Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Revien

Czy to zmierzch męskości ? O co tu do licha chodzi ?

Polecane posty

Panowie, rzecz przedstawia się w sposób następujący: koresponduję sobie na portalu o nazwie Sympatia z kilkoma Paniami (w wieku od 38 do 46 lat).
Panie są naprawdę fajne - może nie wyglądają jak modelki z wybiegów, ale są atrakcyjne fizycznie i dbają o siebie. W głowach też mają poukładane: wszystkie minimum wyższe wykształcenie, część z nich to właścicielki dobrze prosperujących biznesów.
Wymagania wobec mężczyzny - praktycznie same podstawy, które jest w stanie spełnić każdy właściwie. Cytuję:

"Mężczyzna, który patrzy i widzi, słucha i słyszy :-)"

czy też:

"Ma być przede wszystkim partnerem i rozumieć, jak to jest żyć we Dwoje ! Szczerość, prawdomówność, odpowiedzialność - cechy pożądane. Ponadto chciałabym, aby był dobrym człowiekiem, który przytuli, pocieszy, pogada etc. Dobrze, aby był zadbany"

Wiele ? Moim zdaniem nie ...

Ale najdziwniejsze jest to, że nie ma zainteresowania ich "ofertą". Zamiast propozycji spotkań czy pójścia na kawę, one dostają same ...yczne propozycje seksu bez zobowiązań od jakichś chłopczyków, którym ptaszek zastępuje mózg ...

Czy ktoś z Was jest mi w stanie wytłumaczyć, o co tu do licha chodzi ???
Przyznam, że moja wewnętrzna logika nie ogarnia tematu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Revien napisał:

Czy ktoś z Was jest mi w stanie wytłumaczyć, o co tu do licha chodzi ?

Większość spełniających, choćby podstawowe wymagania jest już zajętych. Na portalach przeważa odpad społeczny. Stąd takie zjawisko. Nie należy wyciągnąć na tej podstawie wniosków dotyczących całej populacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemetiisto napisał:

Większość spełniających, choćby podstawowe wymagania jest już zajętych. Na portalach przeważa odpad społeczny. Stąd takie zjawisko. Nie należy wyciągnąć na tej podstawie wniosków dotyczących całej populacji.

Ale naprawdę jest tam aż taki deficyt facetów, którzy potrafią poprawnie sklecić trzy zdania, aby zainteresować sobą kobietę ? Chłopaki, nie wierzę, że to się może dziać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatia to chyba przeżytek i serwis płatny a nie każdy chce 'inwestowac' w coś takiego : ) bo może się nie 'zwrócić' : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Sympatia to chyba przeżytek i serwis płatny a nie każdy chce 'inwestowac' w coś takiego : ) bo może się nie 'zwrócić' : )

Może się mylę, ale wydaje mi się, że dla mężczyzny w wieku 38-50 lat dwadzieścia czy trzydzieści złotych na pół roku to powinien być żaden "wydatek" z uwagi na to, że zdecydowana większość ma przecież ustabilizowaną sytuację zawodową ...

Sympatia przeżytkiem ? No w porządku, ale wobec tego jakie są Twoim zdaniem skuteczniejsze alternatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Revien napisał:

Ale naprawdę jest tam aż taki deficyt facetów, którzy potrafią poprawnie sklecić trzy zdania

Naprawdę. Z resztą z kobietami jest tak samo. Niemal wszystkie zaczepki jakie dostawałem to było: "Hej". 

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Revien napisał:

Może się mylę, ale wydaje mi się, że dla mężczyzny w wieku 38-50 lat dwadzieścia czy trzydzieści złotych na pół roku to powinien być żaden "wydatek" z uwagi na to, że zdecydowana większość ma przecież ustabilizowaną sytuację zawodową ...

Sympatia przeżytkiem ? No w porządku, ale wobec tego jakie są Twoim zdaniem skuteczniejsze alternatywy ?

Może siedzą tam już dość długo... raz drugi raz zainwestowali i teraz wystarcza im jedna wiadomość dziennie w kolejnej jeśli kobieta odp podają kontakt do siebie albo piszą raz dziennie no bo konta premium nie mają : ) 

Nie wiem, jak zacznę szukać to wtedy będę mogła coś polecić : ) w każdym bądź razie sympatię kojarzę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Naprawdę. Z resztą z kobietami jest tak samo. Niemal wszystkie zaczepki jakie dostawałem to było: "Hej". 

Przyznam, że nie zazdroszczę w takim razie kobietom. I może rzeczywiście owe moje Koleżanki mają rację twierdząc, że znaleźć w miarę normalnego zwykłego faceta to jak trafić wygraną w Totolotka (myślałem, że przesadzają) ...

