Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ElitexD

Jak spędziliście sylwestra?

Polecane posty

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

 

Młody jest, w nogach śpi to przegapia 🙂

ja? w sumie mam tylko 21 lat a żona 19 ale myślę że powinna mieć swobodę, czasem musi iść do swoich znajomych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A co się stało że nie poszedłeś za żona?! To na pewno twoja żona a nie pożyczona ona?!

Młody jest, w nogach śpi to przegapia 🙂

tak się ugadaliśmy że może sobie chodzić po kolegach i koleżankach a akurat miała humor żeby iść do kolegów i koleżanek na sylwestra, niestety wróciła w stanie po spożyciu alkoholu i amfetaminy, ogólnie to wyszła z domu strasznie sfochowana, i jeszcze zadzwoniła do mnie że pewno siedzę w domu i płaczę za nią i to nie jej wina że nie mam kolegów (tak naprawdę mam) i muszę sam siedzieć w domu. Ale już jest dobrze, kupiłem jej jeszcze papierosy jak przyszła i zrobiłem herbatkę i już jest milsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kulfon napisał:

To fajnie, dobra zapowiedź na Nowy Rok 🙂

Czuję że ten rok będzie lepszy  dla mnie i ogółem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malutki21 napisał:

tak się ugadaliśmy że może sobie chodzić po kolegach i koleżankach a akurat miała humor żeby iść do kolegów i koleżanek na sylwestra, niestety wróciła w stanie po spożyciu alkoholu i amfetaminy, ogólnie to wyszła z domu strasznie sfochowana, i jeszcze zadzwoniła do mnie że pewno siedzę w domu i płaczę za nią i to nie jej wina że nie mam kolegów (tak naprawdę mam) i muszę sam siedzieć w domu. Ale już jest dobrze, kupiłem jej jeszcze papierosy jak przyszła i zrobiłem herbatkę i już jest milsza 

🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

🤔

ma po prostu wolność w związku, ogólnie to się dziwię facetom którzy chcą ze swoich kobiet robić niewolnice, gdzieś je wywożą itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, malutki21 napisał:

 a akurat miała humor żeby iść do kolegów i koleżanek na sylwestra, niestety wróciła w stanie po spożyciu alkoholu i amfetaminy

 

13 minut temu, malutki21 napisał:

kupiłem jej jeszcze papierosy jak przyszła i zrobiłem herbatkę i już jest milsza 

Coś mi tu się nie kleji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Też miałam taki związek. Wszędzie chodziłam sama bo facetowi nie podobało się moi znajomi jak to podkreślał... 

no, my jesteśmy już małżeństwem, jej rodzice nawet na nią mocno nalegali bo mówili że jestem najlepszych chłopakiem jakiego miała do tej pory 🙂

a to że sobie gdzieś sama chodzi to nic, jak dla mnie to taka wolność dobrze działa na kobietę bo wie że nie jest na uwięzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Wiesz co, ciężko było by chyba o gorszy więc może być już tylko lepiej :)!

dla mnie osobiście 2020 nie był taki zły, gdybym tylko nie spiepszył jednej relacji...

ale czuję że 2021 będzie jeszcze lepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

 

Coś mi tu się nie kleji

przyszła na zejściu i kacu, trochę zła, ale poszedłem jej kupić papierosy i zrobiłem herbatę i już jest lepiej, pewno zaraz zaśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A co się stało że nie poszedłeś za żona?! To na pewno twoja żona a nie pożyczona ona?!

Młody jest, w nogach śpi to przegapia 🙂

Pożyczanie żon, to raczej nie najlepszy pomysł...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malutki21 napisał:

przyszła na zejściu i kacu, trochę zła, ale poszedłem jej kupić papierosy i zrobiłem herbatę i już jest lepiej, pewno zaraz zaśnie 

Ale na co zła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malutki21 napisał:

przyszła na zejściu i kacu, trochę zła, ale poszedłem jej kupić papierosy i zrobiłem herbatę i już jest lepiej, pewno zaraz zaśnie 

Nie fajniej jednak razem świętować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spędziłam Sylwestra w domu, wraz z dwoma koleżankami. Wypiłyśmy sobie flaszeczkę, szampana... Ogólnie pogadałyśmy i potańczyłyśmy trochę, więc było raczej spokojnie. Poza jednym małym incydentem - wzniecił się mały pożar przez zimne ognie, były małe zniszczenia. Ale generalnie wieczór uznaję za udany 🙂

Edytowano przez Mizo
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Ale na co zła ?

po prostu ją amfetamina puszcza i jest rozdrażniona

mam tylko nadzieję że o mnie za bardzo tam nie gadała ale już dziś nawet pytać nie będę 

3 minuty temu, Cisza napisał:

Pożyczanie żon, to raczej nie najlepszy pomysł...

