Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

29 minut temu, MamaMai napisał:

Milky a co ćwiczyć, jak, ile razy w tyg przez jaki czas?

Ćwiczę z Pamela Reif, to niemiecka „guru” od ćwiczeń - coś jak Lewandowska😬 są to ćwiczenia 10-20 minutowe, staram się 3x w tygodniu… ćwiczenia tylko z ciężarem własnego ciała..raz nogi i pośladki, a raz góra 😅 spokojnie da się wykonać, narazie ćwiczę to w domu, a na jesień chciałabym wrócić na siłownie - zobaczymy… w domu Mam jeszcze hantelki, gume i pilke do cwiczen 💪 

maz tez widzi roznice i ciagle prawi mi komplementy☺️😍 milo Ze docenia, Ale ja robie To dla siebie, Wiem Ze zdrowe cialo To zdrowy duch.. 

jeju Jak u nas Pada😱 pozalewalo u nas ostatnio troche i nawet 20 osob zmarlo/ zginelo Przez te burze i ulewy, nas troche omija Ale prawie codziennie pada … Gdzie To lato😕 

mamamai do kiedy sie goscisz?? Dziecmi Ci sie tesciowa zajmnie a Ty odpoczniesz☺️ Korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas gorąco 🥵25 stopni w cieniu. Też wezmę się za jakieś ćwiczenia z ciężarem własnego ciała w przyszłym tygodniu 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Milkyway38 napisał:

Ćwiczę z Pamela Reif, to niemiecka „guru” od ćwiczeń - coś jak Lewandowska😬 są to ćwiczenia 10-20 minutowe, staram się 3x w tygodniu… ćwiczenia tylko z ciężarem własnego ciała..raz nogi i pośladki, a raz góra 😅 spokojnie da się wykonać, narazie ćwiczę to w domu, a na jesień chciałabym wrócić na siłownie - zobaczymy… w domu Mam jeszcze hantelki, gume i pilke do cwiczen 💪 

maz tez widzi roznice i ciagle prawi mi komplementy☺️😍 milo Ze docenia, Ale ja robie To dla siebie, Wiem Ze zdrowe cialo To zdrowy duch.. 

jeju Jak u nas Pada😱 pozalewalo u nas ostatnio troche i nawet 20 osob zmarlo/ zginelo Przez te burze i ulewy, nas troche omija Ale prawie codziennie pada … Gdzie To lato😕 

mamamai do kiedy sie goscisz?? Dziecmi Ci sie tesciowa zajmnie a Ty odpoczniesz☺️ Korzystaj

W niedzielę po obiedzie wyjeżdżamy. Jutro jeszcze chcemy odwiedzić męża siostrę. Maja siedzi non stop u kuzynek (2 nastolatki), a synem wszyscy po trochu się zajmują. Teściowa tak tylko na chwilę może się nim zająć bo ona już ma 79 lat. Teraz ta jedna nastolatka poszła z nim na spacer. Choć czarne chmury się zbierają i zacznie chyba zaraz mocno padać.

W Wiadomościach slyszalam ze 40 osob u Was zmarło w wyniku gwałtownych ulew. Ale pewnie u nas przesadzili z tymi statystykami.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, MamaMai napisał:

W Wiadomościach slyszalam ze 40 osob u Was zmarło w wyniku gwałtownych ulew. Ale pewnie u nas przesadzili z tymi statystykami.

 

Jest Juz 58 ofiar😱

Kurde To sie Tak szybko zmienia, kto by pomyslal, Ze takie lato bedzie… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 minut marszu z kijkami za mną. Od razu mi lepiej, 😊 dawno nie chodziłam, jutro pewnie będą zakwasy. A co tam, najważniejsze że endorfiny są.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka  u mnie waga bez zmian więc nawet nie będę pisać  ile. Ja kiedys lubiłam potanczyć zumbę :) albo jakies dancefitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Molly010 napisał:

Hejka  u mnie waga bez zmian więc nawet nie będę pisać  ile. Ja kiedys lubiłam potanczyć zumbę 🙂 albo jakies dancefitness 🙂

Może masz za mały deficytu kaloryczny.

