Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
daria.michali

Zioła Ojca Klimuszko na oddchudzanie UWAŻAJ - opinie i efekty

Polecane posty

Cześć, 

Do ślubu zostało mi kilka miesięcy a moja waga wciąż stoi w miejscu.. Nie chce się katować dietami, ale bardzo zależy mi na trwałym efekcie. Nie znam się na takich suplementach i tabletkach natknęłam się na nie przypadkowo. 

Bardzo chciałabym poznać wasze doświadczenia z odchudzaniem co się u was faktycznie sprawdziło. I czy ktoś ma doświadczenia z tego typu ziołami i suplementami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to postawić na ćwiczenia i zmienić trochę nawyki żywieniowe, żeby nie wrócił efekt yoyo. 

 

znam to z własnego doświadczenia, przede wszystkim u mnie 10tys kroków to jest minimum. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się korzystać z diet i porad trenerów personalnych, ale to nie było to. Właśnie jak koleżanka wyżej wspomniała szybko u mnie waga wracała.. 

Spodobało mi się podejście do tematu odchudzania od Niebrzuszek, nie katuje się tutaj dietami a można poznać fajne rady chłopaka, który sam schudł około 30 kg. 

Wziąłem sobie te rady do siebie i od dłuższego czasu waga stoi w miejscu. Polecam Ci go sprawdzić. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o takich ziołach, ale kiedyś słyszałem o herbatach odchudzających. Nawet moja Pani od religii w szkole chwaliła bardzo pewną markę herbat i wierzyła ślepo, że to jej pomaga. 🙂 

Nie odnoszę się tutaj do wspomnianych w temacie ziół, ale zdecydowanie jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia, odpowiednie odżywanie, codzienne spacery.

Kobiety zawsze odchudzają się przed weselem nie myśląc o konsekwencjach. Pomyśl o czymś co Ci faktycznie pomoże.

Kamilzela ja chętnie zerknę 🙂 

Edytowano przez goworek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kamilzela napisał:

Zdarzyło mi się korzystać z diet i porad trenerów personalnych, ale to nie było to. Właśnie jak koleżanka wyżej wspomniała szybko u mnie waga wracała.. 

Spodobało mi się podejście do tematu odchudzania od Niebrzuszek, nie katuje się tutaj dietami a można poznać fajne rady chłopaka, który sam schudł około 30 kg. 

Wziąłem sobie te rady do siebie i od dłuższego czasu waga stoi w miejscu. Polecam Ci go sprawdzić. 

Bardzo dziękuje za polecenie, moja waga od dłuższego czasu to mój największy kompleks. Stosowałem diety najpopularniejszych trenerów i mój portfel w połowie miesiąca robił się pusty a gdzie reszta. 

Byłem też kiedyś u dietetyka, który ułożył mi dietę - działa, ale bardzo drastycznie i negatywnie dla mojego zdrowia. Niestety szybko traciłem energię i często mdlałem. Dlatego wciąż szukam czegoś coś się sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tylko nie tabletki i tego typu rzeczy, lepiej jak wyżej wspominają podejść do tego zdrowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, daria.michali napisał:

Cześć, 

Do ślubu zostało mi kilka miesięcy a moja waga wciąż stoi w miejscu.. Nie chce się katować dietami, ale bardzo zależy mi na trwałym efekcie. Nie znam się na takich suplementach i tabletkach natknęłam się na nie przypadkowo. 

Bardzo chciałabym poznać wasze doświadczenia z odchudzaniem co się u was faktycznie sprawdziło. I czy ktoś ma doświadczenia z tego typu ziołami i suplementami? 

Nie martw się, jak teraz podejdziesz do tematu odpowiednio to uda Ci się zrzucić kilogramy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kamilzela napisał:

Zdarzyło mi się korzystać z diet i porad trenerów personalnych, ale to nie było to. Właśnie jak koleżanka wyżej wspomniała szybko u mnie waga wracała.. 

Spodobało mi się podejście do tematu odchudzania od Niebrzuszek, nie katuje się tutaj dietami a można poznać fajne rady chłopaka, który sam schudł około 30 kg. 

Wziąłem sobie te rady do siebie i od dłuższego czasu waga stoi w miejscu. Polecam Ci go sprawdzić. 

Też polecam Niebrzuszek widziałem na youtube i super rady , takie życiowe przekłada się to faktycznie na zdrowe funkcjonowanie 🙂

Fajne jest to   , że taką wagę utrzymał przez kilka lat i dzieli się tym jak to zrobić. Bo nie jest to trudne schudnąć korzystając z jakiejś diety  , ale zaraz wraca nasza waga a tego chcemy uniknąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zioła Ojca Klimuszko na oddchudzanie one faktycznie mogą poprawiać nasz metabolizm lub wpływać jakoś na odchudzanie?? 

 

Ćwiczyłam trochę z Chodakowską i zastanawiam się nad połączeniem jakichś suplementów jak autorka tematu, ale nie wiem co wybrać i czy warto 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem odchudzania tylko przed ślubem, albo zaczynamy zmieniać coś w sobie na stałe, albo nie zaczynamy. Dlatego taką popularnością cieszą się diety, które niestety czasami powodują negatywne skutki dla organizmu, jeżeli są źle dobrane. Nie jestem przeciwnikiem diet, ale też nie jestem ich fanką.. 

Sama miałam okazję być na cudownych dietach i niestety chudłam i tyłam znane widzę, że nie tylko u mnie.😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, goworek napisał:

Pierwsze słyszę o takich ziołach, ale kiedyś słyszałem o herbatach odchudzających. Nawet moja Pani od religii w szkole chwaliła bardzo pewną markę herbat i wierzyła ślepo, że to jej pomaga. 🙂 

Nie odnoszę się tutaj do wspomnianych w temacie ziół, ale zdecydowanie jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia, odpowiednie odżywanie, codzienne spacery.

Kobiety zawsze odchudzają się przed weselem nie myśląc o konsekwencjach. Pomyśl o czymś co Ci faktycznie pomoże.

Kamilzela ja chętnie zerknę 🙂 

Trzeba ostrożnie podchodzić do suplementów i ziół 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, monkapoziomka napisał:

Nie martw się, jak teraz podejdziesz do tematu odpowiednio to uda Ci się zrzucić kilogramy 🙂

 

Uda, jeżeli zacznie ćwiczyć i jak wspomnieli zmieni pewne nawyki żywieniowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×