Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Saint_Carly

Wrześniówki 2021, łączmy się!

Polecane posty

Miejsce wymiany doświadczeń, informacji i wszystkiego czym chciałyby podzielić się przyszłe mamusie. Zapraszam do dyskusji.Jeśli chodzi o mnie to jest to moja druga ciąża. Moj synek ma aktualnie 23 miesiące i czekamy na następnego dzidziusia 😊 a jak jest u Was ? Pozdrawiam gorąco wszystkich odwiedzających wątek i zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Migotka95 napisał:

Jak się udało to dołączę do tematu. Trzymacie kciuki. ❤️

U mnie też trzymajcie kciuki ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Makatkaa napisał:

Naprawdę chcecie się w tych chorych czasach jeszcze rozmnażać? Podziwiam 🙄

Tak, chcemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Do_przerwy_3:1 napisał:

Już wiesz, że jesteś w ciąży i masz termin na wrzesień 2021???

Dokładnie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny ja też powinnam mieć termin na wrzesień 2021 🙂 To moja 3 ciąża, mam już dwóch synków , 2l i rok 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Właśnie zobaczyłam nasze dwie kreseczki to dopiero 4 tydzień i moja 2 ciąża. Termin będzie około 10 września😁 jestem szczęśliwa ale też pełna obaw.Pozdrawiam .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! Jak u was? Coś wiadomo? Jakieś pierwsze objawy macie? Bo ja @ powinnam dostać w sylwestra, a objawów okresu nie mam. Aż jestem w szoku, bo zawsze kilka dni przed @ bolały mnie piersi i były nawet o rozmiar większe, a teraz nic, a nic. W sobotę bolało mnie dość mocno podbrzusze. No cóż czekam na czwartek! 🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2020 o 16:47, Migotka95 napisał:

Cześć dziewczyny! Jak u was? Coś wiadomo? Jakieś pierwsze objawy macie? Bo ja @ powinnam dostać w sylwestra, a objawów okresu nie mam. Aż jestem w szoku, bo zawsze kilka dni przed @ bolały mnie piersi i były nawet o rozmiar większe, a teraz nic, a nic. W sobotę bolało mnie dość mocno podbrzusze. No cóż czekam na czwartek! 🙉

ja obecnie jestem w 5 tym tyg. ciąży,

niestety mam nudności 😞  Liczę, żeby @ nie przyszedł 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2021 o 13:34, Migotka95 napisał:

Niestety do was nie dołączę. @ przyszla dziś. 

 

Nie tym razem to następnym😘 trzeba próbować, próbować, próbować😀 w końcu zaskoczy. Nie zawsze od razu się udaje, a nawet zaryzykuję stwierdzenie że za pierwszym razem zdarza się nie często 😊 wszystko będzie dobrze i niedługo zobaczysz dwie kreseczki💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2021 o 13:34, Migotka95 napisał:

Niestety do was nie dołączę. @ przyszla dziś. 

 

Przykro mi 😞 mam nadzieję że Ci się szybko uda zajść. U mnie wyczekane dwie kreseczki 😉 napiszcie dziewczyny jak się czujecie i w którym tygodniu planujecie iść do ginekologa potwierdzić ciążę. U mnie jak na razie żadnych objawów, mam w domu już 2,5 letnią córeczkę i planuje około 8 tygodnia wybrać się do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klaudia2018 napisał:

Przykro mi 😞 mam nadzieję że Ci się szybko uda zajść. U mnie wyczekane dwie kreseczki 😉 napiszcie dziewczyny jak się czujecie i w którym tygodniu planujecie iść do ginekologa potwierdzić ciążę. U mnie jak na razie żadnych objawów, mam w domu już 2,5 letnią córeczkę i planuje około 8 tygodnia wybrać się do lekarza. 