Zapisujesz sobie co zjadasz żeby mieć kontrolę spożytych kalorii codziennie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Molly010 napisał:

Hejka  u mnie waga bez zmian więc nawet nie będę pisać  ile. Ja kiedys lubiłam potanczyć zumbę 🙂 albo jakies dancefitness 🙂

A nie chcesz wrócić do tego?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MamaMai napisał:

A nie chcesz wrócić do tego?

A w sumie teraz pomyslalam, że pisałaś że się meczysz szybko to zamiast tego.może jakiś pilates????

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!!

Oj jaki tu dzisiaj spokój!!! Mam nadzieje ze tylko na forum a nie wakacje od diety😉 u mnie sniadanko grzecznie, bez obzarstwa. Ale widze ze tesciowa (jestesmy u nich na weekend) bedzie robic na obiad ruskie a wieczorem mamy grilla i tort bo moje młodsze dziecko ma urodziny. Obiecuje ze nie poplyne z jedzeniem. Dodatkowo pewnie bede miala sporo ruchu to jest nadzieja ze bedzie ok

Milej soboty😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, MamaMai napisał:

A w sumie teraz pomyslalam, że pisałaś że się meczysz szybko to zamiast tego.może jakiś pilates????

Obejrzałam sobie na you tube co to jest ten typ ćwiczen pilates :P bo wczesniej nie słyszałam i może to nie jest głupi pomysł, bo zumba faktycznie sprawia ze szybko się meczę i robi mi się słabo. :) to chyba popołudniu włacze sobie pilates :) dzięki!

Ja dziś rano miałam tak że pół godziny się zastanawiałam czy zjeść Góralka ktory mam w lodówce aż go zjadłam 

🤣😂😂😂😂😂😂😂 dosłownie pół godziny biłam się z myślami zjeść czy nie, wszystkie za i przeciw. hahahah tragedia !! 😂😂Na obiad mam fasolkę szparagową bez bułki tartej 😅

a teraz piję prawie gorzką kawę rozpuszczalną ale z mlekiem

kurcze ........fajnie jak ktoś mieszka sam i tych słodyczy nie musi jeść bo nie ma ich w domu a moja mama je i kupuje po kilka sztuk, chociaz i tak zrezygnowałam z lodów po ostatnim leczeniu antybiotykiem, czekolady takiej nie gorzkiej tez nie jem bo za słodka, prince polo który jest oblany czekoladą tez  nie zjem, po prostu wybieram mniejsze zło, góralek to taki przekładany wafelek nie ma tej czekolady tyle, czekoladę mam w lodowce ale  gorzką planowałam sobie popołudniu z 3 kostki zjeść ale raczej juz nie bede dzis słodkiego jadła.

Mam w zamrażalniku zapas kilku paczek warzyw mrożonych, czasem na patelni je na wodzie przyrządzam. Myślę, że problemem jest to że widzę ze na przykład mięso smażone jest tłuste  ale słodycze nie są tłuste więc jakby nie mają tego złego tłuszczu a wiadomo że mają. na opakowaniu pisze ze taki batonik ma 17,0g. tego nie widzimy w wyobrazni. widzimy pyszną słodką przkąskę przynajmniej u mnie tak to działa

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wklejać linka, bo ostatnio czekałam 2 dni nim mój post z linkiem mógł zostać zaakceptowany więc napiszę tak, że znalazłam na you tube fajne cwiczenia, filmik nazywa się:
Pilates for Beginners at home in 30 minutes 

Edytowano przez Molly010
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Molly010 napisał:

 

Obejrzałam sobie na you tube co to jest ten typ ćwiczen pilates 😛 bo wczesniej nie słyszałam i może to nie jest głupi pomysł, bo zumba faktycznie sprawia ze szybko się meczę i robi mi się słabo. 🙂 to chyba popołudniu włacze sobie pilates 🙂 dzięki!

