Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gosia2021

Jak się bawią uczuciami uwodziciele/ PUA- Pick Up Artist

Polecane posty

12 minut temu, Elciaa29 napisał:

Uuuuu 😗 słabiutko

Na randki chodzę bez okularów, mówię że wychodząc stłukłam je. Wszystko po omacku😎

Muszą pomóc ślepej. Za rękę wezmą, prowadzą... Tak jak lubię 🥰

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Towar macany należy do macantki 😛

Sie umie ustawić 😉💪😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niby normalny napisał:

często dodają inteligencji, przynajmniej tak wizualnie 🤔 

Oszczędzam zawód moim intelektem🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niby normalny napisał:

macie coś w głowie

Nie lubię udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

A ja myślę że gdyby miały wybór to by się w takie szambo nie pakowały, bo po co? 

Bo ci podrywacze mówią to, co one chcą usłyszeć, a one nie wiedzą, że to fikcja, dlatego wolą ich od tych normalnych, którzy niekoniecznie potrafią flirtować.

8 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Dobrze że Ty wiesz najlepiej co kobiety wolą i oczekują....zaczynam podejrzewać że możesz być kobietą bo żaden facet nie wie aż tak dobrze co siedzi w głowie u kobiety

Wystarczy, że widzę, co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Na tym polega flirt...  Normalni też powinni nauczyć się flirtować.

Tylko jak, skoro pua źle, a okazji do flirtowania na żywo nie ma?

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

I ogólnie taka ogłada się facetowi przydaje , przynajmniej nie widać od razu że to burak.

Ogłada nie ma nic wspólnego z flirtem. Do tego pua niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co wy chłopaczki pozniej wykorzystujecie te wyuczone sztuczki a my biedne chodzimy i po kątach płaczemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Kłam do mnie ....

Mowie Ci ściemnia jak się patrzy....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauka z kursów uwodzenia działa tylko na bardzo młode kobiety a i to nie na każde.

Dwa lata temu umówiłam się trzy razy z facetem. Wpierw myślałam ,że może się stresuje albo ma nerwicę i byłam wyrozumiała, ale potem stwierdziłam że ma coś z deklem. Był niespójny, raz się zachowywał miło, następnym razem odwrotnie, w mojej ocenie dziwnie. Głupie monologi o pewności siebie, jakieś dziwaczne chwyty za  rękę i kark. Umówiliśmy się na spacer po lesie i błocie, przyszedł ubrany jak na wesele. Niby dobrze się z nim rozmawiało, bo był rozwinięty werbalnie i oczytany, ale poziom dziwactwa przekroczył granicę mojej akceptacji. Po trzeciej randce wszędzie  zablokowałam go, bez słowa wyjasnienia i cześć. 

Dziwactwa, teksty wyjaśniły się, gdy ostatnio przypadkiem trafiłam na forum niby uwodzicieli : stosował skrupulatnie wszystkie formy manipulacji wskazane przez "trenerów", nauczył się tekstów.

Biedny chłop. Przecież on w życiu nie znajdzie baby. Miałby szansę, gdyby był zwykłym, miłym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja. Kombinacja. Po co? Prawda i tak ujrzy światło dzienne.

Wydaje mi się, że to dotyczy ludzi, którzy mają problem z komunikacją,  lub którzy na siłę szukają drugiej połówki.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Może był początkujący. Doświadczeni są takimi specjalistami w technikach manipulacji że każdą mogą omotać. Trzeba słuchać swojej intuicji i być czujną od samego początku znajomości kiedy jeszcze nie ma żadnych emocji. Jak się pojawiają emocje to już ciężko się wywikłać z takiej znajomości bo pojawia się uzależnienie

Nie był początkujący, tylko źle przeprowadził kwalifikację typu kobiety. To nie może zadziałać na dorosłą kobietę :), bo jej nie interesują gierki i dziwne huśtawki. Prędzej stwierdzi, że facet ma coś z głową niż uzna to za urocze i pociągające.

Nawiasem mówiąc zaraz potem poznałam mojego narzeczonego, który robił wszystko to, czego według PUA nie można robić: pisał często i pierwszy, zabiegał o jak najczęstsze spotkania, obdarowywał kwiatami, dbał, patrzył zakochanymi oczyma i otwarcie mówił o uczuciach wobec mnie. PUA nazywają to "pieskowaniem", zaś naprawdę jest to szczere zachowanie zakochanego faceta, który ukochanej chce rzucić świat pod stopy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Qwerty82 napisał:

Dla mnie różnica jest taka że narzeczony miał szczere zamiary

PUA z zasady ich nie mają, ich zamiarem jest zaliczenie jak największej ilości kobiet jak najmniejszym wysiłkiem. Podobno jak po 3 randkach nie zaliczą to odpuszczają

Rozpoznać szczere zamiary nie jest trudno. Gdy kobieta ( zakładamy, że ona szuka uczucia i związku)  zastanawia się: " o co mu tak naprawdę chodzi?" , to już zły znak. 

Tak, z tego co czytałam, jeżeli kobieta nie daje się przelecieć, nie pozwala się pocałować na pierwszej czy drugiej randce, należy poszukać bardziej podatnego obiektu. Czyli wracamy do korzeni: trzeba się szanować i nie łazić do łóżka z obcymi facetami. 

Żal mi wszystkich młodych dziewczyn, które się w to wkręcają 😞

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

za to wszystkie kobiety sa aniolkami z czystymi intencjami i marza o zwiazku na cale zycie...moze i faktycznie facetow oszustow matrymonialnych jest wiecej niz kobiet, ale babki tez wcale świete nie sa - umawianie sie z kilkoma na raz, zatajanie posiadania partnera, umawianie sie na randki z nudow, finansowe wykorzystywanie, chęć po prostu bzyknięcia itd.

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qwerty82 napisał:

A może nie zaiskrzyło po prostu, po co od razu takie mocne słowa

nie mowie na podstawie swojego przykladu. po prostu chodzilo mi o pokazanie tego, ze faceci wykorzystuja seksualnie, a kobiety czesto w innym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bebe111 napisał:

za to wszystkie kobiety sa aniolkami z czystymi intencjami i marza o zwiazku na cale zycie...moze i faktycznie facetow oszustow matrymonialnych jest wiecej niz kobiet, ale babki tez wcale świete nie sa - umawianie sie z kilkoma na raz, zatajanie posiadania partnera, umawianie sie na randki z nudow, finansowe wykorzystywanie, chęć po prostu bzyknięcia itd.

Oczywiście, że takie są. Tylko dobrze jest wtedy, gdy nie mydli się oczu, kobiety też seksu potrzebują, a znam takie, które po rozstaniu nie mają ochoty na związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Qwerty82 napisał:

 macie tych samców, może tam coś na ten temat więcej

masz na mysli Kotońskiego i jego materialy na temat kobiet ? ten facet jest skrzywdzonym mizoginem-psycholem, kiedys przejrzałem kilka jego filmow i zgadzam sie moze z 20% tego co tam jest. cala reszta to jakies jego skrzywione wyobrazenie o kobietach jako potworach czyhających na mezczyzn, a banda frustratow nie majacych powodzenia mu przyklaskuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Właśnie tego u nich nie rozumiem. Mają kobiety za jakieś potwory i całe zuuooo tego świata a jednak poświęcają na ich hejt tyle czasu i uwagi .

A nie łatwiej po prostu dać sobie spokój i nie zadawać się wcale z tymi złymi kobietami? 

Absurd! 

jak sie cos bardzo chce miec, a mimo wielu prob nie moze, to czesto konczy sie agresja w kierunku przedmiotu zainteresowan. tak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×