Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rtyuiop

Zdrada a lajkowanie zdjęć

Polecane posty

Witam wszystkich, temat brzmi jakbym poruszał jakiś niezwykle ważny gimnazjalny problem ale ja nie o tym.

Zostałem w tym roku zdradzony przez moją żonę najpierw emocjonalnie a następnie fizycznie z tym samym facetem. Nie roztrząsając się nazbyt nad szczegółami postanowiłem dać żonie szansę aby to naprawić. Niejedną szansę bo kilka zmarnowała a ja mam coraz mniej cierpliwości. Teoretycznie teraz, po kilku miesiącach jest lepiej ale ona nie widzi problemu w lajkowaniu jego zdjęć na facebooku i instagramie. Proszę o rzetelne i przemyślane odpowiedzi na pytanie: czy to ja przesadzam czy jednak sam fakt tego, że lajkuje zdjęcia osobie z którą mnie zdradziła nie powinien mnie interesować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rtyuiop napisał:

lajkuje

Powinna całkowicie zerwać kontakt z osobą z którą zdradziła Cię. Ty jej wybaczyłeś i dałeś szansę, a ona to prdoli. Czy warto było odpowiedz sobie sam. Nie będę komentować decyzji dot. wybaczania, bo to indywidualna sprawa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
1 minutę temu, Electra napisał:

Powinna całkowicie zerwać kontakt z osobą z którą zdradziła Cię. Ty jej wybaczyłeś i dałeś szansę, a ona to prdoli. Czy warto było odpowiedz sobie sam. Nie będę komentować decyzji dot. wybaczania, bo to indywidualna sprawa.

Uwielbiam tego rodzaju mądrości wygłaszane ex cathedra 😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rtyuiop napisał:

Proszę o rzetelne i przemyślane odpowiedzi

Wybaczać warto ale winowajca musi poczuć też konsekwencje. Najwyraźniej nie poczuła? Myślę, że jest już dla Ciebie stracona na zawsze aczkolwiek za mało znamy szczegółów żeby jednoznacznie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rtyuiop napisał:

czy to ja przesadzam czy jednak sam fakt tego, że lajkuje zdjęcia osobie z którą mnie zdradziła nie powinien mnie interesować?

eeee.. ke?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urwać kontakt owszem, powinien się, ale Twój z nią. Dałeś szanse mimo że nie powinieneś (ale zrozumiałe, taki odruch ludzki) a ona mimo wszystko nie zerwała z nim kontaktu całkowicie. Zresztą, szkoda Twojego zdrowia i Twojej psychiki bo nawet jeśli żona będzie najlepszą żoną na świecie, to Ty i tak będziesz żył w stresie czy może przypadkiem Cie nie zdradza. Szkoda życia, zostaw ją.

Poza tym ciało puszczone raz puszcza się cały czas. I niestety, jest to prawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze w twoim przypadku na złe forum trafiłeś, jesteś zgnojony, przytłoczony sytuacją ogólnie fatalnie. Spróbuj wpisać w wyszukiwarkę ,, zdradzeni" , tam dostaniesz wsparcie oraz wskazówki od osób (kobiety i mężczyżni) którzy tego doświadczyli. Oni Ci opiszą schematycznośc zdradzaczy i perspektywy twojego życia . Z tego co opisałeś to jesteście tylko na papierze małżeństwem a jak to długo potrwa to zależy ile psychicznie wytrzymasz. Była zdrada ( wiesz ile wiesz ale to tylko czubek góry lodowej) , za szybko wybaczyłeś nawet nie wiedząc co, żona nie sznuje ciebie ani nie kocha jesteś bo jeszcze jesteś a świadczy o tym jej postępowanie . Na początku odpowiedz sobie jak chcesz żyć , jak będziesz życ za rok czy dwa, co stracisz rozwodząc się , a co zyskasz tego nie robiąc żyjąc z taką osobą jaką jest żona. To już inna kobieta która kiedyś ciebie kochała , pozostało to samo ciało ale inaczej mysli, zachowuje się a nawet porusza się i juz nigdy nie będzie tak jak kiedyś. Żyjesz jeszcze złudzeniami a życie obok się diametralnie zmieniło. Zrobisz jak uważasz ale zacznij mysleć racjonalnie a nie będąc w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×