Ja dziś rano miałam tak że pół godziny się zastanawiałam czy zjeść Góralka ktory mam w lodówce aż go zjadłam 

🤣😂😂😂😂😂😂😂 dosłownie pół godziny biłam się z myślami zjeść czy nie, wszystkie za i przeciw. hahahah tragedia !! 😂😂Na obiad mam fasolkę szparagową bez bułki tartej 😅

a teraz piję prawie gorzką kawę rozpuszczalną ale z mlekiem

kurcze ........fajnie jak ktoś mieszka sam i tych słodyczy nie musi jeść bo nie ma ich w domu a moja mama je i kupuje po kilka sztuk, chociaz i tak zrezygnowałam z lodów po ostatnim leczeniu antybiotykiem, czekolady takiej nie gorzkiej tez nie jem bo za słodka, prince polo który jest oblany czekoladą tez  nie zjem, po prostu wybieram mniejsze zło, góralek to taki przekładany wafelek nie ma tej czekolady tyle, czekoladę mam w lodowce ale  gorzką planowałam sobie popołudniu z 3 kostki zjeść ale raczej juz nie bede dzis słodkiego jadła.

Mam w zamrażalniku zapas kilku paczek warzyw mrożonych, czasem na patelni je na wodzie przyrządzam. Myślę, że problemem jest to że widzę ze na przykład mięso smażone jest tłuste  ale słodycze nie są tłuste więc jakby nie mają tego złego tłuszczu a wiadomo że mają. na opakowaniu pisze ze taki batonik ma 17,0g. tego nie widzimy w wyobrazni. widzimy pyszną słodką przkąskę przynajmniej u mnie tak to działa

Póki nie pozbędziesz się tych wszystkich słodyczy będziesz ciągle podjadać, ja tak miałam 😏 Teraz już nie mam takich zapasów wszystko na bieżąco i prawie od razu zjedzone oczywiście nie przeze mnie 😁 i nic mnie nie kusi. A moja dzisiejsza waga znów na minusie - 0.4 Więc mam 70.9🤗

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax nie mieszkam sama więc nie dam rady się tych słodyczy pozbyć niestety. 

Edytowano przez Molly010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Molly010 napisał:

Majax nie mieszkam sama więc nie dam rady się tych słodyczy pozbyć niestety. 

Molly niestety bede brutalnie szczera, Ale chcesz schudnac- Wiec slodycze sila rzeczy musisz odrzucic, Albo nie chcesz i jesz  Ile chcesz… proste

jak sie odchudzalam To mialam 1 dzien w tygodniu na cos slodkiego.. i wtedy sobie pozwalalam, a w reszte dni trzymalam diete.. To Ze mieszkasz z mama, nie znaczy Ze Musisz jesc To slodkie. Wszystko Co ma powyzej 10.0 g cukru w produktach jest „ niezdrowe“ czyli zawiera duzo kalorii

jesli chcesz schudnac To Musisz wykazac silna wole, Szukaj Zdrowych odpowiednikow, jest mnostwo przepisow w necie..

wczoraj robilam kasze jaglana na mleku kokosowym, zmiksowalam z 2 bananami, dalam troche Syropu agawy i wstawilam do lodowki, do tego zrobilam sos malinowy i tym sposobem mam zdrowa slodka przekaske😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Majax123 napisał:

Póki nie pozbędziesz się tych wszystkich słodyczy będziesz ciągle podjadać, ja tak miałam 😏 Teraz już nie mam takich zapasów wszystko na bieżąco i prawie od razu zjedzone oczywiście nie przeze mnie 😁 i nic mnie nie kusi

Molly mi też jest ciężko miewam swoje chwilę załamania. Ale wiem że jeśli chcę zobaczyć mniejszą wagę nie mogę jeść na wieczór bo od razu rano będzie więcej na wadze i przy takiej codzienności zacznę znowu tyć, a w najlepszym przypadku waga będzie ciągle się utrzymywać w miejscu. Już to przerabiałam dlatego muszę zachować wstrzemięźliwość. A co do mieszkania samemu to ja też nie jestem sama ,🙂 jest mąż i 3 dzieci.  Ja chcę zobaczyć w przyszłym tygodniu 6 z przodu , chcę bardzo 💪🤗 to muszę zachować umiar. 

