Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justiblond

Jestem egoistka mam wy...e na męża

Polecane posty

Źle traktuje mojego męża 😞 twierdzi że myślę tylko o sobie i dziecku

Ma pretensje do mnie ze oddaje mi wszystkie pieniądze a w domu nic nie ma. Faktycznie nie interesuje mnie to czy będzie miał obiad czy będzie miał co jeść, nie interesuje mnie kiedy przyjedzie z pracy. Myślę tylko o sobie i dziecku. Poszedł na górę i się obraził bo wyśmiałam go po tym że postawił mi warunek albo zacznę mu kupować jedzenie i robić albo on dzięki kasę na pol, niestety nie zgadzam się. Wyśmiałam go i obraził się powodzial że szydze z niego. Ze mam się zastanowić i pomyśleć czasem o nim też. Nie kupiłam wczoraj jajek szynki i i ma pretensje że na święto dziś nic nie kupiłam. Nie wiem dlaczego taka jestem, nie lubię gdy ktoś mi rozkazuje.Nie chcę go ranić. Jak się zmienic? Bo wiem że jestem jadowita i samolubna dla nie go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Justiblond napisał:

Jak się zmienic? Bo wiem że jestem jadowita i samolubna dla nie go. 

Ale po co? To jemu nie pasuje. Niech on się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Justiblond napisał:

Jak się zmienic?

Przeproś się z dobrem albo z miłością.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Justiblond napisał:

Źle traktuje mojego męża 😞 twierdzi że myślę tylko o sobie i dziecku

Ma pretensje do mnie ze oddaje mi wszystkie pieniądze a w domu nic nie ma. Faktycznie nie interesuje mnie to czy będzie miał obiad czy będzie miał co jeść, nie interesuje mnie kiedy przyjedzie z pracy. Myślę tylko o sobie i dziecku. Poszedł na górę i się obraził bo wyśmiałam go po tym że postawił mi warunek albo zacznę mu kupować jedzenie i robić albo on dzięki kasę na pol, niestety nie zgadzam się. Wyśmiałam go i obraził się powodzial że szydze z niego. Ze mam się zastanowić i pomyśleć czasem o nim też. Nie kupiłam wczoraj jajek szynki i i ma pretensje że na święto dziś nic nie kupiłam. Nie wiem dlaczego taka jestem, nie lubię gdy ktoś mi rozkazuje.Nie chcę go ranić. Jak się zmienic? Bo wiem że jestem jadowita i samolubna dla nie go. 

Zrób jemu jutro schabowe. Nażre się i zapomni😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dr. Who napisał:

Zrób jemu jutro schabowe. Nażre się i zapomni😂

Właśnie zamierzam zrobić jutro szynke w sosie Ziemniaki i surówkę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×