Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dawny fetyszysta

Poszlibyście na randkę z osobą, o której wiecie, że z kimś sypia?

Polecane posty

41 minut temu, MalaCzarna napisał:

A.. to wy zakłądacie, że ktoś wam o tym mówi 🙂

To nie wiedziałam. Ale tez nie rozumiem CELU mówienia facetowi, z którym byłam na 2 spotkaniach, że poznaję oprócz niego jeszcze innych facetów i zanim się z nim troche nie pospotykam, to nie jestem juz jego żoną, nie planuję z nim dzieci, kredytu i nie oczekuję tego samego. To sorry 😄

Myslałam, że dorośli ludzie spotykając kogoś pierwszy raz nie muszą się deklarować i ucinac wszystkie inne znajomości, bo A MOŻE coś z tej akurat wypali. 

Achaaaa.. to się nauczyłam czegoś 😂

Wiesz, ja rozumiem że każdy ma przeszłość seksualną. Jednak od kobiety, z którą się spotykam oczekuję że byli partnerzy seksualni to byli partnerzy i sypianie z nimi to rozdział zamknięty. Ile mam czekać aż kobieta poczuje, że to moment na wyłączność? Dwa miesiące? Pół roku, a może rok? Nie chcę kobiety, którą aktualnie ktoś dyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MalaCzarna napisał:

Jasne, że każdy ma jakąś granice ILE czeka na decyzję. I to jest ok.

Niedojrzałe jest tylko wymaganie, aby kobieta rzuciła wszystko i wszystkie inne relacje, po pierwszym czy drugim spotkaniu z nowym gościem, bo dlaczego? Bo ojej, bo inaczej mu samoocena spadnie 😱 ale musi dorobić całą ideologię do tego, ze tu chodzi o to, ze "kto inny ją bzyka, a on nie jest frajerem".

To niech bzyka, Ty jesteś dorosły i tez możesz bzykać czy spotykac inne DOPÓKI nie pdoejsmiesz decyzji , ze chcesz być na wyłączność z nią. Chyba, ze nie amsz poza nią żadnego wyboru i tu Cię boli, że ona MA? 😆

No to inna sprawa..

A może są takie osoby, które nie lubią chodzić na "testowe" randki i jeśli umawiają się z kimś, to dlatego że naprawdę im się spodobał? Taka osoba nie będzie się równolegle z kimś innym bzykać dla sportu, póki jeszcze nie jest z kimś na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dawny fetyszysta napisał:

A może są takie osoby, które nie lubią chodzić na "testowe" randki i jeśli umawiają się z kimś, to dlatego że naprawdę im się spodobał? Taka osoba nie będzie się równolegle z kimś innym bzykać dla sportu, póki jeszcze nie jest z kimś na poważnie.

Owszem, ja.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Romantyczny Biceps napisał:

Obrzydliwe 🤮

Zdarza się. Nawet może mi się tak jakby kiedyś zdarzyło na swój sposób? Jednak czułbym się jak frajer, gdybym szedł z kwiatami na randkę z dziewczyną aktualnie obciąąągaaającąąą innemu. Idziesz z dziewczyną na randkę, a ona w trakcie niej tylko myśli o jej końcu, bo tak ją tyłeeek boli po mocnym anaaaalu, który miał dzień wcześniej z bzykaczeem. Jakbyś się czuł, jakbyś o tym wiedział?

Edytowano przez Dawny fetyszysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×