Jeśli chodzi o Panie, to być może ja po prostu miałem szczęście i trafiałem na takie, z którymi fajnie się pisze i rozmawia ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja tylko oczka puszczam jak ma napisane nie odpisuje na oczka 😄

Po takiej informacji pewnie jeszcze więcej ich dostają, a mrugać to tam można do woli : ) całkiem darmo...

A tak poważniej to nie wiem ale wydaje mi się, że bardziej popularne są teraz aplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ale sympatia ma aplikacje 😙

Yhym czyli może jednak odbili od dna .) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, ale moim zdaniem większość użytkowników portali randkowych ma jakieś deficyty. Lepiej poznać kogoś w realu zagadać, albo chociaż w takim miejscu w sieci, by realnie zwiększyć swoje szanse.

Natomiast fakty są takie: 
- do 60 ilość mężczyzn w Polsce przekracza ilość kobiet
- więcej kobiet szuka poważnego związku, niż mężczyzn
- na portalach, przynajmniej darmowych, ilość mężczyzn kilka razy przekracza ilość kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nadal brakuje wyszukiwania po hobby gry.

Jest w fazie udoskonalania... myślę, że gdyby była darmowa to więcej osób chciałoby założyć konto : ) a tak to mają konkurencję wśród tych darmowych... chyba, że jest darmowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Trudno powiedzieć, ale moim zdaniem większość użytkowników portali randkowych ma jakieś deficyty.

W dużej mierze właśnie tak jest - słuszna uwaga.

 

6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Lepiej poznać kogoś w realu zagadać, albo chociaż w takim miejscu w sieci, by realnie zwiększyć swoje szanse.

No właśnie w jakim miejscu byłoby to najsensowniejsze ?

6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Natomiast fakty są takie: 

- do 60 ilość mężczyzn w Polsce przekracza ilość kobiet
- więcej kobiet szuka poważnego związku, niż mężczyzn
- na portalach, przynajmniej darmowych, ilość mężczyzn kilka razy przekracza ilość kobiet.

To są słuszne założenia, bo kiedyś nawet gdzieś znalazłem blog, w którym ktoś bawił się statystyką i dane potwierdzały w całości Twoje tezy. Ale właśnie to budzi moje zdziwienie i niedowierzanie: że ilość mężczyzn przekracza kilkakrotnie ilość kobiet,  a one mają problem ze znalezieniem kogoś, kto potrafi napisać coś więcej, niż tylko "hey dupeczko" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Płatna jeśli chcesz więcej funkcji. Mi są zbędne ale dużo kobiet ma. Nie szanują pieniędzy 😌👍

Najwidoczniej : ) znalazłam jakieś starsze opinie jak ktoś chce może poczytać .) 

https://gluptak.pl/sympatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Revien napisał:

W dużej mierze właśnie tak jest - słuszna uwaga.

 

No właśnie w jakim miejscu byłoby to najsensowniejsze ?

To są słuszne założenia, bo kiedyś nawet gdzieś znalazłem blog, w którym ktoś bawił się statystyką i dane potwierdzały w całości Twoje tezy. Ale właśnie to budzi moje zdziwienie i niedowierzanie: że ilość mężczyzn przekracza kilkakrotnie ilość kobiet,  a one mają problem ze znalezieniem kogoś, kto potrafi napisać coś więcej, niż tylko "hey dupeczko" ...

Nie umiem powiedzieć, w jakim miejscu najlepiej byłoby szukać kogoś takiego po 40-tce, będąc zwyczajną osobą. Znam dwie kobiety po 40, które znalazły partnerów w pracy i jedną po 60, która znalazła na wycieczce. Wiem też, że koleżanki mojej mamy przez wiele lat nie znalazły dosłownie nikogo na portalu. 
Ja zamierzam zapisać się w tym tygodniu do kilku grup na FB, związanych z moimi zainteresowaniami i, gdy Covid zelżeje, być bardziej aktywnym sportowo. Ale to raczej rozwiązanie dla osób w moim wieku, czyli ok. 30. 
Co do moich założeń, to znam tylko dane statystyczne dotyczące umieralności, dwa pozostałe wnioski wyciągnąłem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, jak bardzo ilość zarejestrowanych na portalu Lento mężczyzn przekracza ilość kobiet, też jestem zdumiony tymi trudnościami ze znalezieniem faceta. Nie wyciągam na razie wniosków, bo mam zbyt mało danych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Po co się wysilac, poczytaj o projekcie Klaudiusz.

Chcesz udowodnić oczywistość, a mianowicie, że bogaci i piękni mają wszędzie powodzenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Raczej że jeśli facet się podoba to może pisać że nasra jej na klate i będzie męski.

