Albo "ktory facet by odmówił seksu? Pewnie tylko jakis pe... al...".  Podobnie kobiety nie zgłaszają gwałtów bo zaraz im się sugeruje, że zapewne same sprowokowały oprawcę kusym strojem albo niepotrzebnie wyszły z domu na imprezę. Taka jest właśnie mentalność większości Polaków, ja osobiście jestem tym przerażona. W artykule też zaznaczono wyraznie, że molestowanie nie polega tylko na gwałcie i innych wymuszonych czynnościach seksualnych - to również sprośne dowcipy, niestosowne aluzje i inne teksty, które uchybiają czyjejś godności. Tak, to też molestowanie, tyle, że werbalne. Oczywiście prostaki tego nie zrozumieją i z niektórymi nie warto na ten temat nawet polemizować 🙂

A prawda jest taka, że Polska to najbezpieczniejszy dla kobiet kraj w Europie. I nie, nie wynika to z tego, że "nie zgłaszają", bo u nas zgłasza się równie często co za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A co mam ci odpowiedzieć? Kobiety myślą o segzie i jest to dla nich jeden z priorytetów. Jeśli nie chce segzu z partnerem, to znaczy, że ma ten segz z kimś innym (nie licząc sytuacji typu choroba, ciąża itd.)

A jak facet nie chce seksu z kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

A jak facet nie chce seksu z kobietą ?

Najprawdopodobniej albo się zaniedbała, albo jest słaba w łóżku... Albo uczucie się wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Najprawdopodobniej albo się zaniedbała, albo jest słaba w łóżku... Albo uczucie się wypaliło.

Ej jest gorzej niż myślałam , to facet już nie zdradza ? Bo kobieta wymieniłes tylko zdradę a u faceta 3 powody ale już zdrady nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KermitZaba napisał:

Choć w innej wypowiedzi wspomniałaś, że w takim razie wiezienia byłyby pełne i wiesz co? Zgadzam się z tym. Nie należy wierzyć w takich przypadkach na słowo, jeśli kobieta nie ma ewidentnych dowodów, to przykro m, ale też nie ma podstaw by ukarać oskarżonego. Tym bardziej że chyba w Hiszpanii czy Izraelu, kobiety mszczą się na mężczyznach oskarżając ich o gwałt, bo tam wierzy im się na słowo... Kiedyś widziałem nagranie z Izraela jak kobieta wieziona przez taksówkarza, nie chciała chyba zapłacić za przejazd taksówkarzowi, wiec zaczęła drzeć się ze on próbuje ją zgwałcić, zatrzymali faceta, dobrze że nagrywał swoich klientów, to go uratowało...

W Hiszpanii lewactwo wprowadza mnóstwo idyotycznych przepisów - np. taki, że jeśli właściciel opuści mieszkanie i ktoś do niego w tym czasie wejdzie i spędzi tam przynajmniej tydzień, to nikt nie ma prawa go stamtąd wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Ej jest gorzej niż myślałam , to facet już nie zdradza ? Bo kobieta wymieniłes tylko zdradę a u faceta 3 powody ale już zdrady nie ?

Zdarzają się i tacy, ale to najczęściej mężczyźni, którzy nigdy nie kochali. Albo tacy, którzy nie zaznają czułości od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mizo napisał:

Kermit: Kobiety w Polsce nie są zastraszane, raczej lekceważone i traktowane z pogardą. Ich krzywda często dzieje się za zamkniętymi drzwiami i kobiety zwyczajnie wstydzą się przyznać, że są ofiarami przemocy. A takie pojęcie jak gwałt małżeński? W polskim słowniku nie istnieje, to temat tabu, który jest wręcz wyśmiewany.

xD

8 godzin temu, Mizo napisał:

W żadnym kraju europejskim nie ma w ogóle żadnych debat na takie tematy jak chociażby ab... orcja - dla tych ludzi to tylko i wyłącznie indywidualna decyzja każdego człowieka i nikt tego nawet nie próbuje kwestionować. Nawet partie konserwatywne są w tym temacie zgodne i mimo, że tego nie popierają, to nie odbierają nikomu wolnej woli bo to podstawowe prawo każdego obywatela. A u nas jak zwykle kabaret... Wstyd na cały swiat i taka jest prawda 🙂

I to pokazuje skalę upadku cywilizacji zachodniej.

Aborcja jest naruszeniem podstawowego prawa do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Zdarzają się i tacy, ale to najczęściej mężczyźni, którzy nigdy nie kochali. Albo tacy, którzy nie zaznają czułości od kobiety.

Ja Ciebie nie rozumiem , kobiety zdradzają prawie wszystkie a mężczyźni zdarzają się tacy którzy zdradzają ale to przez kobiety bo nie zaznali czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Ja Ciebie nie rozumiem , kobiety zdradzają prawie wszystkie a mężczyźni zdarzają się tacy którzy zdradzają ale to przez kobiety bo nie zaznali czułości

Elciaa29 zgadzam się z tobą w zupełności nie każdy zaznaje miłości, życzę wszystkim takiego związku jaki jaki ja mam niczego w nim nie brakuje, takie związki zdarzają się raz na tysiac lat. 

Pozdrawiam nie dajcie się zastrzelić na mieście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pragnący_byc_wampirem napisał:

Elciaa29 zgadzam się z tobą w zupełności nie każdy zaznaje miłości, życzę wszystkim takiego związku jaki jaki ja mam niczego w nim nie brakuje, takie związki zdarzają się raz na tysiac lat. 

Pozdrawiam nie dajcie się zastrzelić na mieście 

Na mieście to mnie nikt nie ruszy 😎 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

A kaspej na pewno został zgwałcony i zamordowany a teraz jego truchlo z odgryzionymi jajami leży i gnije w podmiejskim parku.

A może ten gwałt na nim jeszcze trwa w domu u tej co miał z nią randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Właśnie oglądałem reklame, że kobiety 4x częściej mają HIV.

No i co z tego że mają HIV postaw się na ich miejscu jak ty byś był kobietą, i byś miał HIV jak byś się czuł wtedy takim osobom trzeba pomagać każdy zasługuje na drugą szansę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Właśnie oglądałem reklame, że kobiety 4x częściej mają HIV.

Zaczynacie mnie już wszyscy denerwować z tymi wywodami kobiety złe a chłopy cud miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

A może ten gwałt na nim jeszcze trwa w domu u tej co miał z nią randkę

Elciaa29 o co chodzi wy prowadzicie konwersacje na temat książki, filmu, serialu bo ja już się pogubiłem i myślałem że wy rozmawiacie na temat prawdziwego życia 😂👅😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pragnący_byc_wampirem napisał:

Elciaa29 o co chodzi wy prowadzicie konwersacje na temat książki, filmu, serialu bo ja już się pogubiłem i myślałem że wy rozmawiacie na temat prawdziwego życia 😂👅😭

Bo my o życiu mówimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×