Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Moja córka nie chce iść na studia, miała być lekarzem albo jakąś Ekonomistką. ona woli pójść do technikum usług fryzjerskich i jestem z tego powodu załamana, ja jestem wykształcona mój mąż jest wykształcony a ona chce mieć średnie jej jak mam jej to wybić z głowy? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DlaczegoMojaCórka napisał:

Moja córka nie chce iść na studia, miała być lekarzem albo jakąś Ekonomistką. ona woli pójść do technikum usług fryzjerskich i jestem z tego powodu załamana, ja jestem wykształcona mój mąż jest wykształcony a ona chce mieć średnie jej jak mam jej to wybić z głowy? 

A dlaczego decydujesz za córkę? To jest jej pasja i ma prawo do wyboru. Po co ma męczyć się w jakimś innym zawodzie? Autorko pomyśl. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być dobrą fryzjerka, niż "jakąś ekonomistką". To jej życie, ona decyduje, ty możesz jedynie ją wspierać.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Iwna napisał:

Lepiej być dobrą fryzjerka, niż "jakąś ekonomistką". To jej życie, ona decyduje, ty możesz jedynie ją wspierać.

Zgadzam się. A do bycia lekarzem też trzeba mieć powołanie. A powiedzmy sobie szczerze, mało kto je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwol jej podejmować własne decyzje i robic to co sprawia jej radosc. Mnostwo ludzi szło na studia tylko dlatego ze rodzice mieli takie ambicje i minęli się z powołaniem. 

Poza tym era ekonomistów juz minela,a lekarzem nie kazdy moze byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól jej wybierać samej. A co jeśli ja jednak przekonasz do studiów i później nie będzie zadowolona? Wiesz kogo będzie obwiniała? Ciebie. 

Uwierz mi nie warto zmuszać dziecka do czegoś czego nie chce tym bardziej w takich decyzjach. 

Poza tym nie widze nic złego w tym żeby była fryzjerka. Jeśli chce i lubi to jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×