Z całą pewnością istnieją takie kobiety u tacy mężczyźni, ale wciąż to tylko pewny odsetek społeczności. Znam też wielu mężczyzn, którzy dają się źle traktować, bo kobieta jest piękna (i, moim zdaniem, nie ma żadnych innych zalet). Ale przecież nie wszyscy ludzie są tak płytcy i pozbawieni szacunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wczoraj znalazłem fajną lezaczke w Egipcie około 30 😌

Długi ten film 1,5 h prawie jak fabuła : ) 

na całym świecie mieszka sobie wiele fajnych kobiet, Trzynasty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie pierwszy raz powstał tam podobny eksperyment socjologiczny jakby tak je wszystkie zliczyć to przynajmniej 1/3 to misja specjalna : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Zielona a znasz taką co wyjechała do Egiptu by tam nie pracować bo mieszkania czynsz prąd i jedzenie tanie👌😌👌

Wąskie mam kręgi zapoznawcze : ) no nie znam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Kobiet nie znasz Mizo MalaCzarna pewnie wola żeby taki im nasral na klate niż przegryw dotknął 😂

Znam bardzo dobrze, Leżaczku. Mam dużo koleżanek, z którymi lubię rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Revien napisał:

Ale najdziwniejsze jest to, że nie ma zainteresowania ich "ofertą". Zamiast propozycji spotkań czy pójścia na kawę, one dostają same ...yczne propozycje seksu bez zobowiązań od jakichś chłopczyków, którym ptaszek zastępuje mózg ...

Czy ktoś z Was jest mi w stanie wytłumaczyć, o co tu do licha chodzi ???
Przyznam, że moja wewnętrzna logika nie ogarnia tematu ...

To co te panie mówią, a czego tak naprawdę szukają, to dwie różne sprawy.
Żeby jakiś facet im napisał, czy powiedział, że chciałby je zaprosić na seks, to najpierw musiałyby mu odpisać. Przyznam się, że mi nie odpisywała nawet połowa kobiet. Większość kobiet podchodzi bardzo racjonalnie i wymaga minimum 180cm wzrostu. Najlepiej, żeby facet miał dokładnie takie zainteresowania jakie jej pasują. Z tego co widzę podróże, wycieczki zagraniczne itp, mają najlepsze wzięcie. Ja lubię wyjazdy na festiwale i w końcu jasno napisałem, że szukam takiej, która się odważy wspólnie jechać na festiwal Pol'and'rock, itp, i po takiej deklaracji szansa spada prawie do zera, w końcu zlikwidowałem konto.
Nawiązałem tam kilka znajomości, miałem okazję do kilku szczerych rozmów, bo po ustaleniu, że nie pasujemy do siebie, mówiły otwarcie czego szukają i o czym marzą. Szukają faceta, który będzie się im podobał i spełni wszystkie wymagania i takiego nie znajdują, więc narzekają. W końcu zadowalają się zachwytami i komplementami od kolejnych mężczyzn i trwają tam latami, czasem godząc się na ten seks z tymi których podobno nie trawią.

Edytowano przez Jack445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Revien napisał:

Jeśli chodzi o Panie, to być może ja po prostu miałem szczęście i trafiałem na takie, z którymi fajnie się pisze i rozmawia .

Jeśli ja którąś zaczepiłem to też można było poradzić konwersację ale zaczepki do mnie, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Revien napisał:

Panowie, rzecz przedstawia się w sposób następujący: koresponduję sobie na portalu o nazwie Sympatia z kilkoma Paniami (w wieku od 38 do 46 lat).
Panie są naprawdę fajne - może nie wyglądają jak modelki z wybiegów, ale są atrakcyjne fizycznie i dbają o siebie. W głowach też mają poukładane: wszystkie minimum wyższe wykształcenie, część z nich to właścicielki dobrze prosperujących biznesów.
Wymagania wobec mężczyzny - praktycznie same podstawy, które jest w stanie spełnić każdy właściwie. Cytuję:

"Mężczyzna, który patrzy i widzi, słucha i słyszy :-)"

czy też:

"Ma być przede wszystkim partnerem i rozumieć, jak to jest żyć we Dwoje ! Szczerość, prawdomówność, odpowiedzialność - cechy pożądane. Ponadto chciałabym, aby był dobrym człowiekiem, który przytuli, pocieszy, pogada etc. Dobrze, aby był zadbany"

Wiele ? Moim zdaniem nie ...

Ale najdziwniejsze jest to, że nie ma zainteresowania ich "ofertą". Zamiast propozycji spotkań czy pójścia na kawę, one dostają same ...yczne propozycje seksu bez zobowiązań od jakichś chłopczyków, którym ptaszek zastępuje mózg ...

Czy ktoś z Was jest mi w stanie wytłumaczyć, o co tu do licha chodzi ???
Przyznam, że moja wewnętrzna logika nie ogarnia tematu ...

To jest oczywiste. Żadne cechy wymienione przez Ciebie w cytatach nie są dla mnie specjalnie atrakcyjne. Nie jestem i nie chciałbym być mężczyzna z tych opisów. A branie mialem/mam. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Leżaczek napisał:

Ja znalazłem na YouTube.

Na YT też sobie sporo podróżuje .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×