Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Auri

Jeśli stosunek był 1 stycznia to którego dnia najlepiej (nie najszybciej) zrobić domowy test ciążowy z moczu?

Polecane posty

Tak jak w tytule. 

Edytowano przez Auri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Auri napisał:

Tak jak w tytule. 

Najlepiej to poczekać miesiąc i nie robić żadnych testów. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test ciążowy najlepiej wykonać kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki, jeśli ona nie nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nnie tak samo  test dzisiaj pozytywny. Test ten bardziej czuly co mozna robic przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2021 o 22:12, Natalia_D napisał:

U nnie tak samo  test dzisiaj pozytywny. Test ten bardziej czuly co mozna robic przed @

Z jakiej to firmy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2021 o 22:00, margolcia_987 napisał:

W okolicy 30 stycznia 🙂

Naprawdę? Pytam tutaj, bo w tych wszystkich artykułach jest napisane, że 2 tygodnie po stosunku. I u mnie jest to właśnie jutro, czyli 15 stycznia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Auri napisał:

Naprawdę? Pytam tutaj, bo w tych wszystkich artykułach jest napisane, że 2 tygodnie po stosunku. I u mnie jest to właśnie jutro, czyli 15 stycznia. 

2 tygodnie po stosunku to wątpię, żeby wynik bety był mocno miarodajny, nie wspominając o testach, które zwykle nie mają dużej czułości...

Do zagnieżdżenia dochodzi mniej więcej około tygodnia po stosunku, potem też "wiele" się może dziać, dlatego jeśli chcesz, by test faktycznie Ci coś pokazał testujesz w dniu spodziewanej miesiączki najwcześniej, chociaż najlepiej się z tym wstrzymać dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Auri napisał:

Naprawdę? Pytam tutaj, bo w tych wszystkich artykułach jest napisane, że 2 tygodnie po stosunku. I u mnie jest to właśnie jutro, czyli 15 stycznia. 

Przerpaszam Cie, zle zrozumialam. Myslalam ze okres mialas 1.01 - czytalam na szybko. Test zrob kilka dni po dacie spodziewanej miesiaczki. A najwczesniej w terminie miesiaczki. Ja zrobilam z drugim dzieckiem test dwa dni po terminie i mialam bardzo blade kreski, wiec juz stres. Dopiero wyrazne byly jakos po tygodniu od spozniajacego sie okresu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, margolcia_987 napisał:

Przerpaszam Cie, zle zrozumialam. Myslalam ze okres mialas 1.01 - czytalam na szybko. Test zrob kilka dni po dacie spodziewanej miesiaczki. A najwczesniej w terminie miesiaczki. Ja zrobilam z drugim dzieckiem test dwa dni po terminie i mialam bardzo blade kreski, wiec juz stres. Dopiero wyrazne byly jakos po tygodniu od spozniajacego sie okresu. 

Okej, dziękuję wam wszystkim za odpowiedź 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sądzisz, ze wtedy miałam dni płodne to poczekaj jeszcze 2-3 dni i zrób badanie z krwi. Jest bardziej wiarygodny i szybciej wykrywa hormon niż taki z sikany z apteki.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwcześniej w dzień spodziewanej miesiączki. A jak nie to tak jak poprzedniczka napisała na górze najlepiej poczekać miesiąc i zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie kusi😂 ale mija jutro dopiero 2 tygodnie. Ale pewnie więcej niż jeszcze tydzień nie wytrzymam. 😂 Co do badań z krwi najpierw wolałabym test z moczu, nie mam teraz za bardzo możliwości iść na krew. Okres póki co się spóźnia,ale na razie tylko parę dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Auri napisał:

Już mnie kusi😂 ale mija jutro dopiero 2 tygodnie. Ale pewnie więcej niż jeszcze tydzień nie wytrzymam. 😂 Co do badań z krwi najpierw wolałabym test z moczu, nie mam teraz za bardzo możliwości iść na krew. Okres póki co się spóźnia,ale na razie tylko parę dni. 

Zrob sobie test po terminie okresu i wtedy sie przekonasz. Moim zdaniem nie mq sensu robic zadnych badan z krwi czy moczu jesli test bedzie negatywny czy pozytywny. Jesli pozytywny, do gina idziesz dopiero p9 jakis 3 lub 4 tyg od robienia testu. Wczesniej nie ma sensu. Ja zrobilam test 14.09 a do gina poszlam, dopiero jakos okolo 10.10. Tak mi sam gin napisal, ze nie ma co sie spieszyc, bo potem sa nerwy niepotrzebne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×