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Majax123 napisał:

Póki nie pozbędziesz się tych wszystkich słodyczy będziesz ciągle podjadać, ja tak miałam 😏 Teraz już nie mam takich zapasów wszystko na bieżąco i prawie od razu zjedzone oczywiście nie przeze mnie 😁 i nic mnie nie kusi. A moja dzisiejsza waga znów na minusie - 0.4 Więc mam 70.9🤗

Coraz bliżej 6 z przodu👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MamaMai napisał:

Coraz bliżej 6 z przodu👏

Muszę mieć 6 z przodu najpóźniej do końca tygodnia 🙂 Jeśli uzyskam ten wynik wcześniej to dam znać.

Teraz idę poćwiczyć 🏃🏃

Edytowano przez Majax123
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziliśmy siostrę męża. Bardzo przyjemnie spędziliśmy czas. Z jedzeniem chyba nie przesadziłem, no może ciut za dużo było dosłownie ciut, ale wybraliśmy się wszyscy potem na spacer nad jezioro i chodziliśmy sobie z godzinkę, więc coś tam spaliłam. Dzisiaj wracamy juz na swoje śmieci😊 Odpoczęłam trochę, podładowałam baterie. Szybko zleciało. Od jutra wracam do swojego rytmu.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊 oczywiście nie zamierzam opuścić tak miłego towarzystwa 🥰

Wracamy z weekendu. Nie było dietetycznie🤦‍♀️ za to wczoraj przeszliśmy ponad 15 km. Wyjazd zaliczam do mega udanych. Na wadze pewnie z 2 kg na plusie więc zrobię sobie w tym tygodniu dietę białkowo warzywną 😊

Mama pytalas o oko i to jest chyba gradówka. Nie boli, nie ma obrzęku i robi się mniejsza więc chyba obejdzie się bez okulisty. 

Tak ogólnie to gratuluję spadków 💪👏👏👏 tak trzymać 😊

Jutro idę na badania hormonów żeby określić czy wystąpiła owulacja i jeśli tak to w tym tygodniu transfer🥰

Pozdrowienia babeczki😊🍀

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Jestem rozbita, nie umiem wrócić do szarej codziennosci😂 Ale muszę, od godziny zbieram się w sobie. Zaczynam dzisiaj zabawę w kiszenie ogórków. Będę robić partiami gdy Mały bedzie spał. W dodatku mąż wyjechał służbowo na dwa dni, więc powrót do domowych obowiązków mam taki z grubej rury, hehe.

Miłego poniedziałku💟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka :) dziewczyny przeciez wiem ze trzeba te słodycze raz na zawsze pożegnać :) miałam na myśli to  ze nie będę ich jeść mimo że w lodówce zawsze coś będzie ale są to słodkosci mojej mamy :)

Ja się wzięłam za siebie i jem 3 posiłki dziennie, rano śniadanie, potem o 15 w pracy i o 19-20, kolację, ☺🌼 A gdy mam ochote na coś słodkiego  to żuję gume miętową.

Miłego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Molly010 napisał:

Hejka 🙂 dziewczyny przeciez wiem ze trzeba te słodycze raz na zawsze pożegnać 🙂 miałam na myśli to  ze nie będę ich jeść mimo że w lodówce zawsze coś będzie ale są to słodkosci mojej mamy 🙂

Ja się wzięłam za siebie i jem 3 posiłki dziennie, rano śniadanie, potem o 15 w pracy i o 19-20, kolację, ☺🌼 A gdy mam ochote na coś słodkiego  to żuję gume miętową.

Miłego!!!!!!!