 

 

to nie pożyczanie, może sobie przecież chodzić gdzie jej się podoba, z kim chce i kiedy chce, tak ustaliliśmy jak jeszcze chodziliśmy ze sobą, i jak pokazuje dobrze to wyszło bo nasz związek przetrwał i nie rozpadł się jak jej wcześniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Cisza napisał:

Nie fajniej jednak razem świętować? 

ja bym wolał ale ona się uparła że musi iść do tych swoich znajomych bo dawno z nimi się nie bawiła, chciałem żeby została w domu ze mną to powiedziała że nie ma zamiaru, chciałem też żeby jej znajomi przyszli do nas do domu to też się nie zgodziła a jak zapytałem czy mogę z nią iść to też powiedziała że absolutnie bo to są jej znajomi i ma z nimi swoje sprawy i że musi się wyrwać trochę i odetchnąć 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malutki21 napisał:

po prostu ją amfetamina puszcza i jest rozdrażniona

mam tylko nadzieję że o mnie za bardzo tam nie gadała ale już dziś nawet pytać nie będę

Nie rozumiem , to ona była bez Ciebie na imprezie , wróciła pijana i naćpana a Ty jej kupiłeś papierosy i zrobiłeś herbatke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Nie rozumiem , to ona była bez Ciebie na imprezie , wróciła pijana i naćpana a Ty jej kupiłeś papierosy i zrobiłeś herbatke ?

no tak, źle się czuła po powrocie to, to dla niej zrobiłem, a sklep mamy bardzo blisko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malutki21 napisał:

ja bym wolał ale ona się uparła że musi iść do tych swoich znajomych bo dawno z nimi się nie bawiła, chciałem żeby została w domu ze mną to powiedziała że nie ma zamiaru, chciałem też żeby jej znajomi przyszli do nas do domu to też się nie zgodziła a jak zapytałem czy mogę z nią iść to też powiedziała że absolutnie bo to są jej znajomi i ma z nimi swoje sprawy i że musi się wyrwać trochę i odetchnąć 

Provo jak nic , tacy faceci nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Provo jak nic , tacy faceci nie istnieją

czemu miałbym jej zabronić chodzić do znajomych, gdzie większość to były koleżanki które zna tyle lat, tak się umówiliśmy, sporo przed ślubem że może sobie chodzić na imprezki, zresztą tak naprawdę dużo kobiet chodzi ostatnio na imprezy bez swoich mężczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malutki21 napisał:

czemu miałbym jej zabronić chodzić do znajomych, gdzie większość to były koleżanki które zna tyle lat, tak się umówiliśmy, sporo przed ślubem że może sobie chodzić na imprezki, zresztą tak naprawdę dużo kobiet chodzi ostatnio na imprezy bez swoich mężczyzn 

Dobra gdzie poznać takiego faceta ? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zostawić własnego męża w domu samego na sylwestra i iść się bawić to jest ku.....two

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Elciaa29 napisał:

Poza tym zostawić własnego męża w domu samego na sylwestra i iść się bawić to jest ku.....two

ona ma po prostu taki charakter, wszystkie jej wcześniejsze związki właśnie się rozpadały że zdradzała kogoś, chociaż czasem to facet ją zostawiał

14 minut temu, Elciaa29 napisał:

Dobra gdzie poznać takiego faceta ? 😁

szkoda że jestem zajęty 🙂 poza tym uważam, pewno wyda się to wam kontrowersyjne że nawet zdradę fizyczną można wybaczyć jeżeli się kogoś kocha, tak naprawdę to jest tylko seks, coś w rodzaju sportu i zabawy, myślę że można to wybaczyć jeżeli nie zostało się zdradzonym z miłości tylko z pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Elciaa29 napisał:

Poza tym zostawić własnego męża w domu samego na sylwestra i iść się bawić to jest ku.....two

i jeszcze jedno, pracuję i studiuję zdalnie a ona jest tymczasowo bezrobotna, więc może ją denerwować takie długie przebywanie ze mną pod jednym dachem, oczywiście strasznie mi smutno było jak sobie poszła, prawie się popłakałem i a później byłem na nią wściekły, ale mi przeszło po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, malutki21 napisał:

ona ma po prostu taki charakter, wszystkie jej wcześniejsze związki właśnie się rozpadały że zdradzała kogoś, chociaż czasem to facet ją zostawiał

szkoda że jestem zajęty 🙂 poza tym uważam, pewno wyda się to wam kontrowersyjne że nawet zdradę fizyczną można wybaczyć jeżeli się kogoś kocha, tak naprawdę to jest tylko seks, coś w rodzaju sportu i zabawy, myślę że można to wybaczyć jeżeli nie zostało się zdradzonym z miłości tylko z pożądania

Zdrady bym nie przełkneła , nawet jak tylko z pożądania , już bym nie była w stanie zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malutki21 napisał:

i jeszcze jedno, pracuję i studiuję zdalnie a ona jest tymczasowo bezrobotna, więc może ją denerwować takie długie przebywanie ze mną pod jednym dachem, oczywiście strasznie mi smutno było jak sobie poszła, prawie się popłakałem i a później byłem na nią wściekły, ale mi przeszło po czasie

Nie wiem jak wy żyjecie , zostawić w zwykły weekend jeszcze ok ale nie w sylwestra to świadczy o braku szacunku i braku uczucia na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Zakup papierosów w Nowy Rok.

Nie to akurat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Nie wiem jak wy żyjecie , zostawić w zwykły weekend jeszcze ok ale nie w sylwestra to świadczy o braku szacunku i braku uczucia na pewno

Patrząc na ten nick mam skojarzenia z użytkownikami, których podniecało to, że są mali, wątli i drobni a panna nosi ich na plecach i pisali o fetyszach cuckold. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Patrząc na ten nick mam skojarzenia z użytkownikami, których podniecało to, że są mali, wątli i drobni a panna nosi ich na plecach i pisali o fetyszach cuckold. 

Pierwsze co pomyślałam o tym malutkim po tym co pisze że to cuckold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×