Hej. Ja jestem w 7 tygodniu mniej więcej. Objawów póki co brak, no może poza wiekszym zmęczeniem. W pierwszej ciąży miałam o tej porze okropne mdłości i ból piersi a potem bylo juz tylko gorzej 😀 tak więc bardzo się cieszę ze tym razem jest spokojniej. A co do gina to wizytę mam w poniedziałek, bedzie to 8 tydzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Saint_Carly napisał:

Hej. Ja jestem w 7 tygodniu mniej więcej. Objawów póki co brak, no może poza wiekszym zmęczeniem. W pierwszej ciąży miałam o tej porze okropne mdłości i ból piersi a potem bylo juz tylko gorzej 😀 tak więc bardzo się cieszę ze tym razem jest spokojniej. A co do gina to wizytę mam w poniedziałek, bedzie to 8 tydzień. Pozdrawiam

masz fajnie ja niestety mam mdłości 😞 to 6 tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Juliaj napisał:

masz fajnie ja niestety mam mdłości 😞 to 6 tydzień. 

Wszystko sie unormuje w drugim trymestrze. Swoje trzeba przecierpieć 😉 to Twoja pierwsza ciąża?

Edit. Hej hej. Doczytałam już ze to trzecia ciąża. Czyli nie ma co pisac co i jak bo już praktykę w temacie ciąży masz 😉, chociaż mówią ze kazda ciąża inna. Mam nadzieje ze tak będzie bo pierwsza ciąża wyglądała u mnie nie za ciekawie i liczę ze skoro ta zaczyna sie inaczej tj. bez objawów to w późniejszym etapie tez bedzie lepiej niz poprzednio😊

Edytowano przez Saint_Carly
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Saint_Carly napisał:

Wszystko sie unormuje w drugim trymestrze. Swoje trzeba przecierpieć 😉 to Twoja pierwsza ciąża?

nie trzecia. Mam już dwóch synków 1 rok i 3l 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie jestem tylko mega śpiąca dużo pije i co chwilę siusiam.Równo w 5 tc zaczęłam plamić ,więc pojechałam do szpitala.Było mega dużo stresu jak na jeden dzień. 4 razy miałam robione USG przez 4 różnych lekarzy.Każdy mówił co innego a to że ciąży nie ma, że pozamaciczna , że jednak jest pęcherzyk,ale malutki a na koniec wielki szok i wielka radość bo są dwa pęcherzyki będą bliźniaki😅😅Ciąża zagrożona bo w każdej chwili mogę poronić, z pracy zrezygnowałam ale jestem dobrej myśli.Buziaki dla Was.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mimo okresu. źle się czuję. Dokuczają mi mdłości. Straciłam trochę na apetycie i jestem strasznie senna. Myślicie, że to jednak nie był okres? A po prostu implantacja zarodka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2021 o 11:07, Migotka95 napisał:

Dziewczyny mimo okresu. źle się czuję. Dokuczają mi mdłości. Straciłam trochę na apetycie i jestem strasznie senna. Myślicie, że to jednak nie był okres? A po prostu implantacja zarodka? 

Ciezko cokolwiek powiedzieć na pewno. Różnie mogło być. Najlepiej zrob test lub betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Natalia_D napisał:

Hej. Moge dolaczyc do Was dziewczyny? Dzisiaj zrobilam test i jest pozytywny. 😁

Zapraszamy 😀 im więcej tym raźniej. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Saint_Carly napisał:

Zapraszamy 😀 im więcej tym raźniej. Gratulacje!

Dziekuje podwojnie za przyjecje i gratulacje. Nadal w to nie wierze. Juz mam coreczke prawie roczna , druga ciaza zapowiada sie calkiem inaczej. W pierwszej nie dolagalo mi prawie nic.. teraz mdlosci dokuczaja juz kilka dni.. na badanie dopiero 15lutego 😬

Gratuluje zafasolkowanym a za staraczki trzymam mocno kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym do Was dołączyć,  test robię w piątek,  ale nie wiem co z tego będzie.  Boli mnie jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malwina334 napisał:

Chcialabym do Was dołączyć,  test robię w piątek,  ale nie wiem co z tego będzie.  Boli mnie jak na okres

Trzymam kciuki za dwie piekne krechy! Daj znac jaki wynik! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałam zrobiłam test o czułości 10 dziś rano.  Wyszła 1 kreska,  ale pod światło chyba widzę cień drugiej. Albo moja psychika ją widzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×