Brawo. O to chodzi. Każda z nas szukała (szuka) najlepszego sposobu dla siebie na to całe odchudzanie. I początki u każdej z nas były inne. Udało Ci się narazie nie przybierać dalej na wadze. To tez już jakiś sukces. Teraz wiesz że to co robiłaś do tej pory wystarczy jedynie na utrzymanie wagi Ale nie wystarczy na jej zagubienie. Dlatego kombinuj obserwuj, w końcu znajdziesz sposób. Do tego trochę samodyscypliny i waga ruszy w dół. A jeśli chodzi o słodycze jeśli tak wolisz ze rzucasz je raz a definitywnie to super, wspaniałe Ale jeśli zobaczysz że Cie ciągnie to może skorzystaj z rady Milky i zjedz coś słodkiego raz w tyg. Zobacz ja już prawie rok stosuję nowe zasady odżywiania, a wpadki ze słodyczami wciąż mi się zdarzają. Rzucić to choler.....o nie jest łatwo. Ale na szczęście z czasem tych wpadek jest u mnie zdecydowanie mniej.  Grunt to walczyć, ustalac sobie granice. A po wpadkach wracać na dobre tory z nową energią.  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamamai podziwiam Cię za te ogórki 😊ze masz siły i chęci..przy małym urwisie, przy mojej niełatwo nawet o sprzątanie a co dopiero słoiki😅 ostatnio zrobiłam tylko małosolne jak maz przywiózł wiadro od moich rodziców, reszte oddał w pracy ( wszystko wzięli ) oczywiście rodzicom powiedziałam ze zrobiłam słoiki 😬małe kłamstewko, ale zeby im przykro nie było…teraz zaczyna się u mnie cukinia i zaczynam mrozić na zimę, później mam jak znalazł do Leczo😋

mala usnela, a ja siedze i pije kawe… tyle roboty w domu ze nie wiem od czego zacząć … kurde mieszkałam w bloku to miałam czas na wszystko a tu tobie po trochę i końca nie widac… te 170 m domu to stanowczo za dużo .. ehhh są plusy i minusy mieszkania w domu… 

kurde ostatnio ogladalam Teleledysk z pussycat dolls, Jestem w szoku jak ta glowna Piosenkarka - Nicole SCherzinger sie trzyma a ma 43 lata😍😱 ma cudowna figure, fakt Ona nie ma dzieci i ma wiecej czasu na dbanie o siebie… No Ale laska wyglada swietnie..👏moj Taki ideal Kobiety☺️
ja swoja wage chce utrzymac na poziomie 53kg, Wiec Mam znowu malutki Cel przed soba.. 

milego dnia 🌞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milkyway38 napisał:

Mamamai podziwiam Cię za te ogórki 😊ze masz siły i chęci..przy małym urwisie, przy mojej niełatwo nawet o sprzątanie a co dopiero słoiki😅 ostatnio zrobiłam tylko małosolne jak maz przywiózł wiadro od moich rodziców, reszte oddał w pracy ( wszystko wzięli ) oczywiście rodzicom powiedziałam ze zrobiłam słoiki 😬małe kłamstewko, ale zeby im przykro nie było…teraz zaczyna się u mnie cukinia i zaczynam mrozić na zimę, później mam jak znalazł do Leczo😋

mala usnela, a ja siedze i pije kawe… tyle roboty w domu ze nie wiem od czego zacząć … kurde mieszkałam w bloku to miałam czas na wszystko a tu tobie po trochę i końca nie widac… te 170 m domu to stanowczo za dużo .. ehhh są plusy i minusy mieszkania w domu… 

kurde ostatnio ogladalam Teleledysk z pussycat dolls, Jestem w szoku jak ta glowna Piosenkarka - Nicole SCherzinger sie trzyma a ma 43 lata😍😱 ma cudowna figure, fakt Ona nie ma dzieci i ma wiecej czasu na dbanie o siebie… No Ale laska wyglada swietnie..👏moj Taki ideal Kobiety☺️
ja swoja wage chce utrzymac na poziomie 53kg, Wiec Mam znowu malutki Cel przed soba.. 

milego dnia 🌞

Będzie narazie 7 słoików ogórków. Już zapakowałam słoje, teraz gotuję solanke. Mały usnął na szczescie i mogłam to zrobić. Chce tylko jeszcze ugotować dzisiaj barszcz czerwony bo maz nie lubi ale reszta ze mną na czele tak. Będzie na 2 dni.  W planach jeszcze tylko mycie podłóg. Po południu pójdę z synem na dłuższy spacer. I finito. Nie zamierzam wypruwac z siebie flaków, tym bardziej że jestem z dziećmi sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milkyway38 napisał:

