Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
serduszko7

Czy wierzycie w życie pozagrobowe?

Polecane posty

1 minutę temu, SidheSantee napisał:

Nie jest to niemożliwe.

Nie, nie jest to możliwe bo wymaga napięć i prądów, które nie mogą wystąpić w układzie nerwowym.

2 minuty temu, SidheSantee napisał:

Sam znam żonę kumpla-serwisanta komp. Nie wolno jej dotykać niczego z podzespolów, bo momentalnie "mrozi" całkiem sprawny sprzęt, i to chwytając go jak najbardziej prawidłowo. Zdarza jej się też uszkadzać sprzęty AGD na przykład.

Zapraszam, niech mi coś uszkodzi. 🤣 Takie usterki powodowane są elektrostatyką a ona nie ma nic wspólnego z energią EM z układu nerwowego tylko np. z tkaninami i długimi włosami itd. To są bardzo duże wartości potencjału, które wyładowując się fizycznie przepalają złącza półprzewodników izolowanych typu MOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę bardziej w zycie poza grobowe niż to w grobach. No ale biorąc pod uwagę te wszystkie skolopendry, wije, zaleszczotki...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SidheSantee napisał:

I dzięki elektrostatyce ( myślisz że kumpel SERWISANT KOMPUTEROWY z długoletnis stażem nie wie o tym? ) udało jej się spalić nową lodówkę...ciekawe, jak. Pierunem z pocierania styropianu o bańke pierdyknęła czy co?

Najwyraźniej tak. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SidheSantee napisał:

Tylko że może chodzić tu o INICJACJĘ takiego zjawiska, trwającego dalej z wykorzystaniem INNYCH źródeł, nie samego potencjału ludzkiego ciała. O tym zdaje się już było tu pisane, ale oczywiście po swojemu to zjechałeś.

Wprost przeciwnie, napisałem, że komunikacja nie jest wykluczona ale nie w warstwie fal EM. Nie ma natomiast wiedzy na ten temat a wiara nie jest kwestią nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SidheSantee napisał:

tja...

a w tej bajce był smok?

Tak, nazywał się Refrigeratorrr. 🐲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Dobrosułka napisał:

nie maja one sensu i zdarzaja sie tylko czasami.  Nieraz blue ray pracuje dobrze przez rok dwa, potem jakies cyrki i znowu dwa trzy lata dziala idealnie.

To również elektrostatyka. Złącza izolowane półprzewodników unipolarnych mogą przepalić się w wyniku silnego wyładowania ale również ładują się podobnie jak kondensatory jeśli wyładowanie nie jest wystarczająco silne aby je uszkodzić. Producenci zabezpieczają je przed tym ale nigdy nie jest to w 100% skuteczne. W dzisiejszej elektronice układy MOS są powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki Bogu nie, ale kilka razy przyśniła mi się czyjaś śmierć i się sprawdziło. Nie chcę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×