Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pata234

Dobra jakość ubrań - jakie sklepy?

Polecane posty

Cześć. Nie wiem jak Wy, ale męczą mnie ubrania w dzisiejszych czasach. Co nie kupię jakiś nowy ciuch, to zaraz robi się ...... Macie jakieś swoje sprawdzone i ulubione sklepy z ubraniami, w których warto kupować? W dodatku coraz bardziej dochodzę do wniosku, że drożej, wcale nie znaczy lepiej... Dlatego chętnie poczytam, gdzie i w jakich sklepach warto już wydać trochę więcej pieniędzy, ale mieć ubrania na lata. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pata234 napisał:

mieć ubrania na lata

Najlepsze pod tym względem ubrania kupowałem w House. Koszulki czy bluzy mam już po kilkanaście lat i niektóre wyrzucam nie dlatego, że się zniszczyły tylko zwyczajnie mam ich dosyć. To samo z kurtkami. Oddaję komuś potrzebującemu. Po 15 latach intensywnego używania były prawie jak nowe ale już lekko wyblakły i zrobiły się nieco za duże bo schudłem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajny jest Cross Jeans. Na gorsze zeszło np. HM. Już się nie przykładają do wyboru materiału jak CJ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie znajoma nakierowała na grupę na FB Cheap & Fashion i rzeczywiście ten wybór ciekawych odzieżowych propozycji u nich jest bardzo duży. Świetne marki w sprzedaży, wiele luksusowych produktów, na które warto będzie się zdecydować, szczególnie że mają dużo lepsze ceny niż wiele sklepów w sieci działających więc skoro taka możliwość się pojawia to faktycznie warto z tego skorzystać i ubrania w dobrej cenie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość, to dobre gatunkowo materiały ma sklep Natally Fashion, ostatnio kupuje tam ...enki oraz koszule i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość w wiekszości sklepów sieciowych pogorszyła się. Nie dość, że oferowane rzeczy są bardzo do siebie podobne to jeszcze materiał, z którego są wykonane, jest marnej jakości. Jakbym miała wskazać sklepy co do których nie mam zastrzeżeń to wskazałabym Reporter, Cross Jeans, Beresha. Tam można znaleźć fajne ubrania a nawet buty (cross jeans). Krój, fason, kolorystyka, wszystko mi odpowiada. Poza tym te sklepy stacjonarne mają swoje odpowiedniki w internecie, co ułatwia zakupy osobom, które nie lubią chodzić po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą jakością w sieciówkach bywa niestety różnie. Jeśli chodzi o ...enki i dresy, mam sprawdzoną Loolę i od nich zamawiam od dłuższego czasu. Rozmiarówka, kolor i krój zawsze się zgadzają z opisami i fotkami na stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ubrania od Polskich projektantów przede wszystkim dobre materiały i jakość wykonania, wyszukuję na showroom, pakamera itp..

Sprawdź też stronę Ilona's List dziewczyna wybiera dla Ciebie ubrania do kształtu i typu urody i wysyła linki za darmo a Ty sobie kupujesz lub nie fajna strona wpisz: ilonaslist.pl 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukaj moze w outletach rzeczy z dobrych marek, ale z minionych sezonow, ewentualnie na vinted/ olx

najlepiej kroje klasyczne

ubrania dobre z niska cena to rzadka sprawa. Ja kupuje teraz duzo duzo mniej niz kiedys, za to rzeczy ktore rzeczywiscie potem czesto nosze, polecam marki JOSEPH, swetry z GOBI Cashmere, H&M Premium niekotre sa naprawde dobre, skorzane kurtki od MuuBaa i Vespucci,  trzeba poszukac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie szczerze- teraz to dobrą jakość możesz upolować co najwyżej w lumpeksie.

Sieciówki, nawet pod jakością "premium" sprzedają byle g.. nawet jak to jest sweter z kaszmirem za 600-1000 zł. Stąd wiem że mam porównanie i nie znalazłam godnego zastępcy mojego ukochanego kaszmirowego sweterka.

Jak człowiek dobrze poszuka, to znajdzie jakieś wysublimowane marki premium w necie, ale trzeba za to sporo przepłacić. Nie jest prawdą że sweter za 1000 posłuży 10 razy dłużej niż ten za stówę.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą jakość ubrań ma Hibou. I należy tutaj wspomnieć że to polska marka odzieżowa. Oni używają dobrej jakości bawełny, nie jakiejś cienkiej i porządnie szyją swoje ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto szukać takich perełek jak z Hibou. Oni są znani z jakości swoich ubrań. I do tego wcale nie są jakoś szczególnie drogie. Dresy i topy mają pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w pierwszej kolejności patrzała po materiałach, bo to one w pierwszej kolejności decydują o jakości. Zaraz za tym: sposób szycia. Ale w sumie też problemem jest to, że np. bawełna bawełnie nierówna i tak naprawdę nie wiemy czy na pewno coś nie ma domieszki czegoś innego.

Ja najlepszą jakoś odnajduję w używkach. Skoro coś przeżyło ileś prań i dalej wygląda dobrze to zakładam, że to rzeczywiście dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie tak łatwo jest znaleźć wysoką jakość jeżeli chodzi o ubrania. Nie ma też co sugerować się ceną bo jednak te najbardziej znane marki liczą sobie najwięcej właśnie za swoje logo. Wystarczy poczytać gdzie produkowane są ich ubrania by szybko zacząć szukać alternatywy. Warto jest postawić na minimalizm czyli kupować to co rzeczywiście jest potrzebne. Zaoszczędzimy w ten sposób nie tylko czas ale też pieniądze. Zawsze nadchodząca zmiana pory roku, motywuje nas do szukania zmian. Natomiast możemy przecież wybrać produkty uniwersalne, które raz kupimy i posłużą nam na długo. Przykładem tego może być biały T-shirt jako sprawdzona podstawa do wielu stylizacji. Jeżeli chodzi o sam materiał to bawełna czesana ring-spun o gramaturze 140-150g będzie sprawdzonym wyborem. Znajdziecie ją w ofercie marki Fruit of the Loom - https://fruties.pl/ w bardzo przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić z całego serca by Insomnia. Jestem wierną fanką od lat. Mam spodnie oraz ...enki z początków działania firmy, które maja ponad 8 lat i wyglądają jak nienaruszone😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele galerii ma swojego stylistę, z którym można umówić się zupełnie za darmo i pójdzie z Tobą na zakupy. Poszukaj w internecie, która galeria kogoś takiego posiada. Życzę powodzenia!

To co warto jest kupować dobrej jakości to na pewno wygodne obuwie (warto jest zaionwestować w buty z prawdziwej skóry)

https://swiatbutow.eu/modne-i-wygodne-lato-klapki-damskie-to-niezbednik/

Poczytajcie sobie gdzie kupić nowe klapki na sezon 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep Dstreet. Ogromny wybór  i atrakcyjne ceny. 

Edytowano przez Dstreet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dluzszego czasu robie zakupy w sklepie luxusowi.pl i jestem zadowolona w 100%. ubrania sa dobrej jakosci, a do tego fasony i kolory bardzo mi spasowaly. w tym sklepie zawsze znajde ciekawe i modne rozwiazania do mojej biurowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×