Mamamai podziwiam Cię za te ogórki 😊ze masz siły i chęci..przy małym urwisie, przy mojej niełatwo nawet o sprzątanie a co dopiero słoiki😅 ostatnio zrobiłam tylko małosolne jak maz przywiózł wiadro od moich rodziców, reszte oddał w pracy ( wszystko wzięli ) oczywiście rodzicom powiedziałam ze zrobiłam słoiki 😬małe kłamstewko, ale zeby im przykro nie było…teraz zaczyna się u mnie cukinia i zaczynam mrozić na zimę, później mam jak znalazł do Leczo😋

mala usnela, a ja siedze i pije kawe… tyle roboty w domu ze nie wiem od czego zacząć … kurde mieszkałam w bloku to miałam czas na wszystko a tu tobie po trochę i końca nie widac… te 170 m domu to stanowczo za dużo .. ehhh są plusy i minusy mieszkania w domu… 

kurde ostatnio ogladalam Teleledysk z pussycat dolls, Jestem w szoku jak ta glowna Piosenkarka - Nicole SCherzinger sie trzyma a ma 43 lata😍😱 ma cudowna figure, fakt Ona nie ma dzieci i ma wiecej czasu na dbanie o siebie… No Ale laska wyglada swietnie..👏moj Taki ideal Kobiety☺️
ja swoja wage chce utrzymac na poziomie 53kg, Wiec Mam znowu malutki Cel przed soba.. 

milego dnia 🌞

A obecnie ile wazysz , masz już 53 ?

Jeny jaka chudzinka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊

Milky u mnie sezon na cukinie w pełni. Poszłam dziś zobaczyć a tam z 10 takich wielkich krów 🙉 jedna już się piecze na obiadek z mięsnym farszem. Fasolka też już do oberwania a ogórków mam około 70 zakiszonych a to dopiero półmetek. 

Chyba zrobię bazę do leczo z cukinii, papryki i pomidorów na zimę bo sami tego nie zjemy. 

Spałam dziś narazie tylko 3 godziny bo byłam na badaniach a tam pełno ludzi i zeszło do 11. Będę spać jeszcze popołudniu. A narazie biorę się za sprzątanie bo mam syf  w domu🤦‍♀️

Moly możesz też w sezonie letnim zastąpić słodycze owocami😊 albo zdrowymi deserami

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Majax123 napisał:

A obecnie ile wazysz , masz już 53 ?

Jeny jaka chudzinka z ciebie

Dokladnie 53.75 kg wiec malutko do celu i zaznaczam Ze Juz Ostatniego😊

majax Ty Juz tez tyle zrzucilas, Ze napewno Wszyscy widza roznice w Twoim wygladzie. Trzymam kciuki w osiagnieciu Twojej wymarzonej 6 z przodu👍Juz tuz, tuz…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Milkyway38 napisał:

Dokladnie 53.75 kg wiec malutko do celu i zaznaczam Ze Juz Ostatniego😊

majax Ty Juz tez tyle zrzucilas, Ze napewno Wszyscy widza roznice w Twoim wygladzie. Trzymam kciuki w osiagnieciu Twojej wymarzonej 6 z przodu👍Juz tuz, tuz…

Widzą... widzą... 😁 Bo to 20kg jest 💪 Ale najśmieszniejsze jest to że nie którzy nic nie mówią tak żeby mi powiedzieć tylko za plecami komentują jak się czasami później dowiaduje. Ale to stwierdziłam że z zazdrości. Sami nie potrafią wziąść się za siebie, chociaż też by chcieli być szczuplejsi,to tacy fałszywi ludzie jeden drugiemu. 

Edytowano przez Majax123
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Majax123 napisał:

Widzą... widzą... 😁 Bo to 20kg jest 💪 Ale najśmieszniejsze jest to że nie którzy nic nie mówią tak żeby mi powiedzieć tylko za plecami komentują jak się czasami później dowiaduje. Ale to stwierdziłam że z zazdrości. Sami nie potrafią wziąść się za siebie, chociaż też by chcieli być szczuplejsi,to tacy fałszywi ludzie jeden drugiemu. 

A co do wymarzenia to celem było ogólnie 55kg ale to jest odległa droga , ale będę powoli do tego dążyć 😉

Edytowano przez Majax123
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×