Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czykawka

Noworodek spi juz 4 h

Polecane posty

Cześć. Mam pytanie do kogos doswiadczonego. Moj syn ma 4 tygodnie caly dzien meczylismy sie z kolkami spal lacznie w ciagu dnia moze 3 h. W koncu zjadl butle 110ml (zwykle je 90,80) i zasnął. Nie wiem kiedy obudzic go do karmienia czy dać mu pospac z 5 h ? Spi juz 4 boje sie ze go obudze zje i znowu noc z glowy będzie i biedny bedzie sie męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu dałabym maluchowi pospać. Jak zgłodnieje to się obudzi, lepiej wszyscy odpocznijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja corka nie budzila sie w ogole do jedzenia. Do 3 tyg,jadla,a w zasadzie tylko lykala z butelki odciagniete mleko,bo nie dalo jej sie dobudzic. Gdybym ja tak zostawila pewnie by juz sie nie obudzila. Do 6 tyg powinno sie wybudzac,ale skoro zjadl wiecej to mysle ze 5h jest ok,dluzej bym nie zostawiala bo cukier u takiego dziecka spada bardzo szybko,a niedobor cukru moze spowodowac obumieranie neuronow,a w dluzszej perspektywie nawet uszkodzenia mozgu. Mikrouszkodzenia w mozgu moga wplywac na pozniejszy rozwoj dziecka.

 

Zmien jutro mleko na inna firme,moze to przez nie Malucha boli brzuch i zainwestuj w butelke antykolkowa u nas sie sprawdzily MAM,maja odkrecane dno z dziurkami,raz ze fajnie sie je myje,a dwa ze faktycznie slychac jak dzieccko ssie ze powietrze przedostaje sie przez dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×